Lehekülg 98, kokku 104 EsimeneEsimene ... 4888949596979899100101102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 941 kuni 1 960, kokku 2062
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Noo Ošomkov vilistas penalti enne kui olukord lõppenud oli. Miks, ma ei tea. Ja kui pennu oleks tõrjutud, olnuks põhjusega ka kisa olnud.

Lisaks osade pehmete kollastega keeras ta mängu väga tooreks, sest üks pool (Pärnu) tundis selgelt, et neile tehakse ülekohut ja see keeras kogu tiimi üles. Samuti need üksikud Vapruse inimesed staadionil. Koha peal olnuna ei mäletagi sellist raju ja füüsilist andmist selle eelneva tulemusel... Et lõpus olid kollased juba õiged, aga sinna jõuti mängu mitte kõige parema kontrolli tulemusel. Ehk varased kollased mitte aidanud kontrollile kaasa, vaid selgelt juhtisid teises suunas. Vähemalt selline oli koha peal selge emotsioon ja arusaamine.

Vaatab nüüd, mis siis täpsemalt ka kaamera ette jäi
    No ei tea. Minu arust olid Pärnu ja Tartu vile täitsa okei ning kollasedki suht asja eest. Mis teha kui peadki jooksutiim olema ja vastasel sellised mehed nagu Veelma ja Kapper, kes meeste silmad ja mõistuse täitsa sassi ajavad. Pärnu oli tegelikult ikka hädas mängutempoga ja eks nii need hiljaks jäämised nii tulevadki ja suht robustne mängustiil ka.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Selle Legioni ja Flora penalti kohta ütlen ka, et see on suht raske olukord (eriti kui simulant ka seal teeskleb). See on selline, et ok järgmine kord enam ärge tehke seda pulli.
    Aga no sellised olukorrad teevad küll kurvaks kui ära ei vilistata:
    https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=5288 (selge tõmbamine selja tagant)
    https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=5860 (käsi kastis - kohtunik vaatab üldse midagi muud kui palli)
    https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=6129 (selge kollase koht kontra maha võtmisel - kaks viga veel järjest)

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Selle Legioni ja Flora penalti kohta ütlen ka, et see on suht raske olukord (eriti kui simulant ka seal teeskleb). See on selline, et ok järgmine kord enam ärge tehke seda pulli.
    https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=5860 (käsi kastis - kohtunik vaatab üldse midagi muud kui palli)
    https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=6129 (selge kollase koht kontra maha võtmisel - kaks viga veel järjest)
    Kõige tobedam selle juures ongi see, et need välja toodud olukorrad lõppevad tavaliselt vastasvõistkonna kasuks kiirelt vile ja kaardiga.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Ja veel (Kätega selga trahvikastis):

https://youtu.be/JWxAtKnU4P4?t=7118

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Ehk siis rääkisid pikalt ja laialt kuidas oli jube kehv vile ja leiad mängust kolm momenti, millest kahes teeb kohtunik õige otsuse

See, et käed on korra küljes ja mängija ennast pikali laseb lootuses viga saada, ei ole viga (vaata ka Ojamaa üritust saada teist penaltit - minu arvates sarnased olukorrad).
    Teiseks kui pall põrkab maast üles vastu kätt, mis on mängija kõrval normaalses asendis, siis pole tegemist käega mänguga. Seega pole põhjust penaltit vilistada.

Miller oleks pidanud saama kollase kaardi ja minu arvates anti see penalti valesti. Et ei oleks nii, et ma siin ainult tulen ja kiidan kohtunikke kuigi on asju, mis tehti kehvasti.

Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
    Ehk siis rääkisid pikalt ja laialt kuidas oli jube kehv vile ja leiad mängust kolm momenti, millest kahes teeb kohtunik õige otsuse

See, et käed on korra küljes ja mängija ennast pikali laseb lootuses viga saada, ei ole viga (vaata ka Ojamaa üritust saada teist penaltit - minu arvates sarnased olukorrad).
    Teiseks kui pall põrkab maast üles vastu kätt, mis on mängija kõrval normaalses asendis, siis pole tegemist käega mänguga. Seega pole põhjust penaltit vilistada.

