320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    mõõdukas sitt. õnneks hommikuks on mäluauku oodata.
    Sitt on üle mõõduka. Nii et linnuke kirja. Ootan ka , et hommikuks on mäluauk, aga vist asjata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Sitt on üle mõõduka. Nii et linnuke kirja. Ootan ka , et hommikuks on mäluauk, aga vist asjata.
      Vaata et end Rosaneroks ei joo
      AILTON

      Kommentaar


        Ülemusega suutsin raksu minna......tunni aja pärast naisega kah.....ja õhtul sõitsin auto puruks.

        Trumbake üle........jumala putsis raisk.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          sul on küll vähemalt päeva parim jah...

          Kommentaar


            Trennis mul suudeti näo peale astuda. Nagu jumala valus. Pool tundi voolas ninast verd, silma alt on nii paistes, et vaevu ühe silmaga näen.Siis nüüd peegli ees märkasin, et kriimuhaavad on suht sügavad + kipitab ka täiega. Mõnus, eks? Tüdruku jaoks veel eriti...

            Kommentaar


              1:1 viik kaleviga ja pmst tiitli kaotamine............
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                Trennis mul suudeti näo peale astuda. Nagu jumala valus. Pool tundi voolas ninast verd, silma alt on nii paistes, et vaevu ühe silmaga näen.Siis nüüd peegli ees märkasin, et kriimuhaavad on suht sügavad + kipitab ka täiega. Mõnus, eks? Tüdruku jaoks veel eriti...
                Oli enne ilus nägu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  1:1 viik kaleviga ja pmst tiitli kaotamine............
                  harden the fuck up!

                  Kommentaar


                    Täitsa pekkis. Päev algas jumala ilusti. Kuid nüüd on jumala perses. Kaks tuttavat lihtsalt lubavad omale lõppu teha. Mina pean olema nüüd, kes üritab neid veenda et elu on ilus. Ma loodan, et nad midagi ei tee, või siis on küll perses. Fäkkkkkkkkkkkkk. Kuigi jh, mis see tglt minu asi on. Nende enda elu, mida rikuvad.

                    Kommentaar


                      Sa oled tõeline ema Teresa Celtic!!!
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Päev hakkas pahasti, ning liikus sujuvalt edasi...Kõigepealt magad sisse sel päeval, kui esimene tund on matas töö(Kooli karmim õpetaja), jõuad siis nibin nabin bussi peale, kus avastad,et näädsa pooled asjad on tegemata ja teised asjad on kodu jäänud...Elad siis paar tunnikest üle, saad inka ja ajaloo tööd kätte...hkmmm, egas midagi...Jooksed peale kooli kiiruga bussi peale, et mitte maha ei jääks.Jõuad koju, näed ,et homme on sama sitt päev tulemas, lähed kossu mängima, nikastad jala ära ja ongi ELUSITT päev käes.
                        Punkt! Sain südamelt ära öeldud, eks homme võib sarnast teksti oodata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Päev hakkas pahasti, ning liikus sujuvalt edasi...Kõigepealt magad sisse sel päeval, kui esimene tund on matas töö(Kooli karmim õpetaja), jõuad siis nibin nabin bussi peale, kus avastad,et näädsa pooled asjad on tegemata ja teised asjad on kodu jäänud...Elad siis paar tunnikest üle, saad inka ja ajaloo tööd kätte...hkmmm, egas midagi...Jooksed peale kooli kiiruga bussi peale, et mitte maha ei jääks.Jõuad koju, näed ,et homme on sama sitt päev tulemas, lähed kossu mängima, nikastad jala ära ja ongi ELUSITT päev käes.
                          Punkt! Sain südamelt ära öeldud, eks homme võib sarnast teksti oodata
                          paras, edaspidi mängi jalgpalli!

                          Kommentaar


                            Vitt küll, elusitt päev noh

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                              Täitsa pekkis. Päev algas jumala ilusti. Kuid nüüd on jumala perses. Kaks tuttavat lihtsalt lubavad omale lõppu teha. Mina pean olema nüüd, kes üritab neid veenda et elu on ilus. Ma loodan, et nad midagi ei tee, või siis on küll perses. Fäkkkkkkkkkkkkk. Kuigi jh, mis see tglt minu asi on. Nende enda elu, mida rikuvad.
                              Huvitav, kuidas too seik lõppes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Huvitav, kuidas too seik lõppes.
                                Poisid käisid joomas ja elu muutus ilusamaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X