Lehekülg 91, kokku 93 EsimeneEsimene ... 418187888990919293 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 1854
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Sest Uljanov oli selleks ajaks ammu paigal juba, kui sa vaatad videost siis sa näed, et see on Caprioli, kes libiseb ise Uljanovile sisse ja n-ö läbi.
    Nuuu... Videost selgelt näha juu, et Caprioli mängis palli ära ja siis vastane niitis tema selga korkidega

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Uljanov on selleks hetkeks ammu paigal ju. Ma saan aru, et optiliselt on seda raske mõista, aga sa ju näed videost, et Uljanov on enne maas libistamas kui Caprioli. Kui Uljanovil just pole võimsaid persekarvu, millega rohulibledest kinni haarata ja ennast edasi lohistada nagu mingi haiglane meritäht, siis tema n-ö liikumine on selleks hetkeks ammu läbi kui Caprioli temani jõuab. Ehk, kes sisuliselt ise ennast talle sisse libistab.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Uljanov on selleks hetkeks ammu paigal ju. Ma saan aru, et optiliselt on seda raske mõista, aga sa ju näed videost, et Uljanov on enne maas libistamas kui Caprioli. Kui Uljanovil just pole võimsaid persekarvu, millega rohulibledest kinni haarata ja ennast edasi lohistada nagu mingi haiglane meritäht, siis tema n-ö liikumine on selleks hetkeks ammu läbi kui Caprioli temani jõuab. Ehk, kes sisuliselt ise ennast talle sisse libistab.
    See on see miks ma olen siin foorumis üle 10 aasta juba!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    See on see miks ma olen siin foorumis üle 10 aasta juba!
    +1

Kasutaja nonoh postitab harva aga toodab kvaliteeti.
    Keegi võiks selle postituse nomineerida auhinnale.

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

ma tõmbasin toidu kurku seda lugedes

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Mille pärast see Koskori värav ära võeti? Seal oli km-tega suuseis kaugel ju?

Amatöör Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Teeks ettepaneku Andrei Karhu uueks hüüdnimeks 6 minutit.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Mängu lõppu ei näinud. Oli 6 minutil mingit alust ka?

Moderaator Kasutaja Oll avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Oli.

--
    Tsitaat Algselt postitas tank Vaata postitust
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

''Kohtunik on mängule lisanud vähemalt kuus minutit......millegi pärast''

Imestasin ka ise, et selline Eestis üldse mitte tavapärane number pandi juurde. Tahtsin siis teada saada, kas inimeste reaktsioon oli üleliigne ja teadustaja oli ebaprofessionaalne või lasid kohtunikud ennast Flora pingi poolt ära suruda lisaaja juurde nõudmisega.

Teisel poolajal tehti 6 vahetust, millest üks oli Juhkami vigastuspausi ajal ning teisel puhul oli Allik juba väljakult lahkunud. Seega sinna aega ei kulunud. Alles jääb 4 vahetust, mille pealt tuleb juurde 2 lisatud minutit.

Teisel poolajal oli 3 pausi, kus med personal tuli väljakule:
    58. minutil, kui Juhkami raviks kuluks 1min10sek
    69. minutil, kui Alliku võika vigastuse järel oli paus 1min40sek
    88. minutil, kui Marin pani pead kokku ning vajas abi 1min30sek

Kui mu arvutusoskused on veel alles, siis peaks see olema 6 minutit ja 20 sekundit vahetuste ja vigastuspauside peale. Lisaks siia veel ka väiksemad viivitused nagu Nõmme 3 värava eest lahtilööki, mis võtsid aega 28-25-27 sekundit või Kase krambid 68min, siis ma pigem ütleks, et kohtunikud oleks pidanud sellele mängule lisama 7 minutit.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Teadustaja, kelleks on siinkõneleja, oli ebaprofessionaalne, on aus vastus. See "mingil põhjusel" polnud mõeldud avalikkusele, aga mikrofoni väljalülimise nupp vedas õigel hetkel alt ja "eetrisse" see läks. Täiesti tahtmatult. Olen saanud koslepi kätte selle intsidendi eest ja selle ka vaidlemata vastu võtnud.