Miller oleks pidanud saama kollase kaardi ja minu arvates anti see penalti valesti. Et ei oleks nii, et ma siin ainult tulen ja kiidan kohtunikke kuigi on asju, mis tehti kehvasti.
    Seal oli veel neid vaieldavaid kohti ja mul nii palju aega pole, et otsida välja neid paraku (eriti see autide teema - need olid nii rändomid et anna olla). Need 3 olukorda ma tõin välja selgelt (4nda kus kastis selga lükati toodi ka siin välja), mis tava olukorras meil vilistatakse ära kindlalt. Ma ei saa seda kuidagi fakti või numbritega backida ja selles osas võib vaielda lõpmatuseni, aga eriti on see määrav et kui kommentaator (Järvela!) jäi sõnatuks nende olukordade peale.

Ja ärge saage valesti aru, ma ei arva et peaks kohtuniku ära lintsima või talle liiga tegema. Kohtunikel on ka halb päev või halb mäng. Sellest peab saama rääkida läbipaistvalt ja ausalt. See peaks olema normaalne osa jalgpalli kultuurist.

Ja kui peatreener Belov on kurb, et tehti liiga siis peaksid kohtunikud ütlema, et jep kuule läks nihu - vb ei oleks pidanud selle eest penaltit andma või seal oleks pidanud penalti andma. See on osa mängust paraku. Tavaliselt peatreenerid ajavad väga kallutatud juttu, aga ma siin kohal tunnen Legionile kaasa. Terve eelmine hooaeg tundsin Transile kaasa ja tundub et vähemalt see hooaeg esimestes mängudes on ok olnud Transi vastu vilistamine.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Seal oli veel neid vaieldavaid kohti ja mul nii palju aega pole, et otsida välja neid paraku (eriti see autide teema - need olid nii rändomid et anna olla). Need 3 olukorda ma tõin välja selgelt (4nda kus kastis selga lükati toodi ka siin välja), mis tava olukorras meil vilistatakse ära kindlalt. Ma ei saa seda kuidagi fakti või numbritega backida ja selles osas võib vaielda lõpmatuseni, aga eriti on see määrav et kui kommentaator (Järvela!) jäi sõnatuks nende olukordade peale.

Ja ärge saage valesti aru, ma ei arva et peaks kohtuniku ära lintsima või talle liiga tegema. Kohtunikel on ka halb päev või halb mäng. Sellest peab saama rääkida läbipaistvalt ja ausalt. See peaks olema normaalne osa jalgpalli kultuurist.

Ja kui peatreener Belov on kurb, et tehti liiga siis peaksid kohtunikud ütlema, et jep kuule läks nihu - vb ei oleks pidanud selle eest penaltit andma või seal oleks pidanud penalti andma. See on osa mängust paraku. Tavaliselt peatreenerid ajavad väga kallutatud juttu, aga ma siin kohal tunnen Legionile kaasa. Terve eelmine hooaeg tundsin Transile kaasa ja tundub et vähemalt see hooaeg esimestes mängudes on ok olnud Transi vastu vilistamine.
    Absoluutselt peabki rääkima ja arutlema. Mulle oli ebaõiglane lugeda seda käe puudet kohtuniku veaks, selle pärast ka sekkusin, kuna seal tehakse küll ainuõige otsus.

Autide asjaga ka nõus. Belovi punane algas ka valesti antud audist.

Legionil mu meelest ainuke vaieldav penalti või punase otsus oli see Sappi oma. Ja seal ka on argumente mõlema kaardi osas. Flora mängus oli vaieldavust muidugi rohkem.

Transi mängus ongi hea vile, kui nende kastis olnud käega mäng antakse kastist väljas karistuslöögiks.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kas Tohver on juba Legioni trennis vabandamas käinud, et Ojamaa daivi eest penalti andis?

Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Transi mängus ongi hea vile, kui nende kastis olnud käega mäng antakse kastist väljas karistuslöögiks.
    Viska viide kui viitsid (ei pea kui ei viitsi). Võid vähemalt mainida, mis mängus see oli. Ilmselt seda mängu ei näinud kahjuks.

