Lehekülg 101, kokku 104 EsimeneEsimene ... 5191979899100101102103104 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2064
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Pigem on huvitav fakt, et kohtunikest, kes on üle 100 Meistriliiga mängu vilistanud, annab Kristo Tohver keskmiselt enim penalteid mängu kohta. Samuti on Tohver punast kaarti välgutajate esirinnas.
    Karmi käega kohtunikest jõuab ehk paari-kolme hooaja pärast 100 ML mänguni Siim Rinken (66 mängu)

Penalteid keskmiselt mängus
    0,41 - Kristo Tohver (372 mängu)
    0,39 . Roomer Tarajev (229)
    0,36 - Eiko Saar (266)
    -----
    0,58 - Siim Rinken (66)

Punased keskmiselt mängus
    0,29 - Kristo Tohver (372)
    0,28 - Roomer Tarajev (229)
    0,27 - Margus Kotter (244 mängu)
    ------
    0,26 - Siim Rinken (66)

Kollaseid keskmiselt mängus
    4,26 - Roomer Tarajev (229)
    4,14 - Grigori Ošomkov (101)
    3,96 - Kristo Külljastinen (127)
    ------
    4,12 - Siim Rinken (66)

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Tjah, aga härrased, ega siis kohtunike mängule määramisel ei ole kaalutlusel nende erapooletus (või näiline erapooliklus), vaid ka märksa maisemad asjad, mis ikka poolproffide puhul on. Et kuna mäng toimub, kus linnas, kas keegi on oma tööalaselt juba komandeeringus, liiga palju mänge järjest jne jne.

Sesmõttes, et probleem ei ole tegelikult mitte selles, et jalkaliit ei oskaks kohtunike määramisel nende mingeid teoreetilisi huvide konflikte näha, vaid selles, et Eestis lihtsalt ongi kaunis vähe tasemel kohtunikke.
    Eks põhiline probleem on vast tõesti see, et Pukk ise elab Kuressaares ja siis on lihtne teda nende mänge vilistama panna. Sinna teisi kohtunik tõesti niisama ei satu aga samas on mees ju mänginud mitmeid aastaid Kuressaare eest ja mingisuguse märgi selline asi jätab. Isegi kui isik ise arvab, et ta on objektiivne siis alateadlikult võivad ikka vahepeal mingid viperused sisse tulla. Eks peab vaatama kuidas see Kuressaare ja Pärnu mäng see aasta peetud saab meie suurimal saarel. (Ilmselt Pukk jälle seal vilistab kui viimaseid trende jälgida)

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust
    Eks põhiline probleem on vast tõesti see, et Pukk ise elab Kuressaares ja siis on lihtne teda nende mänge vilistama panna. Sinna teisi kohtunik tõesti niisama ei satu aga samas on mees ju mänginud mitmeid aastaid Kuressaare eest ja mingisuguse märgi selline asi jätab. Isegi kui isik ise arvab, et ta on objektiivne siis alateadlikult võivad ikka vahepeal mingid viperused sisse tulla. Eks peab vaatama kuidas see Kuressaare ja Pärnu mäng see aasta peetud saab meie suurimal saarel. (Ilmselt Pukk jälle seal vilistab kui viimaseid trende jälgida)
    Muuseas Kure-Tammeka oli Martti Pukki esimene Kuressaares ja üldse Kuressaare osalusel vilistatud ML mäng oma kohtuniku karjääris

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Miks ta siis vahepeal Kuressaare mänge vilistab, kui need mängud Saaremaal ei toimu? Mitmel korral selline asi üldse juhtunud on?

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas peters Vaata postitust
    Mis probleemi te lahendada üritate? Paul oli Flora duubli abitreener ja kui peatreener esindusse läks, ei edutatud teda peatreeneriks, vaid lõpetati leping. Ainult haige aju leiab sellest olukorrast kahtluse, et ta võiks Florat eelistada. Ostke ikka mõistust ka, mitte vaid viina.
    Mina pole kordagi väitnud, et ta võiks kuidagi Florat eelistada. Samuti ei arva ma, et nt. Pukk, Ošomkov või keegi muu ei vilistaks oma mänge 100% keskendumisega ja ausalt. Vastupidi, minu arust on mõlemad väga head kohtunikud ja lahedad inimesed.
    Küll aga on sellised olukorrad välditavad, kui sellega vaeva näha.

Viimased laused on täiesti ajuvabad ja näitab pigem sinu olematut taset ja labasust. Pane edasi!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust
    Kust see info pärineb, et Pukk Kuressaares elab? Ma olen võrdlemisi kindel, et see nii ei ole. Vaid ta ikka Tallinnas elab.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Vabandan ja ütlen tõesti, et oli natuke tobe eeldada kus Pukk elab. Ei ole vaja siin täpsustada ka kellelgi kus ta täpsemalt elab aga küsimus jääb ikka õhku, et miks ta üldse vilistab Kuressaare mänge? See on ju täielik EJL lohakus kui mitmeid aastaid Kuressaares pallinud mees vilistab Kuressaare mänge samal ajal kui seda saaks tegelikult iga teine Tallinnas elav kohtunik teha.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

No vot, tõstatati aus probleem. Leidus 5-6 kasutajat, kes selle probleemi naeruvääristavad. Justnimelt selle hoiaku vastu protestitaksegi.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mina ei näe kuidagi viit-kuut naeruvääristajat.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    No vot, tõstatati aus probleem. Leidus 5-6 kasutajat, kes selle probleemi naeruvääristavad. Justnimelt selle hoiaku vastu protestitaksegi.
    Just nimelt. 5-6 inimest, kes sooviks kuulda/lugeda aga härra käest tuleb ainult "õpi vene keel ära raisk". Aga samas pole publikut siis pole. Järelikult pole vaja ka m***i pikendusega foorumis tegeleda. Spämmer.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Just nimelt. 5-6 inimest, kes sooviks kuulda/lugeda aga härra käest tuleb ainult "õpi vene keel ära raisk". Aga samas pole publikut siis pole. Järelikult pole vaja ka m***i pikendusega foorumis tegeleda. Spämmer.
    Mina ei näe kuidagi 5-6 inimest, kes sooviksid kuulda/lugeda.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kas ma peaks Benfica ja Sheff Utd teemadesse postitamise ka ära lõpetama? Või Rover Hannoveri ja Blackburni teemadesse? Ma arvan, et nende postituste vastu on huvi vähematel inimestel kui venekeelsete Betsafe'i videote vastu. Seega on tegemist ilmselge munni pikendamisega ning postituste kogumisega, mida tegelikult mitte keegi lugeda ei taha.

Aga su argument on muidu ikka päris loll. Ma ei tea, kas sa oled sellest aru saanud, et telekavaataja tööpäevas on (ilmselt) 8 tundi. Kui videotele subtiitrite vorpimine ei ole sinna 8 tunni sekka arvestatud, siis nõuad sa temalt hetkel sisuliselt tasuta töö tegemist.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Sellele on ka varem viidatud kuid otsisin välja kaartide statistika soccerneti Premium liiga aastakokkuvõtetest. Kokkuvõtted kuni 2016. Igal aastal on vähemalt kollaste osas Flora edetabeli "kinni pannud". Eelmisel aastal suisa 19 (!) kaardise eduga.

2020:
    6 punast ja 85 kollast JK Narva Trans
    5 punast ja 83 kollast Tallinna JK Legion
    5 punast ja 74 kollast Tartu JK Tammeka
    4 punast ja 79 kollast Tallinna FCI Levadia
    3 punast ja 90 kollast FC Kuressaare
    3 punast ja 64 kollast Nõmme Kalju FC
    3 punast ja 60 kollast JK Tallinna Kalev
    2 punast ja 55 kollast Paide Linnameeskond
    2 punast ja 55 kollast Viljandi JK Tulevik
    0 punast ja 36 kollast Tallinna FC Flora

