320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kus sa lugesid, et ma seda väitsin?

    E: võimalik, et tegu on mingi peenemat sorti huumoriga, mida ma ei mõista. Loodetavasti nii ongi.
    Kuidas muudab Romariot vähem intelligentsemaks asjaolu, kui ta ei pruugi suuta takistada, et keegi Tarajevile molli ei kütaks?

    Tarajevi partiide pealt ei oleks ka mina ülaltunud, kui see millalgi juhtub. See ei tähenda, et ma seda ise tegema läheks või sooviksin, et keegi teine seda teeks.

    Kommentaar


      Tarajev on ju vana Välgu mees, see, et tema enda turvalisuse pärast kardab, pole küll usutav Kolm mingit Nõmme mändi ei saa ka tema vastu, purustab ära ja teeb neist pärast kollased kaardid.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kus sa lugesid, et ma seda väitsin?

        E: võimalik, et tegu on mingi peenemat sorti huumoriga, mida ma ei mõista. Loodetavasti nii ongi.
        Aga kuidas muidu Rein tundub, on su kolleegiga probleemid või ei? Natukene liiga lappesse ei ole läinud ühe mehega liiga kauaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Bravo! Pidasin sind natuke intelligentsemaks inimeseks. Nagu näha, olen mina ka inimene ja eksin.
          Ma ei tea kui intelligentne saab olla inimene, kelle elu nii suurel määral mõjutab ühe mõttetu jalgpalliklubi tegemised, et seda viga ei tasu teha, aga kammoon tõesti. Ericbana ütles kõik ära.

          Kommentaar


            Ma tegelikult algul üldsegi ei viitsinud hakata jälle selle Tarajevi showga pihta aga no ei saa. Ei saa vait olla. Vaatame siis detailselt selle olukorra üle. Nii palju ma usun, et kes on vutti mänginud, teab, et kastis sikutamine ja tirimine käib asja juurde, kui ei sa ületa teatud maksimaalseid norme, aga kui me vaatame selle olukorra siis me näeme, et nii Kase kui Pedro mõlemad sikutavad üksteist üsnagi minimaalsel moel, kus esimene kukkuja on tegelikult on Pedro, mis tuleb puht inertsi pealt, samuti kui me vaatame meeste kätehoiakut, on see enne täiesti käed kehades eemal ja lõpuks kui palli peale minnakse Pedro lihtsalt kukub Kase peale. Kui see pole see minimaalne kehaline aktiivus kastis, siis ma ei tea. Siis ma ootaks igas mängus tõesti penalteid. Ja iroonilisel kombel saab Özcan selle eest veel karistada, et räägib asjast, millest on see hooaeg nii palju räägitud, mängijaid, treenerid, fännid - meie kohtunikke tase on muutunud pehmelt öeldes täiesti pasaks.





            Kommentaar


              Minu arust teil on küll silmaklapid ees pime heit. Aga karta ongi, et kui rahad peal jms, siis kaob reaalsus taju ära.
              Tegelikult see oli mingi väga keeruline olukord kohtunikele, sellepärast ongi VARi vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Minu arust teil on küll silmaklapid ees pime heit. Aga karta ongi, et kui rahad peal jms, siis kaob reaalsus taju ära.
                Tegelikult see oli mingi väga keeruline olukord kohtunikele, sellepärast ongi VARi vaja.
                mis bet selle otsusega muidu mööda läks siis? et kohtumises ei määrata penaltit?

                see on väga armas, et sa oled viimasel ajal kohtunike kaitseks välja astunud. vilistamine on tänamatu töö, aga kohtunike kaitsmine ilmselt veel tänamatum, et selles mõttes muidugi tubli, et ka vastupidist arvamust julged välja öelda. olen seda olukorda arutanud nii Kalju poolehoidjatega, neutraalsete jalgpallisõpradega kui ka inimestega, kellel pole vähimatki selle vastu kui Kaljul läheb halvasti ja kõigi reaktsioon on olnud wtf, mis otsus see veel oli. on täiesti võimalik, et kõik need inimesed ongi silmaklappidega heiterid ja lihtsalt ei saagi aru, mis väljakul toimub. et siis on vähemalt hea teada, et keegi reaalsustajuga inimene meid valgustab. ja küsimus ei ole ju ainult selles ühes konkreetses olukorras, vaid läbivalt aastaid on mees miskipärast kogu aeg silmitsi nende "keeruliste otsustega".

                meil on 8 vooru mängitud ja iga voor on mingi skandaal üleval, et see kriitika ei ole absoluutselt paha pärast, vaid keskmine selle valdkonna eest vastutav isik võiks korra peeglisse vaadata ja küsida endalt, kas tuntakse vastutust, mis selle ametiga kaasas käib või mitte. hetkel jääb vägisi mulje, et väga ikka ei tunta küll. mine küsi mõnelt Eesti kohtunikult küsimus, et kuidas te nii nõrgal tasemel olete ja on üpris tõenäoline, et saad vastuse stiilis, et Eesti jalgpallurite tase on ka vilets. olen saanud mitmelt isikult sellise vastuse, mis iseenesest ei ole ju vale väide, aga omakorda tekitab küsimuse, et kas sellist mentaliteeti mitte kohtunike koolituselt kaasa ei võeta, et täiesti võssa panemine on okei, sest ega need mängijad ka siin eriti mängida ju ei oska. ja ei, keegi ei ootagi siin perfektset sooritust kohtunikelt, aeg-ajalt eksimine on igati inimlik ja aktsepteeritav, aga see, mis praegu siin toimub, on ületanud igasuguse piiri. mina ei pea teadma kõiki jalgpallireegleid peensusteni, aga kui me oleme jõudnud olukorda, kus ka kõrgliigat vilistab mees, kes ei ole jalgpallireeglitega kursis, siis on seis ikka üpris kurb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  mis bet selle otsusega muidu mööda läks siis? et kohtumises ei määrata penaltit?

                  see on väga armas, et sa oled viimasel ajal kohtunike kaitseks välja astunud. vilistamine on tänamatu töö, aga kohtunike kaitsmine ilmselt veel tänamatum, et selles mõttes muidugi tubli, et ka vastupidist arvamust julged välja öelda. olen seda olukorda arutanud nii Kalju poolehoidjatega, neutraalsete jalgpallisõpradega kui ka inimestega, kellel pole vähimatki selle vastu kui Kaljul läheb halvasti ja kõigi reaktsioon on olnud wtf, mis otsus see veel oli. on täiesti võimalik, et kõik need inimesed ongi silmaklappidega heiterid ja lihtsalt ei saagi aru, mis väljakul toimub. et siis on vähemalt hea teada, et keegi reaalsustajuga inimene meid valgustab. ja küsimus ei ole ju ainult selles ühes konkreetses olukorras, vaid läbivalt aastaid on mees miskipärast kogu aeg silmitsi nende "keeruliste otsustega".

                  meil on 8 vooru mängitud ja iga voor on mingi skandaal üleval, et see kriitika ei ole absoluutselt paha pärast, vaid keskmine selle valdkonna eest vastutav isik võiks korra peeglisse vaadata ja küsida endalt, kas tuntakse vastutust, mis selle ametiga kaasas käib või mitte. hetkel jääb vägisi mulje, et väga ikka ei tunta küll. mine küsi mõnelt Eesti kohtunikult küsimus, et kuidas te nii nõrgal tasemel olete ja on üpris tõenäoline, et saad vastuse stiilis, et Eesti jalgpallurite tase on ka vilets. olen saanud mitmelt isikult sellise vastuse, mis iseenesest ei ole ju vale väide, aga omakorda tekitab küsimuse, et kas sellist mentaliteeti mitte kohtunike koolituselt kaasa ei võeta, et täiesti võssa panemine on okei, sest ega need mängijad ka siin eriti mängida ju ei oska. ja ei, keegi ei ootagi siin perfektset sooritust kohtunikelt, aeg-ajalt eksimine on igati inimlik ja aktsepteeritav, aga see, mis praegu siin toimub, on ületanud igasuguse piiri. mina ei pea teadma kõiki jalgpallireegleid peensusteni, aga kui me oleme jõudnud olukorda, kus ka kõrgliigat vilistab mees, kes ei ole jalgpallireeglitega kursis, siis on seis ikka üpris kurb.


                  Saladuskatte all ütlen, et EJL-is moodustati uus kohtunikekomisjon, kes hakkab nüüd proovima kõike muutma.

                  Kommentaar


                    Jälle rinken topitud Tuleviku mängu juhtima... Huvitav kaua tal läheb aega enne kui ta jälle viljandlased vihale ajab oma käkidega?

                    Kommentaar




                      78. min. Sa oled seal samas kõrval ja lased mängida!?!?! Top kohtunik my ass

                      Kommentaar


                        Jälle mina. Paide-Tammeka. 56. minut. Nii, mis esiteks? Esiteks teeb Paju Gurruxtagale atškoo, saab kossi ja täiesti sihilikult puusa, aga kohtunikul on pohhui. Teiseks, Uljanov (kellel on kohtuniku väga subjektiivne kollane juba all), libistab palli poole, näeb, et ei jõua, tõmbab jalad konksu, seejärel sõidab talle tald ees sisse Caprioli (kellel kah kaart all). Tõsi, Caprioli jõuab enne pallini. Uljanov saab teise kollases ja duši alla.

                        Ma saan aru, rasked olukorrad kohtunikule. Aga, krt, totaalselt mängumuutvad otsused.

                        Kommentaar


                          See kollas olukord on küll mindblowing.

                          Kommentaar


                            Paju olukord oleks pidanud olema penalti?
                            Kui jah siis kaks möödapanekut järjest. Inspektor, kohtuniku hindeks 1, aitäh.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Jälle mina. Paide-Tammeka. 56. minut. Nii, mis esiteks? Esiteks teeb Paju Gurruxtagale atškoo, saab kossi ja täiesti sihilikult puusa, aga kohtunikul on pohhui. Teiseks, Uljanov (kellel on kohtuniku väga subjektiivne kollane juba all), libistab palli poole, näeb, et ei jõua, tõmbab jalad konksu, seejärel sõidab talle tald ees sisse Caprioli (kellel kah kaart all). Tõsi, Caprioli jõuab enne pallini. Uljanov saab teise kollases ja duši alla.

                              Ma saan aru, rasked olukorrad kohtunikule. Aga, krt, totaalselt mängumuutvad otsused.

                              https://youtu.be/vputzjbZo7U
                              Kui ta lendad niimoodi olukorda ja tabad ainult vastasmängijat tallaga selga, miks sa siit kaarti ei taha?

                              Kommentaar


                                Sest Uljanov oli selleks ajaks ammu paigal juba, kui sa vaatad videost siis sa näed, et see on Caprioli, kes libiseb ise Uljanovile sisse ja n-ö läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X