320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
    https://youtu.be/2OTFaIH1Xoc?t=2102

    E: Ma ka alles nüüd nägin seda, mängu ajal oli see ülekande katkestus. Ju selle pärast pole sellest ka räägitud.

    Siin vist kästi kelgukoertel joosta Transi suunas. Eelmine aasta kästi joosta Transist eemale. Saaremaa vend võiks ära otsustada juba
    Vist oli kastis jah, aga sellist asja ma ka ei pane pahaks kohtunikule. Seal pole kasti jooni isegi korralikult näha ja pole aru saada mis hetkel pall tabas kätt täpselt. Üldiselt ma selle Legion - Flora pennu pärast ei raputaks tuhka kohtunikule pähe - see on siuke nii ja naa koht, kus võibki ühtepidi või teistpidi minna. Rohkem kettasse ajab see Ojamaa käitumine, et näost kinni ja püherdamine ilma kontaktita. Sellised asjad peaks jalgpalli klubid avalikult hukka mõistma ja fännid ühes rivis tegema. Mul jumala savi kas Flora mees või mitte. Selle jaoks on meil muud kohad, kus saab näidelda.

    Siin välja toodud Liivaku olukorras oli puude ja noh seal pole midagi teha. Lang läks ilma asjata sinna kontakti. Ma mäletan ka et üks hooaja algus herol diveis rämedalt ilma puuteta - ei mäleta mis klubi särgis ja polegi vahet aga ajas samamoodi kettasse. Ja tõesti kui mingi vend daivib ilma puuteta või teeskleb, siis juhtige tähelepanu.

    Ma ei arva ka et Flora kasuks alati vilistatakse. Eelmised aastad on nad nii palju paremad olnud mänguliselt, et neil pole seda vile vaja olnud. Küll aeg ajalt juhtub mõni mäng, kus suuremaid eelistatakse väiksematele (ja see kehtib teiste suuremate tiimide puhul ka). Legioni kahjuks on juba mitu mängu järjest vilistatatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
      Vist oli kastis jah, aga sellist asja ma ka ei pane pahaks kohtunikule. Seal pole kasti jooni isegi korralikult näha ja pole aru saada mis hetkel pall tabas kätt täpselt. Üldiselt ma selle Legion - Flora pennu pärast ei raputaks tuhka kohtunikule pähe - see on siuke nii ja naa koht, kus võibki ühtepidi või teistpidi minna. Rohkem kettasse ajab see Ojamaa käitumine, et näost kinni ja püherdamine ilma kontaktita. Sellised asjad peaks jalgpalli klubid avalikult hukka mõistma ja fännid ühes rivis tegema. Mul jumala savi kas Flora mees või mitte. Selle jaoks on meil muud kohad, kus saab näidelda.

      Siin välja toodud Liivaku olukorras oli puude ja noh seal pole midagi teha. Lang läks ilma asjata sinna kontakti. Ma mäletan ka et üks hooaja algus herol diveis rämedalt ilma puuteta - ei mäleta mis klubi särgis ja polegi vahet aga ajas samamoodi kettasse. Ja tõesti kui mingi vend daivib ilma puuteta või teeskleb, siis juhtige tähelepanu.

      Ma ei arva ka et Flora kasuks alati vilistatakse. Eelmised aastad on nad nii palju paremad olnud mänguliselt, et neil pole seda vile vaja olnud. Küll aeg ajalt juhtub mõni mäng, kus suuremaid eelistatakse väiksematele (ja see kehtib teiste suuremate tiimide puhul ka). Legioni kahjuks on juba mitu mängu järjest vilistatatud.
      Mis ideaalmaailma sa siin luua soovid? Divemine käib paraku jalgpalliga kaasas ning noortena seda isegi õpetatakse mingilmääral trennis.
      Mängigu Eesti rahvaliigas või Champions Leagues, vahet ei ole, igalpool daivitakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Eesti kohtunikud ongi kelgukoerad rakendis, kes jooksevad sinnapoole kuhu Saaremaa vankrist piitsutatakse.
        Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Foorumis oskab igaüks targutada..

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Foorumis oskab igaüks targutada..
          Vana hea klassika stiilis " a mine mängi ise jalgpalli ja vaata kuidas hakkama saad " mine tee ise kohtuniku paberid ja vaata kui hästi hakkama saad " Lõpeta ära mees. Lihtsalt lõpeta

          Kommentaar


            Tammeka väravaeelne vile. Kohtunik seisab mõne meetri peal ja suudab nii ohtliku koha pealt vea välja mõelda. Järvistelt midagi ära ei võta, ilus sooritus, aga seda momenti poleks pidanud olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Vana hea klassika stiilis " a mine mängi ise jalgpalli ja vaata kuidas hakkama saad " mine tee ise kohtuniku paberid ja vaata kui hästi hakkama saad " Lõpeta ära mees. Lihtsalt lõpeta
              Lihtsam on foorumis ohkida, arusaadav, jätka..

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Lihtsam on foorumis ohkida, arusaadav, jätka..
                Kui on põhjust ohkida, siis tulebki ohkida. Kuidas muidu täna sinu hinnagul Pukk sai hakkama Tartus? Kas nad on Tarajeviga parimad sõbrad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                  Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Foorumis oskab igaüks targutada..
                  Mis mul ette on võtta? Ausa mängu printsiip on liiga küsitav

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Kui on põhjust ohkida, siis tulebki ohkida. Kuidas muidu täna sinu hinnagul Pukk sai hakkama Tartus?
                    Asjakohane kriitika/arutelu on igati okei, aga mingit vandenõud siin näha? Come on..

                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Kas nad on Tarajeviga parimad sõbrad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Asjakohane kriitika/arutelu on igati okei, aga mingit vandenõud siin näha? Come on..



                      Aga sa oled ju kohtunik, miks sa ei võiks siis meid aidata oma asjakohase kriitikaga hetkel? Küsin täpsustava küsimuse veelkord - kas Tulevikult rööviti täna 3 punkti selle vea määramisega või mitte?


                      Ja nasfal lõpeta ükskord juba ära see trollimine, mõned vanainimesed lihtsalt ei mõista neid asju!

                      Kommentaar


                        Miks Eesti liigas pidevalt teisele poolajale 1-2 lisaminutit antakse? Ma olen see hooaeg näinud vist nelja mängu, kolmes 1-2 minutit, ühes 3 minutit.

                        Kommentaar


                          Tehke meeleavaldus. Võtke massiks puukallistajad, Koval ja muud tsirkusekangelased ning minge Sportland Arenale “Vaba Jalgpalli Ühenduse” sildi all tšellot mängima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Aga sa oled ju kohtunik, miks sa ei võiks siis meid aidata oma asjakohase kriitikaga hetkel? Küsin täpsustava küsimuse veelkord - kas Tulevikult rööviti täna 3 punkti selle vea määramisega või mitte?
                            Kuidas Sulle endale tundus ja miks?



                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ja nasfal lõpeta ükskord juba ära see trollimine, mõned vanainimesed lihtsalt ei mõista neid asju!
                            heeeeei

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                              Kuidas Sulle endale tundus ja miks?


                              Mulle tegelt ei meeldi üldse rääkida kohtuniku tööst. Ma olen alati arvanud, et tugev meeskond võidab ka sita vilemehega mänge. Küll aga, kui sellised pehmeid olukordi vilistatakse ära ja härra on väga lähedal sellele olukorrale, siis ootan ka vigu iga kolme minuti tagant. Sama keiss on pendlatega kastis, iga särgi tirimine ei ole automaatselt viga. Jään oma seisukohale kindlaks, pukk otsustas mängu, mitte Järviste.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Jään oma seisukohale kindlaks, pukk otsustas mängu, mitte Järviste.
                                Jepp. Ja juhised tulid Puki kõrva otse Saaremalt, eksole.. Ja isegi üks äärekohtunik ning 4. kohtunik olid perekondlike sidemete kaudu ilmselgelt korrumpeerunud.. Äkki saaks nüüd üle?

                                Vaata LeeMarxi postitatud videot. Heroli vasak jalg läks enne palli puudutamist vastu Veelmaa põlve. Lisaks oli ilmselt kerge kontakt ka Heroli parema jala ja Veelma labajala vahel. Sellest olukorrast võis vabalt vea vilistada. Ja kui VAR oleks selle üle vaadanud, siis ma küll ei julge öelda, et seda otsust oleks muudetud. Küll aga olen üsna kindel, et kui VAR oleks selle (https://youtu.be/o4e6sEM2uyo?t=6273) üle vaadanud, oleks otsust muudetud.

                                Meil VARi ei ole ja kohtunikud peavad piiripealsetes olukordades sekundi jooksul otsustama. Otsused lähevad kord ühele, kord teisele poole. Üldiselt oli Puki partii igati soliidne ja mängu ta kindlasti ei otsustanud.

                                Tammeka oli mänguliselt üle, Viljandi realiseerimisel teravam. Aus viik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X