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kas Tohver on juba Legioni trennis vabandamas käinud, et Ojamaa daivi eest penalti andis?
    Siit tekkis ka mõte, et kui Flora väljapoole ka räägiks, et selline käitumine pole ok meie mängija poolt ja meie klubi väärtustega ei lähe kokku ning Ojamaaga on räägitud sellel teemal (simuleerimise teemal). Minu respekt Flora osas kasvaks märgatavalt, aga ma ei usu et sellist asja juhtuks - võit on võit ja suva kuidas see saadakse - kas jalgpalli või teatrikooliga.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Kuidagi liiga palju on see ving Flora poole suunatud, Levadias teenis Tuleviku vastu Liivak penalti simuleerides ja Lepistu lõi Legioni vastu värava samal ajal ka vastast lüües ja pärast näitas veel telefoni märki. Pole keegi seda kahetsenud, kuigi iroonilisel kombel mõlemad endised florakad, ilmselt seepärast pole ka vabandusi.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Ja see lõpuepisood, kas seal ei olnud Legioni daiv? Hussar on muidu üllatavalt hea.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas peters Vaata postitust
    Kuidagi liiga palju on see ving Flora poole suunatud, Levadias teenis Tuleviku vastu Liivak penalti simuleerides ja Lepistu lõi Legioni vastu värava samal ajal ka vastast lüües ja pärast näitas veel telefoni märki. Pole keegi seda kahetsenud, kuigi iroonilisel kombel mõlemad endised florakad, ilmselt seepärast pole ka vabandusi.
    No mujal juhtubki eksimusi ja mōlemale poolele. Florat lihtsalt taaskord räigelt tassitakse avavoorust peale.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    No mujal juhtubki eksimusi ja mōlemale poolele. Florat lihtsalt taaskord räigelt tassitakse avavoorust peale.
    "Taaskord räigelt tassitakse" Kas sellist jama on mõtet ajada? Selline kohtunike mõnitamine, kes on siiski lihast ja luust inimesed, on mölakate pärusmaa. Kui Frantsev ja Rogic olid korraga ametis, siis võttis kohtunike mõjutamine sellise ulatuse, et see reaalselt mõjutas nende otsuseid. Järjepidev surve, pidev süüdistamine viis selleni, et kohtunikud hakkasid rõhutatult näitama et nad on ikkagi oma ametiau kõrgusel. Ja hakkasid Flora konkurente vilega toetama ja Flora vastu vilistama.

On kohtunikke, kellel üle mängu õnnestub korraldada suurem jama. See häirib mõistagi, aga suhtumine et jalgpalli jaoks asendamatud inimesed on ebaausad...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas trk Vaata postitust
    On kohtunikke, kellel üle mängu õnnestub korraldada suurem jama. See häirib mõistagi, aga suhtumine et jalgpalli jaoks asendamatud inimesed on ebaausad...

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

"Taaskord räigelt tassitakse" Kas sellist jama on mõtet ajada? Selline kohtunike mõnitamine, kes on siiski lihast ja luust inimesed, on mölakate pärusmaa.
    Eesti kohtunikud ongi kelgukoerad rakendis, kes jooksevad sinnapoole kuhu Saaremaa vankrist piitsutatakse.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Viska viide kui viitsid (ei pea kui ei viitsi). Võid vähemalt mainida, mis mängus see oli. Ilmselt seda mängu ei näinud kahjuks.
    https://youtu.be/2OTFaIH1Xoc?t=2102

E: Ma ka alles nüüd nägin seda, mängu ajal oli see ülekande katkestus. Ju selle pärast pole sellest ka räägitud.

Siin vist kästi kelgukoertel joosta Transi suunas. Eelmine aasta kästi joosta Transist eemale. Saaremaa vend võiks ära otsustada juba

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

"Taaskord räigelt tassitakse" Kas sellist jama on mõtet ajada? Selline kohtunike mõnitamine, kes on siiski lihast ja luust inimesed, on mölakate pärusmaa. Kui Frantsev ja Rogic olid korraga ametis, siis võttis kohtunike mõjutamine sellise ulatuse, et see reaalselt mõjutas nende otsuseid. Järjepidev surve, pidev süüdistamine viis selleni, et kohtunikud hakkasid rõhutatult näitama et nad on ikkagi oma ametiau kõrgusel. Ja hakkasid Flora konkurente vilega toetama ja Flora vastu vilistama.

