320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Puhka jalga ja ela üle siis. Või mis nüüd saab, jätkame seda vestlust 50 minutit veel? "Ärple vähem" on suht koht ärplemine küll, seega right back at ya.
    kui suudad oma vererõhku all hoida, siis hea meelega kuulaks küll, milles seisneb see "sibula" mentaliteet, millel pole su sõnul rahvusega mingit pistmist; mille omistad ühe vilepartii põhjal inimesele, keda sa nähtavasti ei tunne ja kelle CV viitab üldiselt, noh, arukale inimesele:

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Mega reegel seljuhul. Võistkond 2-1 ees CL finaalis, kohtunik annab 3 üleminutit. 1. üleminutil tuleb pennal ja piisab suht suure eelise saamiseks sellest, et mingi jorss viskab selili ja ei ole nõus väljakult lahkuma, haarab säärest kinni ja vajab ravi kuniks 3 minutit täis tiksunud.
      Vaata uuesti järele! Pendla moment on 2.52 lisaajal. Ehk 8 sekundit mängida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
        kui suudad oma vererõhku all hoida, siis hea meelega kuulaks küll, milles seisneb see "sibula" mentaliteet, millel pole su sõnul rahvusega mingit pistmist; mille omistad ühe vilepartii põhjal inimesele, keda sa nähtavasti ei tunne ja kelle CV viitab üldiselt, noh, arukale inimesele:

        https://ee.linkedin.com/in/grigori-o...mkov-410b65184
        Kas me lähme "ärme ärplest" vestluseni? Pigem järgmine kord.

        Ja pärast jalgpallimängu on hinnang jätkuv - if it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

        Kui sind väga häirib, siis ma edaspidi sõna "sibul" ei kasuta. Aga hoia meeles, et mu lemmikvanaema on baabu. Ja et chelsea fännid pigem seest siiruviirulised siiski. Ja et Repinski karjäär on ka linkedinis mega ilmselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          ehk oleme jõudnud sinnamaale kus kõige loogilisem ja elementaarsem lõpplahendus on see, et "krt oleks võinud ju nii teha ja keegi ei kobiseks"
          Too mulle palun sarnane juhtum välismaalt, kus peakohtunik lõpetab poolaja või mängu sellega, et reboundi sisse löömist ei loeta, 45+x või 90+x minut penalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Kas me lähme "ärme ärplest" vestluseni? Pigem järgmine kord.

            Ja pärast jalgpallimängu on hinnang jätkuv - if it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

            Kui sind väga häirib, siis ma edaspidi sõna "sibul" ei kasuta. Aga hoia meeles, et mu lemmikvanaema on baabu. Ja et chelsea fännid pigem seest siiruviirulised siiski. Ja et Repinski karjäär on ka linkedinis mega ilmselt.
            Muud öelda ei oska, siis hakkad oma pereliikmeid ja sugulasi enda kaitseks väljamõeldistega sildistades ette viskama igalpool. Nõrga inimese tunnus.



            Aga teemasse ka, et tänane oli muidugi max košmaar ja reaalselt kui mängus on lisaaeg täis, aga pall on vastaste väravaall, siis lastakse alati ohtlik olukord lõpuni mängida. Mis see penalti teistmoodi on... Ma loodan, et sellist asja ei ignoreerita.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Muud öelda ei oska, siis hakkad oma pereliikmeid ja sugulasi enda kaitseks väljamõeldistega sildistades ette viskama igalpool. Nõrga inimese tunnus.
              tookord selle koha pealt kell 3 öösel juba tulid, ma ei tea kui tark uuesti. Intertoto kutsuks ärplemiseks vms. Ja veidi kraad kõrgemalt kui ma siin threadis. Aga jätka palun.

              ps. vähemalt ei ole chelsea fänn.

              teistele vabandused teema risustamise pärast.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Too mulle palun sarnane juhtum välismaalt, kus peakohtunik lõpetab poolaja või mängu sellega, et reboundi sisse löömist ei loeta, 45+x või 90+x minut penalt.
                mu point oligi nende õigustajate kohta, et mida vittu te sokite, et "NOJAH AGA KUI TA ÜTLES"

                keera leht tagasi ja näed mu viha... see on kõige absurdsem otsus.

                selliste inimeste puhul ei loe reeglid, kui keegi oleks leva vendadest kohtunikule lõuga kütnud 3x ja siis kohtunik selle peale punast poleks andnud oleks neil ka vabandus, et ala, "aga ta ei löönud tugevalt ja kui kohtunik arvas, et pole kaarti väärt, siis pole ka ja tead üldse ükskord cantona lõi hoopis jalaga mitte käega????!!!"
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, aga iga löök või löögiüritus ei ole tõesti automaatne punane kaart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad, aga iga löök või löögiüritus ei ole tõesti automaatne punane kaart.
                    Joom vöhem dddd
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Never go full Linnupoja.


                      Olgu nende teiste olukordadega, kuidas on, aga penaltiolukorras tegi kohtunik kõik õigesti ja eksivad fännid, mängijad ja peatreener.

                      Reegel lubab lisaaja lõpus kohtunikul otsustada, et penalt lõpetab lisaaja. Ta ütles seda mängijatele ka. Kõik. Mida siin igiseda on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Olgu nende teiste olukordadega, kuidas on, aga penaltiolukorras tegi kohtunik kõik õigesti ja eksivad fännid, mängijad ja peatreener.

                        Reegel lubab lisaaja lõpus kohtunikul otsustada, et penalt lõpetab lisaaja. Ta ütles seda mängijatele ka. Kõik. Mida siin igiseda on?
                        Ei nõustu. Okei, reeglitega vastuolu ehk polnud, aga täiesti mängukauge otsus.

                        Kommentaar


                          Aga mida need jorsid seal kasti ümber siis tõmblesid? Hakanud siis juba riitusruumi poole minema!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
                            Aga mida need jorsid seal kasti ümber siis tõmblesid? Hakanud siis juba riitusruumi poole minema!
                            See on vist hea küsimus. Kuid jalgpallurid pole tavaliselt just kõige teravamad pliiatsid.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              By the book oli kõik õige.

                              Aga ma ei saa sellest aru, miks kohtunikele meeldib oma elu keeruliseks ajada. Ära teavita kedagi millestki, lase olukord lõpuni mängida ja keegi ei mäletakski, et selline reegel on olemas. Pealegi see on kompenseeritud aeg esimesele poolajale, jalgpall ei ole seisva mänguajaga mäng. Jummel.

                              Ja kui mingit hetke hakata pedantselt võtma, siis peab hakkama vaatama ka teisi detaile: kas väravavaht oli õigesti väravajoonel, kuni löögihetkeni, kas kõik olid kastist väljas jne.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                By the book oli kõik õige.
                                ei ole nõus, sellise asjaga tekib selline kahtlane olukord, et "Kuningas ei eksi mitte kunagi"

                                1. võimalus - by the book oli kõik õige
                                2. võimalus - kohtunik peab kasutama enda pead

                                ehk ei loe kas üldse reeglites midagi kirjas on, kasutatakse kohtunike kaitseks kas üht või teist kaitset. siin pole midagi by the book, see oli ära tõusnud isa kes peale selle, et tekitas debiilse olukorra ei suutnud endale vilet isegi õigeks ajaks suhu panna.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X