Amatöör Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Ma liiga laisk, et panna Xhakalaka andmeid võrdlusesse teiste mängudega, sest õnneks mängu tulemus sellel korral sellet ei muutunud.
    Kui nüüd sekundite ja meetrite mõõtmiseks läks. Kuidas oleks nende meetritega, millest sai lisaaja kõige ohtlikum olukord. Kust läks palll auti ja kust, see mängiti välja. Videos 1:52:05. https://www.youtube.com/watch?v=yvrVe5wfSyk

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Teadustaja, kelleks on siinkõneleja, oli ebaprofessionaalne, on aus vastus. See "mingil põhjusel" polnud mõeldud avalikkusele, aga mikrofoni väljalülimise nupp vedas õigel hetkel alt ja "eetrisse" see läks. Täiesti tahtmatult. Olen saanud koslepi kätte selle intsidendi eest ja selle ka vaidlemata vastu võtnud.
    Vana hea, sai isegi kunagi sellel õhukesel jääl mängitud. Raske on olla erapooletu kui ise oled selle klubi fanatt. Ja tegelikult see ju publikule meeldib kui veidi üle võlli lasta, ainult liidule ei meeldi

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Vana hea, sai isegi kunagi sellel õhukesel jääl mängitud. Raske on olla erapooletu kui ise oled selle klubi fanatt. Ja tegelikult see ju publikule meeldib kui veidi üle võlli lasta, ainult liidule ei meeldi
    Täpselt nii. Ma olen korra ikka täiesti lappesse läinud, tunamullu. Siis oli väga suur pahandus ja ega ma uhke ei ole selle üle, olen sellest ajast saati ennast väga tugevalt käsile võtnud. Kolmapäevane oli tõesti lihtsalt õnnetus.

Teadustajal on tegelikult jube suur jõud rahvamassi üle. Sellega peab oskama ümber käia.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Huvitav olukord Tšeresov vs Edur. Kas ma olen ainuke, kellele tundus, et pigem tegi vea hoopis Edur, mistõttu oleks pidanud Tulevik hoopis Transi asemel vähemusse jääma? Täna küll saatuslikuks ei saanud, aga mängu muutis palju.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Huvitav olukord Tšeresov vs Edur. Kas ma olen ainuke, kellele tundus, et pigem tegi vea hoopis Edur, mistõttu oleks pidanud Tulevik hoopis Transi asemel vähemusse jääma? Täna küll saatuslikuks ei saanud, aga mängu muutis palju.
    Tšeresov läks olukorda tald ees.

Algupärane

Narva punane tundub suht lambine. Jõudis esimesena pallini ja viljandi mees pigem jäi hiljaks ja tegi vea...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Niimoodi kõrge jalaga ja korgid ees olukorda minek ongi enam-vähem kollase kerjamine kui just väga ilmselgelt esimesena pallini ei jõua - kohtunikud tihti ei saagi näha olukordi ideaalselt ja parima nurga alt. Antud olukorras on Tšeresovi esimesena pallini jõudmine selge ainult kordusi vaadates, mistõttu raske on siin kohtunikku süüdistada, isegi kui korduste järel tundub kollane pigem ebaõiglaselt antud.
    "If you're here for the football, as opposed to the neatly packaged football-related entertainment show the game sometimes impersonates, you'll be OK with it."
    Gabriele Marcotti

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma nägin suht selgelt, kuhupoole pall liikus. Eduri esimesena jõudmisel see sinna liikunud poleks.

Valesti määratud kaart tühistada ja eluga edasi minna.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Valesti määratud kaart tühistada ja eluga edasi minna.
    Nõmm approves.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud