320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
    Läksin seda asja skeptiliselt vaatama, sest mida huvitavat saab ikka Eesti liiga kohtuniku kohta vaadata olla. Aga oli üks huvitavamaid asju, mida ma pikka aega näinud olen. Väga hea saatejuht, väga hea külaline, väga head kaadrid.

    Lisaks sellele ka väga informatiivne, väga põnev oli näha kohtunike tööd ning seda, et Eestis kohtunikud ilmselt väga väikse palga eest asja suure südame ja professionaalsusega teevad.
    +1

    (lisaks, sigahea on harjutada vene keelt nii, et kuulad venekeelset teksti ja loed alt eesti keeles)

    Kommentaar


      Bravo

      Kõige huvitavam vaatamine, mida siiani näinud Eesti jalgpalli kohta. Kahju, et veel pikem ei olnud. Super töö, nii jätkata!

      Kommentaar


        Mind on juba väga pikalt häirinud, kuidas kohtunikud reaalselt ei oska näppude peal viie piireski arvutada.

        Kui võtta need vigastuspausid (või lihtsalt kohtunikega plõksimine jne, aga peamiselt vigastuspausid), mil mäng reaalselt seisab, siis vähemalt (!!!) 90% - ja ma kardan, et ma oma 90%-iga isegi ei liialda - antud lisaminutitest on täiesti valed.

        Toon lihtsalt tänasest x-mängust näite. Näide polegi niivõrd mängule antud lisaminutitest, vaid üleminutitel toimunust:
        Kohtunik on mängule lisanud 3 lisaminutit - kõik kuus vahetust tehti eraldi, kus üks meeskond selgelt viivitas, ja 2. poolajal oli mitu vigastuspausi. Mitu! See selleks, sest näide on millestki muust, kuid selge, et 3 lisaminutit on liiga vähe.
        90:32 saab mängija vigastada. (Viivitava meeskonna liige muidugi, nagu kombeks). Mäng jätkub 92:37. Vigastuspaus kestis 2 minutit ja 5 sekundit. 2 minutit! Kohtunik vilistab 93:48 mängu lõppenuks. Mängule antud 3-st lisaminutist mängiti palli reaalselt minuti jagu.

        Ja siis küsitakse, mille kuradi pärast need mängijad kogu aeg teesklevad (loe: viivitavad). Just seetõttu, et kohtunikebrigaad - kuhu kuulub tavaliselt 3+ liiget - ei suuda grupi peale näppude peal viie piires arvutada.

        Ma lihtsalt olen seda nii kaua juba täheldanud. Ma siiralt loodan, et keegi suudab mulle kuidagi selgeks teha, et antud lisaminutid on tegelikult õigesti määratud ja ma saan ise millestki valesti aru, sest see ausalt häirib mind rohkem, kui see peaks.



        EDIT: Ma olen arvamusel, et täpselt, nagu vigastuste teesklemine ja selge viivitamine igasuguste plõksimiste jm näol mängu lõppfaasis on suur probleem, on sama suur probleem ka kohtunike valesti määratud lisaminutid.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Balaball nr. 29

          Juri Frischer - kes ütles, et kohtunikud ei räägi?
          Kodus istumisest ka midagi kasu. Sai saade ära vaadatud. Ei oska muud kui kiita - küsimused, montaaž, persoon ja tema avamine jne. Võiks vabalt olla eeskujuks igale muule spordisaatele. Kaasa arvatud Silm Peale mis mu meelest jääb kuidagi kuivaks ja pinnapealseks.

          PS. Mis klubist võiks olla jutt?
          https://youtu.be/iGGaIhQHXQY?t=1254

          PS. Olen valikuline foorumilugeja ja poleks kunagi osanud arvata, et Telekavaataja emakeel on vene keel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
            soojad sõnad Juri Frischeri episoodi kohta.
            See oli muidugi by far kõige parem episood ka. Lisaks Juri on sigakõva ja väga avatud persoon. Sealt oligi lihtne kontenti saada.

            Kui kogu musta materjali Peterbuei bussis vaatama hakkasin, siis teadsin juba siis, et tuleb hea.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

              PS. Mis klubist võiks olla jutt?
              Lähtu sõnast OLI ja mine seda rada pidi.
              Ei tohiks väga raske olla ära arvata.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Sillamäe Kalev oli selline paras närvihaigete meeskond, eesotsas Aidara ja Paponov, Volkov, Lipin, Malov -
                mehed kelle oskused ei olnud teps mitte nii head, kui nende suuvärk, või siis arvasid, et on ilgemad staarid.
                Või siis Jõhvi Lokomotiv, kes oma viimasel hooajal teenisid neid punaseid vist lausa kümme, kollastest rääkimata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Sillamäe Kalev oli selline paras närvihaigete meeskond, eesotsas Aidara ja Paponov, Volkov, Lipin, Malov -
                  mehed kelle oskused ei olnud teps mitte nii head, kui nende suuvärk, või siis arvasid, et on ilgemad staarid.
                  Või siis Jõhvi Lokomotiv, kes oma viimasel hooajal teenisid neid punaseid vist lausa kümme, kollastest rääkimata.
                  Ma pakuks Infoneti.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt on Eestil nüüd esimene videokohtunik olemas. Kristo Tohveril litsents käes, aga paar mängu on vaja veel teenindada.
                    Eesti tippkohtunik Kristo  Tohver pidanuks peagi esimese eestlasena kätte saama täisõiguse tegutseda videokohtunikuna. Koroonaviiruse epideemia tõmbas sellele plaanile kriipsu peale  – ehkki VAR-litsents anti Tohverile kätte, ei või ta veel ise VAR-ina õigust mõista.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Loodetavasti pärast sellist käkki PLM vs KURE kohtunikebrigaadil PLi mängudesse enam asja pole.
                      Nii kohutavat eksimust ei mäleta ammu.

                      Kes mängu ei vaata, siis võeti suluseis ei kusagilt ja kindel 1-0 värav ära. Suluseisust polnud haisugi.

                      Kommentaar


                        Samas karistuslöök, mis teeniti esimese värava löömiseks oli ka käe eest, mida poleks pidanud lugema. Seega vähemalt bläkke mõlema kasuks/kahjuks.
                        reisisell.ee

                        Kommentaar


                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Kiitus, et nii kiirelt ja mugavalt video üleval! Sellist Eestit ma tahtsingi.

                            Olukorrad aga jah, väga arusaamatud..

                            Kommentaar


                              Veidike ülekohtune on muidugi suluseisu olukord peakohtuniku kaela kirjutada.

                              Kommentaar


                                Tänane Legion-Tammeka on Miko Pupartil vilistada 100- s Meistriliiga mäng
                                Palju õnne!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X