320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti haige... iga nädal ketrad sama teksti ja jumala nahhaalselt lihtsalt jätkub see pask.

    Eldurid, Xhakata ja muud EJL varipontud tulevad nagunii suruma ja kaltsupea Leemarxid tahaks üldse ära kustutada mu, aga reaalsuses on see ikka kurb.

    Kommentaar


      No türa küll noh. On vaja anda neid penalteid koguaeg kui ei ole täiesti kindel? Mul on tunne et iga teine penalt mis see aasta on antud on kahtlane olnud. Kas ei oleks mõistlik nendes olukordades pigem mängida lasta?

      No rikub ikka mängu ära küll kui ülisuur favo veel poolpehmeid penalte ka saab.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Täiesti haige... iga nädal ketrad sama teksti ja jumala nahhaalselt lihtsalt jätkub see pask.

        Eldurid, Xhakata ja muud EJL varipontud tulevad nagunii suruma ja kaltsupea Leemarxid tahaks üldse ära kustutada mu, aga reaalsuses on see ikka kurb.
        Paistab, et koroona on sulle päris raske ja vaimne tervis sul päris korras pole. Sildistamine pole ka ilus

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Oot, kas ma saan õigesti aru, et mingi kohtunik siin veel õigustab seda Frolovi käe pennut? Nagu ehk nägi valesti, mis teha kui vari pole, aga teil on ju siin videopilt olemas?
          Ja tekib küsimus, et kui see vend kohtunik on, siis kuidas ta üldse kohtunik saab olla, kui videopildilt ka aru ei saa?

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            No türa küll noh. On vaja anda neid penalteid koguaeg kui ei ole täiesti kindel? Mul on tunne et iga teine penalt mis see aasta on antud on kahtlane olnud. Kas ei oleks mõistlik nendes olukordades pigem mängida lasta?

            No rikub ikka mängu ära küll kui ülisuur favo veel poolpehmeid penalte ka saab.
            Soccerneti mängu Luup peale rubriigis on hea pilt olukorras, kus on näha et õigesti antud penalt. Aeglustusega kordus kinnitab seda.
            Esimese hooga vaatasin samuti, et täiesti lampi antud pennal aga vot siis. Seekord oli Külljastinenil hea silm.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Soccerneti mängu Luup peale rubriigis on hea pilt olukorras, kus on näha et õigesti antud penalt. Aeglustusega kordus kinnitab seda.
              Esimese hooga vaatasin samuti, et täiesti lampi antud pennal aga vot siis. Seekord oli Külljastinenil hea silm.
              Jep kui mängust ja tagasi kerimisest vaatasin ainult keha kontakti siis tundus kahtlane, aga pärast kontakti on jalad sõlme läinud ja seal pole kahtlust - pennu on õige.

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                Sapi libiseb ja anname pendla v
                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Täiesti haige... iga nädal ketrad sama teksti ja jumala nahhaalselt lihtsalt jätkub see pask.

                Eldurid, Xhakata ja muud EJL varipontud tulevad nagunii suruma ja kaltsupea Leemarxid tahaks üldse ära kustutada mu, aga reaalsuses on see ikka kurb.
                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                No türa küll noh. On vaja anda neid penalteid koguaeg kui ei ole täiesti kindel? Mul on tunne et iga teine penalt mis see aasta on antud on kahtlane olnud. Kas ei oleks mõistlik nendes olukordades pigem mängida lasta?

                No rikub ikka mängu ära küll kui ülisuur favo veel poolpehmeid penalte ka saab.
                Sapi libiseb, täieati haige, no türa küll noh.

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Siin pole ilmselt pilttõestusest kasu enam, vandenõuteooriad on läinud soccernetis kohati talumatult valjuks.

                  NB! See pilt on Pohlaku poolt fotošopitud!

                  Kommentaar


                    Ära riku nasfali tuju oma faktidega!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                      Ära riku nasfali tuju oma faktidega!
                      Transi mängija on nagu EV lipp - sini-must-valge

                      Kommentaar


                        Tänud Tofoale, kes ustaTVlikult hea kaadri pani, mis selgitab kõik.

                        Kommentaar


                          Tõmbame inina käima juba. Babatundel käsi ja penaltit ei tulnud.

                          Kommentaar


                            Ja millised tunded sel baabal on praegu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Tõmbame inina käima juba. Babatundel käsi ja penaltit ei tulnud.
                              Kuna tulemust see ei muutnud, siis ininat ilmselt ei tule. Samas mulle tundus see ka käsi, isegi kui hoidsin pöialt Tulevikule. Äkki see jälle mingi uus juhendamine kohtunikele. Tahtlikus oli seal kindlasti 0, otsest väravat ära ei võetud ja käsi polnud ka kerest väga kaugel. Siiski senise vile põhjal oli see penalti.
                              reisisell.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                                Tõmbame inina käima juba. Babatundel käsi ja penaltit ei tulnud.
                                Kui mitte video, siis minut?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X