320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Küsin täpsustava küsimuse veelkord - kas Tulevikult rööviti täna 3 punkti selle vea määramisega või mitte?
    Ei röövitud.

    Karistuslöök ei ole penalt ega isegi mitte punane kaart.

    Ja viskan siia ülesse ka pechteri takistamise viiekastis tuleviku värava olukorras. St pärast esimest tõrjet.

    Kommentaar


      Ma veidike breinstormisin ja tekkis üks idee mis muidugi kunagi käiku ei läheks, aga huvitav ikka mõelda. Mis siis kui anda Andrejevi kõrge jalg, Emre Can käsi CLis see nädal ja muude selliste mitte nii otseste rikkumiste korral "poolik penaltilöök". See näeks välja selline, et saab 16 kasti joone pealt otse peale uhada samade reeglite järgi nagu penalti puhul.
      Ei kujuta ette mis selliste löökide realiseerimisprotsent võiks olla umbes. Äkki 30-40protsendi kanti.

      Kommentaar


        Algselt postitas TheKing Vaata postitust
        Ma veidike breinstormisin ja tekkis üks idee mis muidugi kunagi käiku ei läheks, aga huvitav ikka mõelda. Mis siis kui anda Andrejevi kõrge jalg, Emre Can käsi CLis see nädal ja muude selliste mitte nii otseste rikkumiste korral "poolik penaltilöök". See näeks välja selline, et saab 16 kasti joone pealt otse peale uhada samade reeglite järgi nagu penalti puhul.
        Ei kujuta ette mis selliste löökide realiseerimisprotsent võiks olla umbes. Äkki 30-40protsendi kanti.
        Teoorias kõlab huvitavalt, aga reaalsuses muudaks see kohtunikutöö raskeks ja looks neid olukordi juurde, kus võiks hakata kaaluma, kumma karistuse vääriline viga tegelikult oli.

        Kommentaar


          Paul Kask neljas kohtunik Flora- Trans mängus.

          Keegi meelega trollib selliste huvide konfliktidega.

          Kommentaar


            Algselt postitas tomm Vaata postitust
            Paul Kask neljas kohtunik Flora- Trans mängus.

            Keegi meelega trollib selliste huvide konfliktidega.
            See on normaalne ja mine tee ise paremini kui oskad. Kõik on erapooletud!!!!!

            Reaalsuses siin mõned aastad tagasi üritati veel vaeva näha et varjata Flora tassimist, siis nüüd oleme jõudnud niikaugele, kus ongi täiesti pohhui.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              See on normaalne ja mine tee ise paremini kui oskad. Kõik on erapooletud!!!!!

              Reaalsuses siin mõned aastad tagasi üritati veel vaeva näha et varjata Flora tassimist, siis nüüd oleme jõudnud niikaugele, kus ongi täiesti pohhui.
              Eks see neljas kohtunik mõjutab maru palju ka.
              Kask töötanud pikalt ka Tallinna Kalevis. Ošomkov vilistas eelmine aasta Kalevi mänge. Pupart ja Pukk Kure mängu. Täiesti pekkis onju.
              Kui me võtaks kõik kohtunikud üksi pulki ette, siis leiaks iga kohtunikuga mingi seose ilmselt mingi klubiga. Praegu küll mõttetu haukumine Paul Kase kontekstis.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Eks see neljas kohtunik mõjutab maru palju ka.
                Kask töötanud pikalt ka Tallinna Kalevis. Ošomkov vilistas eelmine aasta Kalevi mänge. Pupart ja Pukk Kure mängu. Täiesti pekkis onju.
                Kui me võtaks kõik kohtunikud üksi pulki ette, siis leiaks iga kohtunikuga mingi seose ilmselt mingi klubiga. Praegu küll mõttetu haukumine Paul Kase kontekstis.
                Pukk Kure mänge vilistamas on täpselt samasugune nali. Ega neljas kohtunik täielik marionett ka ei ole. Aga täiesti pekkis olukord on tõesti.

                Kommentaar


                  jep ongi täiesti pekkis, see on ajuvaba et klubide endised mängijad vilistavad nende mänge. Jah, tulekski vastavalt määrata, et seda ei juhtuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Pukk Kure mänge vilistamas on täpselt samasugune nali. Ega neljas kohtunik täielik marionett ka ei ole. Aga täiesti pekkis olukord on tõesti.
                    Aga millegi pärast seda hala kuuleb tihti vaid Flora mängudes. Me olemegi konnatiik ja tihti on raske. Samas ma ei näe ükski aasta, et üks või teine sats oleks kohtunike poolt meistriks tassitud. Jah olukord pole hea aga hulluks ei saa minna.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Aga millegi pärast seda hala kuuleb tihti vaid Flora mängudes. Me olemegi konnatiik ja tihti on raske. Samas ma ei näe ükski aasta, et üks või teine sats oleks kohtunike poolt meistriks tassitud. Jah olukord pole hea aga hulluks ei saa minna.
                      Ma olen väga palju Martti Pukki määramisest Kure mängudele tulnud kriitikat näinud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma olen väga palju Martti Pukki määramisest Kure mängudele tulnud kriitikat näinud.
                        Ma olen ka väga palju kriitikat kuulnud subtiitrite puudumise üle. Kas midagi on muutunud? Ei.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Ma olen ka väga palju kriitikat kuulnud subtiitrite puudumise üle. Kas midagi on muutunud? Ei.
                          Kuule, ma vastasin selle peale, et "kritiseeritakse ainult Florat". Ei. Kritiseeritakse hoiakut.

                          Ja su näide megalamp, sorri.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Aga millegi pärast seda hala kuuleb tihti vaid Flora mängudes. Me olemegi konnatiik ja tihti on raske. Samas ma ei näe ükski aasta, et üks või teine sats oleks kohtunike poolt meistriks tassitud. Jah olukord pole hea aga hulluks ei saa minna.
                            Eks telekavaataja tegelt ütles õigesti, et siin Pukki ja kure kohta on varemgi kõvasti kriitikat olnud. See, et mina just Florat esile toon noh seal ei tohiks väga üllatust olla ja ega ma polegi seda varjanud ning mulle lihtsalt taaskord kriibib silma, et kui midagi tehakse valesti (antud momendil kohtunike määramisega), siis Flora on alati kasusaajate nimekirjas.

                            Meie konnatiik ongi väike ja valik on piiratud jne, aga siiski ma leian, et see kohtunike määramine on üks asi, mida ehk saaks paremini teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Ma olen ka väga palju kriitikat kuulnud subtiitrite puudumise üle. Kas midagi on muutunud? Ei.
                              Sekundeerin ja mina tahaks küll eestikeelseid subtiitreid all näha, aga see on üsna mahukas töö ka.

                              Kommentaar


                                Muuseas Kristo Tohver mängis eelmise sajandi lõpus mõned mängud IV liigas Flora Fännklubi rivistuses koos nii mõnegi Flora veteranfänniga..
                                Kas keelame tal tagantjärgi Flora mängude vilistamise

                                Kommentaar

                                Working...
                                X