320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Huvitav olukord Tšeresov vs Edur. Kas ma olen ainuke, kellele tundus, et pigem tegi vea hoopis Edur, mistõttu oleks pidanud Tulevik hoopis Transi asemel vähemusse jääma? Täna küll saatuslikuks ei saanud, aga mängu muutis palju.
    Tšeresov läks olukorda tald ees.

    Kommentaar


      Narva punane tundub suht lambine. Jõudis esimesena pallini ja viljandi mees pigem jäi hiljaks ja tegi vea...

      Kommentaar


        Niimoodi kõrge jalaga ja korgid ees olukorda minek ongi enam-vähem kollase kerjamine kui just väga ilmselgelt esimesena pallini ei jõua - kohtunikud tihti ei saagi näha olukordi ideaalselt ja parima nurga alt. Antud olukorras on Tšeresovi esimesena pallini jõudmine selge ainult kordusi vaadates, mistõttu raske on siin kohtunikku süüdistada, isegi kui korduste järel tundub kollane pigem ebaõiglaselt antud.

        Kommentaar


          Ma nägin suht selgelt, kuhupoole pall liikus. Eduri esimesena jõudmisel see sinna liikunud poleks.

          Valesti määratud kaart tühistada ja eluga edasi minna.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Valesti määratud kaart tühistada ja eluga edasi minna.
            Nõmm approves.

            Kommentaar


              Ma ei saa aru, kas ma olen loll? Miks siin pennu polnud?


              Kommentaar


                Kelle viga? Pall oli juba läinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                  Kelle viga? Pall oli juba läinud.

                  Kommentaar


                    haha, seltsimees Kerner. täpselt analoogseid olukordi on aastaid võetud Flora kasuks, absoluutselt ei imesta, et sa rikkumist ei näe, aga kui oled üks väike ettur kogu organisatsioonis, siis saabki su ainus roll olla "Flora võida" plagu ülespanemisel ja naisterahvaste mõnitamisel veebiavarustes.

                    Kommentaar


                      Kas Tammeka mängija ei läinud juba varasemalt jalgadesse?
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                        Kas Tammeka mängija ei läinud juba varasemalt jalgadesse?
                        Tundus, et läks, samas, mis kohtuniku otsus oli, kas viga Tammeka vastu v lasi edasi mängida?
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Kui sa päeval veel vaatad silm peale ja saad aru, et Kuusk on täitsa asjalik töömees ja siis paari tunnid hiljem mees korraldab sellist pansokooli, et isegii Neymar oleks uhke selle üle ja pluss muidugi see valetamine ajakirjanikele näkku, et kätt ei olnud on ka tipptase. Oleks ta muidugi teinud klassikalise ütluse" kohtunik otsustab, ma ei ole kindel kas oli või ei" aga nope.



                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kui sa päeval veel vaatad silm peale ja saad aru, et Kuusk on täitsa asjalik töömees ja siis paari tunnid hiljem mees korraldab sellist pansokooli, et isegii Neymar oleks uhke selle üle ja pluss muidugi see valetamine ajakirjanikele näkku, et kätt ei olnud on ka tipptase. Oleks ta muidugi teinud klassikalise ütluse" kohtunik otsustab, ma ei ole kindel kas oli või ei" aga nope.

                            Vabandust, aga see pilt küll ei tõesta käega mängu. Vaata parem keskmisest kaamerast ning võrdle nähtut värava taguse kaameraga, kus liigub pall ning kus sel hetkel on Kuuse käed. Esimesena saab Kuusk palliga kõhtu ning käsi on sellest mõnikümmend sentimeetrit eemal. Seejärel vajub Kuusk pallile kõhuga peale, et seda eemale lükata samal ajal toetades kätt seal umbes õlaga samal joonel. Lõpuks lüüakse Kuusele veel korra palliga kõhtu. Mitte kordagi ei liiguta Kuusk käsi palli suunas ning palli suund ei muutu kahtlaselt nagu oleks kätt tabanud.
                            Ma ei saa aru, mida Kalju mehed seal valesti tegid, et seal üldse viga vilistada kellegi kahjuks ning Kuuse Panso kool oleks võinud saada preemia kollase näol.

                            Tuleviku mängu olukorra kohta ma ei oska muud öelda kui seda, et äkki võeti Slashile viga enne kui nad kasti tulid. See oleks muidugi olematu viga, aga muud selgitust ma ei näe, miks sealt penaltit ei tulnud.

                            Kommentaar


                              kuusk ei püüagi püsti tõusta vaid hoiab palli heaga oma kõhu all, et vv selle kätte saaks. aga rohkem tekitab küsimust kreida selles olukorras. tüüp lükkab kahe käega vastast vastu tema rinda olukorrast eemale. ainuüksi selle eest oleks pidanud penalti tulema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
                                Tuleviku mängu olukorra kohta ma ei oska muud öelda kui seda, et äkki võeti Slashile viga enne kui nad kasti tulid. See oleks muidugi olematu viga, aga muud selgitust ma ei näe, miks sealt penaltit ei tulnud.
                                Kui mälu ei peta siis mäng läks edasi ilma vileta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X