2019:
    5 punast ja 91 kollast Viljandi JK Tulevik
    5 punast ja 89 kollast Tallinna FCI Levadia
    5 punast ja 83 kollast FC Kuressaare
    4 punast ja 78 kollast JK Narva Trans
    4 punast ja 73 kollast Paide Linnameeskond
    3 punast ja 78 kollast Maardu Linnameeskond
    2 punast ja 78 kollast Nõmme Kalju FC
    2 punast ja 57 kollast JK Tallinna Kalev
    2 punast ja 48 kollast Tallinna FC Flora
    1 punane ja 69 kollast Tartu JK Tammeka

2018:
    6 punast ja 96 kollast JK Narva Trans
    6 punast ja 78 kollast JK Tallinna Kalev
    6 punast ja 76 kollast Tartu JK Tammeka
    5 punast ja 93 kollast Tallinna FCI Levadia
    5 punast ja 64 kollast FC Kuressaare
    3 punast ja 80 kollast Viljandi JK Tulevik
    3 punast ja 59 kollast Paide Linnameeskond
    2 punast ja 53 kollast Pärnu JK Vaprus
    1 punane ja 62 kollast Nõmme Kalju FC
    1 punane ja 52 kollast Tallinna FC Flora

2017:
    6 punast ja 72 kollast JK Narva Trans
    5 punast ja 67 kollast Viljandi JK Tulevik
    5 punast ja 50 kollast Pärnu JK Vaprus
    4 punast ja 76 kollast JK Sillamäe Kalev
    3 punast ja 56 kollast FCI Tallinn
    3 punast ja 55 kollast Nõmme Kalju FC
    3 punast ja 41 kollast Tallinna FC Flora
    2 punast ja 48 kollast Paide Linnameeskond
    1 punane ja 61 kollast Tartu JK Tammeka
    1 punane ja 46 kollast Tallinna FC Levadia

2016:
    9 punast ja 89 kollast JK Sillamäe Kalev
    7 punast ja 84 kollast JK Narva Trans
    7 punast ja 62 kollast Paide Linnameeskond
    5 punast ja 77 kollast Tallinna FC Infonet
    5 punast ja 71 kollast Tallinna FC Levadia
    5 punane ja 68 kollast Rakvere JK Tarvas
    5 punast ja 59 kollast Tartu JK Tammeka
    4 punast ja 69 kollast Pärnu Linnameeskond
    3 punast ja 70 kollast Nõmme Kalju FC
    1 punane ja 39 kollast Tallinna FC Flora
    Flora on iga aasta kollaste osas parim meeskond jep. See ei ole eriti tõenäoline. Ülejäänud meeskonnad kõik kõiguvad üles alla (va mingid robustsemad tiimid nagu Trans).

Aga kohtunikud võiks küll jah mitte vilistada mänge, kus on huvide konflikt - ka teoreetiline ja või õhuke. Kui vähegi võimalik, siis selliseid asju tuleks vältida. Tuleks ka treenerite ja treenitavate vahelisi suhteid vältida ja selgelt reguleerida, aga nähes kuidas EJL sellega on hakkama saanud ja vähe huvi tundnud selle vastu minevikus, siis peame ootama kuni tuleb mingi skandaal ja suure kella külge pannakse asi.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Olen rahvaliigas kahe oma endise satsi mänge teinud ja see ei ole meeldiv. Ise olen neutraalne, sest no kuulge, mul jumalast poogen, kes selle rahvaliiga mängu (või turniiri) võidab, minu eesmärk on teha võimalikult hea vile ja enda partiiga ise rahule jääda. Aga ma tunnistan, et 50-60 olukordades on raske neutraalseks jääda. Tekib hirm "omade" kasuks vilistada, nii et tahes-tahtmata kipub vile natuke vastaste poole kalduma, et ikka välja näidata, et olen neutraalne. Samal ajal "omad" ei häbene mulle öelda, mis nad otsusest arvavad ja vastased leiavad ka kindlasti momendi, et mind erapoolikuses süüdistada. Alguses kogemuste saamiseks mõned mängud vilistasin, hiljem olen oma endiste satside mänge vilistanud ainult siis, kui nad mitte kedagi teist ei leidnud.

Rumal oleks kahelda meie tippkohtunike erapooletuses, aga see on lihtsalt ebaeetiline, kui keegi vilistab oma endise klubi mänge. See ei ole mingi maavõistlus, kus neljas kohtunik on võõrustajamaa oma.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶ ̶̶̶E̶̶̶u̶̶̶r̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶e̶̶̶.̶̶̶ ̶A̶n̶d̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶*̶*̶k̶i̶n̶g̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶.̶

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2018

Algupärane

Aga millegi pärast seda hala kuuleb tihti vaid Flora mängudes. Me olemegi konnatiik ja tihti on raske. Samas ma ei näe ükski aasta, et üks või teine sats oleks kohtunike poolt meistriks tassitud. Jah olukord pole hea aga hulluks ei saa minna.
    Sa ikka ei mõista, et põhjusega on need süüdistused ühes suunas. Sinisilmsus ei ole hea iseloomuomadus.

Kujuta ette, et järgmine aasta vilistab Levadia ja Paide mängu hoopis Maksim Podholjuzin. Savi ju, peaasi et elaks stata ligidal.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Sa ikka ei mõista, et põhjusega on need süüdistused ühes suunas. Sinisilmsus ei ole hea iseloomuomadus.

Kujuta ette, et järgmine aasta vilistab Levadia ja Paide mängu hoopis Maksim Podholjuzin. Savi ju, peaasi et elaks stata ligidal.
    Jep, sest Podholjuzin on kohtunik.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kas ma peaks Benfica ja Sheff Utd teemadesse postitamise ka ära lõpetama? Või Rover Hannoveri ja Blackburni teemadesse? Ma arvan, et nende postituste vastu on huvi vähematel inimestel kui venekeelsete Betsafe'i videote vastu. Seega on tegemist ilmselge munni pikendamisega ning postituste kogumisega, mida tegelikult mitte keegi lugeda ei taha.

Aga su argument on muidu ikka päris loll. Ma ei tea, kas sa oled sellest aru saanud, et telekavaataja tööpäevas on (ilmselt) 8 tundi. Kui videotele subtiitrite vorpimine ei ole sinna 8 tunni sekka arvestatud, siis nõuad sa temalt hetkel sisuliselt tasuta töö tegemist.
    Ma ei nõua tasuta tööd. Olen nõus maksma.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ei nõua tasuta tööd. Olen nõus maksma.
    5 eurot/ episoodi minut.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Hakkame keelama

Martti Pukk on hambus - keelame Kuressaare ja Flora mängude vilistamise.
    Eiko Saar - keelame Pärnu Vapruse mängude vilistamise
    Kristo Külljastinen - keelame Paide LM
    Roomer Tarajev - Paide LM kahtlane, mängis Kumakeses
    Siim Rinken - Tammeka
    Dmitri Kuikov, Levadia, Kuressaare, Flora
    Dmitri Kirilov - Levadia, Tallinna Kalev
    Grigori Ošomkov - Tallinna Kalev (ei suutnud Kalevit langemisest päästa)
    Reelika Turi - Pärnu Vaprus
    Miko Puppart - ilmne seos Kuressaarega

Joonas Jaanovits - FC Kose (teadagi, kellele kuulub FC Kose)

Tõuseks Premmi Nõmme United, oleks probleem Tanel Üprusega.
    jne. jne.
    Parem vist kui kutsuks kohtunikud välismaalt
    Reelika Turi - lisaks Vaprusele ka Tallinna Kalevis oli noortetreener
    Jaanus Mutli(vist enam ei liputa) - FC Levadia(poeg mängis seal, nüüd on vist Kaljus treener äkki?
    Aron Härsing - Legion

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Jep, sest Podholjuzin on kohtunik.
    Ma ei saa aru kas sa trollid või puudub funktsionaalne lugemisoskus või üldse loogiline mõtlemine. Päris huvitav on neid postitusi lugeda ja ei oska ausalt öeldes vastata inimesele, kes päris lihtsast teoreetilisest stsenaariumist aru ei saa. Levadia teemas suutsid ka päris huvitava kommentaariga särada. Mulle üldiselt Flora tegelikult meeldib viimasel ajal aga kui fännid sellised on, siis ma ei teagi enam ausalt öeldes.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud