Lehekülg 96, kokku 96 EsimeneEsimene ... 46869293949596
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 918, kokku 1918
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma küll ei tea millest sina räägid, aga ma siiski pean silmas olukorda millest ka nonoh räägib, 19 minutil toimunud olukorda, kus Kotenko jäi hiljaks oma väljajooksuga ja rammis Satovile sisse, mis on siiski väga võrreldavad olukorrad Kölni ja Saarbrückeni mänguga, kus tuli resoluutne punane kaart väravavahile.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma küll ei tea millest sina räägid, aga ma siiski pean silmas olukorda millest ka nonoh räägib, 19 minutil toimunud olukorda, kus Kotenko jäi hiljaks oma väljajooksuga ja rammis Satovile sisse, mis on siiski väga võrreldavad olukorrad Kölni ja Saarbrückeni mänguga, kus tuli resoluutne punane kaart väravavahile.
    See sinu viidatud Saksa liigas 1.40 näidatud punane väravavahile tuli ju käega karistusalast väljas mängimise eest ehk ilmse väravavõimaluse peatamine, sisse rammis ta oma mängijale ehk kaitsjale...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Seal võib ju detaili erinevus olla, aga see ei muuda säärase olukorra võrdlust ainult nurgalöögiks, et ehk minu hinnagul muutis ka selle punase mitte andmine Kotenkole kogu selle mängu käiku, sest kui ma olen arusaanud õigesti, siis kõik sellised väravavahi poolt hiljaks jäämised, käega väljaspoolt kasti jne on automaatsed punased või siis oli mul eriliselt punastvärvi prillid ees, milles ma muidugi sügavalt kahtlen.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Sul üks väike detail kahe silma vahele jäänud. Kotenko tuleb väravast välja palli mängima. See, et Podholjuzin tema eest peaga puute teeb seda fakti ei muuda. Kuna olukord on kastis, siis palli mängimise üritus muudab minu teadmiste järgi selle olukorra kollaseks.
    Aga juba penalti oleks võinud seda mängu mõjutada suurel määral.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Seal võib ju detaili erinevus olla, aga see ei muuda säärase olukorra võrdlust ainult nurgalöögiks, et ehk minu hinnagul muutis ka selle punase mitte andmine Kotenkole kogu selle mängu käiku, sest kui ma olen arusaanud õigesti, siis kõik sellised väravavahi poolt hiljaks jäämised, käega väljaspoolt kasti jne on automaatsed punased või siis oli mul eriliselt punastvärvi prillid ees, milles ma muidugi sügavalt kahtlen.
    Ee ei, sellised olukorrad pole automaatselt punased.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kristo Tohver vilistab täna D-divisjoni Malta - Fääride mängu.

Roomer Tarajev vilistab homme C-divisjoni Kosovo - Moldova mängu.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Roomer Tarajev vilistab homme C-divisjoni Kosovo - Moldova mängu.

Tohver arusaadav, aga kas Uefas viskas keegi pimedat, et kes selle teise mängu saab või no see ei ole normaalne pick ju?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tohver arusaadav, aga kas Uefas viskas keegi pimedat, et kes selle teise mängu saab või no see ei ole normaalne pick ju?
    Penalti ja punane.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kristo Tohveri brigaad on määratud CSKA - Feyenoordi mängule.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Penalti ja punane.
    Kusjuures punane oli küll mängus 😁

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kristo Tohveri brigaad on määratud CSKA - Feyenoordi mängule.
    Andis Feyenoordile punase. Fännide sõnutsi kerge punane, aga olukordi nägemata ei hakka midagi ette ka heitma.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Andis Feyenoordile punase. Fännide sõnutsi kerge punane, aga olukordi nägemata ei hakka midagi ette ka heitma.
    https://streamja.com/dmAWq (teine kollane) - Fänni arvamus: "Both of them were very soft yellow cards. Terrible ref" - Esimest kollast pole näinud, aga mis ajast küünarnukiga molli on kerge kollane?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

CSKA rünnakus nähti ära ka imepisike suluseis, millest jäi CSKA värav lugemata.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Esimest kollast pole näinud, aga mis ajast küünarnukiga molli on kerge kollane?
    Eestis II liigat vilistavad kohtunikud annaksid hoopis sellele kollase, kes küünarnukiga näkku sai.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

See teine vms penalt Paide vastu täna, see kus kastist väljas viga tehti, kaks kohtunikku olid 15meetri raadiuses, no ma ei tea.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tänasest mängust juhtum. Paide andis tagasisöödu väravavahile. Sapi võttis vahelt ära, vilistati suluseis. Siis kohtunike omavaheline jutt (oli ilusasti kuulda) "Suluseisu ei olnud. Kaitsja tagasisööt. Ma panen käega mängu!"

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Tänasest mängust juhtum. Paide andis tagasisöödu väravavahile. Sapi võttis vahelt ära, vilistati suluseis. Siis kohtunike omavaheline jutt (oli ilusasti kuulda) "Suluseisu ei olnud. Kaitsja tagasisööt. Ma panen käega mängu!"
    Right...

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Viitsid ütle mis minut see olukord oli? Muidu nagu Jeebus kristus, päris hale.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud