320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plain Vaata postitust
    Eks põhiline probleem on vast tõesti see, et Pukk ise elab Kuressaares ja siis on lihtne teda nende mänge vilistama panna. Sinna teisi kohtunik tõesti niisama ei satu aga samas on mees ju mänginud mitmeid aastaid Kuressaare eest ja mingisuguse märgi selline asi jätab. Isegi kui isik ise arvab, et ta on objektiivne siis alateadlikult võivad ikka vahepeal mingid viperused sisse tulla. Eks peab vaatama kuidas see Kuressaare ja Pärnu mäng see aasta peetud saab meie suurimal saarel. (Ilmselt Pukk jälle seal vilistab kui viimaseid trende jälgida)
    Muuseas Kure-Tammeka oli Martti Pukki esimene Kuressaares ja üldse Kuressaare osalusel vilistatud ML mäng oma kohtuniku karjääris

    Kommentaar


      Miks ta siis vahepeal Kuressaare mänge vilistab, kui need mängud Saaremaal ei toimu? Mitmel korral selline asi üldse juhtunud on?

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        Mis probleemi te lahendada üritate? Paul oli Flora duubli abitreener ja kui peatreener esindusse läks, ei edutatud teda peatreeneriks, vaid lõpetati leping. Ainult haige aju leiab sellest olukorrast kahtluse, et ta võiks Florat eelistada. Ostke ikka mõistust ka, mitte vaid viina.
        Mina pole kordagi väitnud, et ta võiks kuidagi Florat eelistada. Samuti ei arva ma, et nt. Pukk, Ošomkov või keegi muu ei vilistaks oma mänge 100% keskendumisega ja ausalt. Vastupidi, minu arust on mõlemad väga head kohtunikud ja lahedad inimesed.
        Küll aga on sellised olukorrad välditavad, kui sellega vaeva näha.

        Viimased laused on täiesti ajuvabad ja näitab pigem sinu olematut taset ja labasust. Pane edasi!

        Kommentaar


          Algselt postitas plain Vaata postitust
          Eks põhiline probleem on vast tõesti see, et Pukk ise elab Kuressaares ja siis on lihtne teda nende mänge vilistama panna. Sinna teisi kohtunik tõesti niisama ei satu aga samas on mees ju mänginud mitmeid aastaid Kuressaare eest ja mingisuguse märgi selline asi jätab. Isegi kui isik ise arvab, et ta on objektiivne siis alateadlikult võivad ikka vahepeal mingid viperused sisse tulla. Eks peab vaatama kuidas see Kuressaare ja Pärnu mäng see aasta peetud saab meie suurimal saarel. (Ilmselt Pukk jälle seal vilistab kui viimaseid trende jälgida)
          Kust see info pärineb, et Pukk Kuressaares elab? Ma olen võrdlemisi kindel, et see nii ei ole. Vaid ta ikka Tallinnas elab.

          Kommentaar


            Vabandan ja ütlen tõesti, et oli natuke tobe eeldada kus Pukk elab. Ei ole vaja siin täpsustada ka kellelgi kus ta täpsemalt elab aga küsimus jääb ikka õhku, et miks ta üldse vilistab Kuressaare mänge? See on ju täielik EJL lohakus kui mitmeid aastaid Kuressaares pallinud mees vilistab Kuressaare mänge samal ajal kui seda saaks tegelikult iga teine Tallinnas elav kohtunik teha.

            Kommentaar


              No vot, tõstatati aus probleem. Leidus 5-6 kasutajat, kes selle probleemi naeruvääristavad. Justnimelt selle hoiaku vastu protestitaksegi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mina ei näe kuidagi viit-kuut naeruvääristajat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  No vot, tõstatati aus probleem. Leidus 5-6 kasutajat, kes selle probleemi naeruvääristavad. Justnimelt selle hoiaku vastu protestitaksegi.
                  Just nimelt. 5-6 inimest, kes sooviks kuulda/lugeda aga härra käest tuleb ainult "õpi vene keel ära raisk". Aga samas pole publikut siis pole. Järelikult pole vaja ka m***i pikendusega foorumis tegeleda. Spämmer.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Just nimelt. 5-6 inimest, kes sooviks kuulda/lugeda aga härra käest tuleb ainult "õpi vene keel ära raisk". Aga samas pole publikut siis pole. Järelikult pole vaja ka m***i pikendusega foorumis tegeleda. Spämmer.
                    Mina ei näe kuidagi 5-6 inimest, kes sooviksid kuulda/lugeda.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Just nimelt. 5-6 inimest, kes sooviks kuulda/lugeda aga härra käest tuleb ainult "õpi vene keel ära raisk". Aga samas pole publikut siis pole. Järelikult pole vaja ka m***i pikendusega foorumis tegeleda. Spämmer.
                      Kas ma peaks Benfica ja Sheff Utd teemadesse postitamise ka ära lõpetama? Või Rover Hannoveri ja Blackburni teemadesse? Ma arvan, et nende postituste vastu on huvi vähematel inimestel kui venekeelsete Betsafe'i videote vastu. Seega on tegemist ilmselge munni pikendamisega ning postituste kogumisega, mida tegelikult mitte keegi lugeda ei taha.

                      Aga su argument on muidu ikka päris loll. Ma ei tea, kas sa oled sellest aru saanud, et telekavaataja tööpäevas on (ilmselt) 8 tundi. Kui videotele subtiitrite vorpimine ei ole sinna 8 tunni sekka arvestatud, siis nõuad sa temalt hetkel sisuliselt tasuta töö tegemist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                        Sellele on ka varem viidatud kuid otsisin välja kaartide statistika soccerneti Premium liiga aastakokkuvõtetest. Kokkuvõtted kuni 2016. Igal aastal on vähemalt kollaste osas Flora edetabeli "kinni pannud". Eelmisel aastal suisa 19 (!) kaardise eduga.

                        2020:
                        6 punast ja 85 kollast JK Narva Trans
                        5 punast ja 83 kollast Tallinna JK Legion
                        5 punast ja 74 kollast Tartu JK Tammeka
                        4 punast ja 79 kollast Tallinna FCI Levadia
                        3 punast ja 90 kollast FC Kuressaare
                        3 punast ja 64 kollast Nõmme Kalju FC
                        3 punast ja 60 kollast JK Tallinna Kalev
                        2 punast ja 55 kollast Paide Linnameeskond
                        2 punast ja 55 kollast Viljandi JK Tulevik
                        0 punast ja 36 kollast Tallinna FC Flora

                        2019:
                        5 punast ja 91 kollast Viljandi JK Tulevik
                        5 punast ja 89 kollast Tallinna FCI Levadia
                        5 punast ja 83 kollast FC Kuressaare
                        4 punast ja 78 kollast JK Narva Trans
                        4 punast ja 73 kollast Paide Linnameeskond
                        3 punast ja 78 kollast Maardu Linnameeskond
                        2 punast ja 78 kollast Nõmme Kalju FC
                        2 punast ja 57 kollast JK Tallinna Kalev
                        2 punast ja 48 kollast Tallinna FC Flora
                        1 punane ja 69 kollast Tartu JK Tammeka

                        2018:
                        6 punast ja 96 kollast JK Narva Trans
                        6 punast ja 78 kollast JK Tallinna Kalev
                        6 punast ja 76 kollast Tartu JK Tammeka
                        5 punast ja 93 kollast Tallinna FCI Levadia
                        5 punast ja 64 kollast FC Kuressaare
                        3 punast ja 80 kollast Viljandi JK Tulevik
                        3 punast ja 59 kollast Paide Linnameeskond
                        2 punast ja 53 kollast Pärnu JK Vaprus
                        1 punane ja 62 kollast Nõmme Kalju FC
                        1 punane ja 52 kollast Tallinna FC Flora

                        2017:
                        6 punast ja 72 kollast JK Narva Trans
                        5 punast ja 67 kollast Viljandi JK Tulevik
                        5 punast ja 50 kollast Pärnu JK Vaprus
                        4 punast ja 76 kollast JK Sillamäe Kalev
                        3 punast ja 56 kollast FCI Tallinn
                        3 punast ja 55 kollast Nõmme Kalju FC
                        3 punast ja 41 kollast Tallinna FC Flora
                        2 punast ja 48 kollast Paide Linnameeskond
                        1 punane ja 61 kollast Tartu JK Tammeka
                        1 punane ja 46 kollast Tallinna FC Levadia

                        2016:
                        9 punast ja 89 kollast JK Sillamäe Kalev
                        7 punast ja 84 kollast JK Narva Trans
                        7 punast ja 62 kollast Paide Linnameeskond
                        5 punast ja 77 kollast Tallinna FC Infonet
                        5 punast ja 71 kollast Tallinna FC Levadia
                        5 punane ja 68 kollast Rakvere JK Tarvas
                        5 punast ja 59 kollast Tartu JK Tammeka
                        4 punast ja 69 kollast Pärnu Linnameeskond
                        3 punast ja 70 kollast Nõmme Kalju FC
                        1 punane ja 39 kollast Tallinna FC Flora
                        Flora on iga aasta kollaste osas parim meeskond jep. See ei ole eriti tõenäoline. Ülejäänud meeskonnad kõik kõiguvad üles alla (va mingid robustsemad tiimid nagu Trans).

                        Aga kohtunikud võiks küll jah mitte vilistada mänge, kus on huvide konflikt - ka teoreetiline ja või õhuke. Kui vähegi võimalik, siis selliseid asju tuleks vältida. Tuleks ka treenerite ja treenitavate vahelisi suhteid vältida ja selgelt reguleerida, aga nähes kuidas EJL sellega on hakkama saanud ja vähe huvi tundnud selle vastu minevikus, siis peame ootama kuni tuleb mingi skandaal ja suure kella külge pannakse asi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Aga millegi pärast seda hala kuuleb tihti vaid Flora mängudes. Me olemegi konnatiik ja tihti on raske. Samas ma ei näe ükski aasta, et üks või teine sats oleks kohtunike poolt meistriks tassitud. Jah olukord pole hea aga hulluks ei saa minna.
                          Sa ikka ei mõista, et põhjusega on need süüdistused ühes suunas. Sinisilmsus ei ole hea iseloomuomadus.

                          Kujuta ette, et järgmine aasta vilistab Levadia ja Paide mängu hoopis Maksim Podholjuzin. Savi ju, peaasi et elaks stata ligidal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                            Sa ikka ei mõista, et põhjusega on need süüdistused ühes suunas. Sinisilmsus ei ole hea iseloomuomadus.

                            Kujuta ette, et järgmine aasta vilistab Levadia ja Paide mängu hoopis Maksim Podholjuzin. Savi ju, peaasi et elaks stata ligidal.
                            Jep, sest Podholjuzin on kohtunik.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kas ma peaks Benfica ja Sheff Utd teemadesse postitamise ka ära lõpetama? Või Rover Hannoveri ja Blackburni teemadesse? Ma arvan, et nende postituste vastu on huvi vähematel inimestel kui venekeelsete Betsafe'i videote vastu. Seega on tegemist ilmselge munni pikendamisega ning postituste kogumisega, mida tegelikult mitte keegi lugeda ei taha.

                              Aga su argument on muidu ikka päris loll. Ma ei tea, kas sa oled sellest aru saanud, et telekavaataja tööpäevas on (ilmselt) 8 tundi. Kui videotele subtiitrite vorpimine ei ole sinna 8 tunni sekka arvestatud, siis nõuad sa temalt hetkel sisuliselt tasuta töö tegemist.
                              Ma ei nõua tasuta tööd. Olen nõus maksma.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Ma ei nõua tasuta tööd. Olen nõus maksma.
                                5 eurot/ episoodi minut.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X