Ma ei arva, et Florat teadlikult eelistatakse, aga see ei tohiks šokeeriv olla, et Flora kasuks tehtud eksimused eriti suurt tähelepanu saavad. Küll on edasine huvitav. Mälu on muidugi hästi selektiivne, aga ehk oskad mõne näite ka tuua, kuidas Kaljut või Levadiat toona Floraga võrreldes tassiti. Mulle tundub väliselt, et see nn surve kannab hoopis vastupidist efekti. Vähemalt Burdakovi ja Belovi näitel. Kohtunikud peaksid suutma sellest üle olla, aga mulle tundub, et isiklik ebasümpaatia nende isikute vastu on nii mõnegi otsuse taga olnud.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

https://youtu.be/2OTFaIH1Xoc?t=2102

E: Ma ka alles nüüd nägin seda, mängu ajal oli see ülekande katkestus. Ju selle pärast pole sellest ka räägitud.

Siin vist kästi kelgukoertel joosta Transi suunas. Eelmine aasta kästi joosta Transist eemale. Saaremaa vend võiks ära otsustada juba
    Vist oli kastis jah, aga sellist asja ma ka ei pane pahaks kohtunikule. Seal pole kasti jooni isegi korralikult näha ja pole aru saada mis hetkel pall tabas kätt täpselt. Üldiselt ma selle Legion - Flora pennu pärast ei raputaks tuhka kohtunikule pähe - see on siuke nii ja naa koht, kus võibki ühtepidi või teistpidi minna. Rohkem kettasse ajab see Ojamaa käitumine, et näost kinni ja püherdamine ilma kontaktita. Sellised asjad peaks jalgpalli klubid avalikult hukka mõistma ja fännid ühes rivis tegema. Mul jumala savi kas Flora mees või mitte. Selle jaoks on meil muud kohad, kus saab näidelda.

Siin välja toodud Liivaku olukorras oli puude ja noh seal pole midagi teha. Lang läks ilma asjata sinna kontakti. Ma mäletan ka et üks hooaja algus herol diveis rämedalt ilma puuteta - ei mäleta mis klubi särgis ja polegi vahet aga ajas samamoodi kettasse. Ja tõesti kui mingi vend daivib ilma puuteta või teeskleb, siis juhtige tähelepanu.

Ma ei arva ka et Flora kasuks alati vilistatakse. Eelmised aastad on nad nii palju paremad olnud mänguliselt, et neil pole seda vile vaja olnud. Küll aeg ajalt juhtub mõni mäng, kus suuremaid eelistatakse väiksematele (ja see kehtib teiste suuremate tiimide puhul ka). Legioni kahjuks on juba mitu mängu järjest vilistatatud.

Algupärane

Vist oli kastis jah, aga sellist asja ma ka ei pane pahaks kohtunikule. Seal pole kasti jooni isegi korralikult näha ja pole aru saada mis hetkel pall tabas kätt täpselt. Üldiselt ma selle Legion - Flora pennu pärast ei raputaks tuhka kohtunikule pähe - see on siuke nii ja naa koht, kus võibki ühtepidi või teistpidi minna. Rohkem kettasse ajab see Ojamaa käitumine, et näost kinni ja püherdamine ilma kontaktita. Sellised asjad peaks jalgpalli klubid avalikult hukka mõistma ja fännid ühes rivis tegema. Mul jumala savi kas Flora mees või mitte. Selle jaoks on meil muud kohad, kus saab näidelda.

Siin välja toodud Liivaku olukorras oli puude ja noh seal pole midagi teha. Lang läks ilma asjata sinna kontakti. Ma mäletan ka et üks hooaja algus herol diveis rämedalt ilma puuteta - ei mäleta mis klubi särgis ja polegi vahet aga ajas samamoodi kettasse. Ja tõesti kui mingi vend daivib ilma puuteta või teeskleb, siis juhtige tähelepanu.

Ma ei arva ka et Flora kasuks alati vilistatakse. Eelmised aastad on nad nii palju paremad olnud mänguliselt, et neil pole seda vile vaja olnud. Küll aeg ajalt juhtub mõni mäng, kus suuremaid eelistatakse väiksematele (ja see kehtib teiste suuremate tiimide puhul ka). Legioni kahjuks on juba mitu mängu järjest vilistatatud.
    Mis ideaalmaailma sa siin luua soovid? Divemine käib paraku jalgpalliga kaasas ning noortena seda isegi õpetatakse mingilmääral trennis.
    Mängigu Eesti rahvaliigas või Champions Leagues, vahet ei ole, igalpool daivitakse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Eesti kohtunikud ongi kelgukoerad rakendis, kes jooksevad sinnapoole kuhu Saaremaa vankrist piitsutatakse.
    Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Foorumis oskab igaüks targutada..

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud