Lehekülg 95, kokku 96 EsimeneEsimene ... 4585919293949596 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 1918
    Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
    Sorry, et ma piisavalt lahti ei kirjutanud seda. Kohtunik on EJLis tööl nagu ka Teet Allas keda eelmises postituses süüdistati samuti tald ees sisse mineku eest punase andmata jätmises. Ühine nimetaja, sarnase kirjeldusega olukorrad.

Aga ei, muidugi, kohe ründama. Lame maa ja piparkoogid.
    Liidul peaks just kasulik olema kui kaarte rohkem tuleks ? Või olen ma foorumiätt ja enam punaste eest trahve klubidele ei tule?
    Veider jah, et sealt punast ei tulnud, arvestades mismoodi Miko kaarte on jaganud.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Levadia kasuks määratud teine penalt oli küll kahtlane :/

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Transist on küll kahju pärast eilset mängu. Teise penalti ja värava puhul peab küll peast kinni võtma ja äärekohtunikult küsima, et mida mees teeb. Kõige ennem näeb täiesti tühjast kohast kätt (Käe vastu vist läks küll aga see on ju nii keha vastas kui üldse olla saab ehk penaltit küll ei tohiks määrata). Seejärel otsustas veel pärast penaltiõrjet uue pendla ka määrata, kuigi ei ütleks, et Matrossov mingi hullu tiigrihüppe edasi tegi joonelt. (korduspenaltil hüppas sama palju joonelt ära ja siis oli okei). Võib-olla läksin nüüd ilma asjata äärekohtuniku kallale aga mulle isiklikult tundus, et peakohtunik ei oleks kumbagi otsust teinud ja mõlema puhul ootas äärekohtuniku poolt informatsiooni.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Lihtsalt täpsustuseks, et kui penaltist sünnib värav, siis see ei lähe uuesti kordusele, isegi kui väravavaht liigub joonelt liiga vara ära.

Ja veel üks täpsustus - penaltilöögi hetkel peab väravavahil olema vähemalt ühe jala mingi osa väravajoonel või selle kohal. Et pole isegi tiigrihüpet tarvis. Eks see otsus jääb joonekohtuniku südamele...

Aga see penaltini viinud käsi oli mu meelest küll liigne. Samas, joonekohtunik nägi parema nurga alt, võib-olla telepilt petab ära ja tegelikult on käsi kehast kaugemal eemal vms.

Üldiselt olen ma suhteliselt skeptiline nende penaltite suhtes, mis tekivad, kui vastane virutab palliga vastu kaitsja kätt ja olen sellel teemal siin lõimes ka varem sõna võtnud, aganoh...

Algupärane

ei saa aru millest siin jahutakse, väravavaht oli ikka väga selgelt joonelt ära.

Jah, penalti oli natuke karm, aga sellist olukorda on raske määrata ilma videokohtunikuta. Kohtuniku toetuseks võib öelda, et võibolla mängija natuke liigutab kätt tahtlikult palli suunas (äkki üritas õlaga mängida, aga läks natuke madalamale?), kuigi mulle see otsus ei meeldi.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tarajevi kollane kaart Andersonile!?

Paide penalt vs Narva!?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust

Paide penalt vs Narva!?
    Ja mis nendega on?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mulle arusaamatud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Paide penalt vs Narva!?
    Mulle arusaamatud.
    Siinsel kolleegiumil alati lihtsam hinnanguid anda kui videopilt koos täpse sekundiga ka ette sööta.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Paide-Narva: https://youtu.be/zNjcB-BSS_8?t=5548 (video aeg 1:32:28)

Tammeka-Flora https://etv2.err.ee/1150136/jalgpall...linna-fc-flora (video aeg 1:55:28)

Algupärane

Paide-Narva: https://youtu.be/zNjcB-BSS_8?t=5548 (video aeg 1:32:28)

Tammeka-Flora https://etv2.err.ee/1150136/jalgpall...linna-fc-flora (video aeg 1:55:28)
    Esimene video, miks see sinu jaoks penalti ei ole? Kas Narva mängija mängis palli? Viga ei sõltu sellest, et kas pall on olukorras või ei. Kui pall oleks audis olnud, siis tõesti ei oleks penaltit, aga kuna ta oli väljakul, siis - kindlasti õiglane otsus kohtunikult.

Teine video, on natuke imelik jah, florakas ise lõi oma jala vastu andersoni talda. Aga mõistan miks kohtunikule võis tunduda ohtlikuna see olukord.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Lihtsalt õpetan, et EJLi kodulehelt on võimalik kursoriga kaardi peale liikudes ka selle põhjust vaadata.

Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Lihtsalt õpetan, et EJLi kodulehelt on võimalik kursoriga kaardi peale liikudes ka selle põhjust vaadata
    Mobiiliga ei tööta ja kui tahaks enne mängu vaadata, mille eest suurimad kaardimagnetid on kaarte saanud, siis see on tõeline keberniit.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mobiiliga ei tööta ja kui tahaks enne mängu vaadata, mille eest suurimad kaardimagnetid on kaarte saanud, siis see on tõeline keberniit.
    See on kohtunikule ju kodutöö, mitte mängueelse koosoleku osa

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    See on kohtunikule ju kodutöö, mitte mängueelse koosoleku osa
    On küll jah, aga see ei tähenda, et see peaks selliselt käima, nagu ta praegu käib.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kuidas meie tippkohtunik ei näinud seal punast kaarti Kotenkole? Mis see on mingi nali või? Eile saksa kolmandas üsna sarnane olukord ja resoluutselt punane kaart. Alates 1.40 versus Kotenko. Kui Belov hakkab peale mängu räuskama Tohveri suunal, siis täielikult põhjusega.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

joo vähem
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    joo vähem
    Eks elus on ikka nii, et kõik teevad oma valikud ise, kes peaks oma juukseid rohkem pesema, et liigne õlipats ei paistaks ja kes peaks borjomi vett vähem jooma hetkel, valikute küsimus, tõsi. Selles olenemata ei muuda see olukorda olematuks. Aga üldjuhul mulle meeldib kuidas nii tark ka erudeeritud mees toob nii võimsaid argumente esile. Palun jätka nii, haritlane.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Olen Sambaziga päri, et tollest olukorrast nurgalöök vilistada oli küll pehmelt öeldes imelik... Aganoh, kumbki ei mänginud palli, nii et teoreetiliselt võiks öelda, et mõlemad tegid vea? Et igal juhul, kohtunikul raske olukord, mida vilistada üleüldse.

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Nonohi viimane postitus tekitab segadust. Kas Sambaz mõtles penaltiolukorda? Kui jah, siis see on ikka väga mööda võrdlus. Kontakt on jah samas klassis. Samas Saksamaal toimus kontakt karistusala keskel ja polnud enam kedagi ees ootamas. Meie liiga mängus tomius olukord kasti paremas ääres ja suunas värava poole oleks oodanud ees 4 Levadia ja üks enda mees. Minu meelest tegid kohtunikud head tööd selles mängus ja Lepistu kommentaar mängu lõpus jättis ka temast väga negatiivse mulje.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud