320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    joo vähem
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      joo vähem
      Eks elus on ikka nii, et kõik teevad oma valikud ise, kes peaks oma juukseid rohkem pesema, et liigne õlipats ei paistaks ja kes peaks borjomi vett vähem jooma hetkel, valikute küsimus, tõsi. Selles olenemata ei muuda see olukorda olematuks. Aga üldjuhul mulle meeldib kuidas nii tark ka erudeeritud mees toob nii võimsaid argumente esile. Palun jätka nii, haritlane.

      Kommentaar


        Olen Sambaziga päri, et tollest olukorrast nurgalöök vilistada oli küll pehmelt öeldes imelik... Aganoh, kumbki ei mänginud palli, nii et teoreetiliselt võiks öelda, et mõlemad tegid vea? Et igal juhul, kohtunikul raske olukord, mida vilistada üleüldse.

        Kommentaar


          Nonohi viimane postitus tekitab segadust. Kas Sambaz mõtles penaltiolukorda? Kui jah, siis see on ikka väga mööda võrdlus. Kontakt on jah samas klassis. Samas Saksamaal toimus kontakt karistusala keskel ja polnud enam kedagi ees ootamas. Meie liiga mängus tomius olukord kasti paremas ääres ja suunas värava poole oleks oodanud ees 4 Levadia ja üks enda mees. Minu meelest tegid kohtunikud head tööd selles mängus ja Lepistu kommentaar mängu lõpus jättis ka temast väga negatiivse mulje.
          reisisell.ee

          Kommentaar


            Ma küll ei tea millest sina räägid, aga ma siiski pean silmas olukorda millest ka nonoh räägib, 19 minutil toimunud olukorda, kus Kotenko jäi hiljaks oma väljajooksuga ja rammis Satovile sisse, mis on siiski väga võrreldavad olukorrad Kölni ja Saarbrückeni mänguga, kus tuli resoluutne punane kaart väravavahile.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma küll ei tea millest sina räägid, aga ma siiski pean silmas olukorda millest ka nonoh räägib, 19 minutil toimunud olukorda, kus Kotenko jäi hiljaks oma väljajooksuga ja rammis Satovile sisse, mis on siiski väga võrreldavad olukorrad Kölni ja Saarbrückeni mänguga, kus tuli resoluutne punane kaart väravavahile.
              See sinu viidatud Saksa liigas 1.40 näidatud punane väravavahile tuli ju käega karistusalast väljas mängimise eest ehk ilmse väravavõimaluse peatamine, sisse rammis ta oma mängijale ehk kaitsjale...

              Kommentaar


                Seal võib ju detaili erinevus olla, aga see ei muuda säärase olukorra võrdlust ainult nurgalöögiks, et ehk minu hinnagul muutis ka selle punase mitte andmine Kotenkole kogu selle mängu käiku, sest kui ma olen arusaanud õigesti, siis kõik sellised väravavahi poolt hiljaks jäämised, käega väljaspoolt kasti jne on automaatsed punased või siis oli mul eriliselt punastvärvi prillid ees, milles ma muidugi sügavalt kahtlen.

                Kommentaar


                  Sul üks väike detail kahe silma vahele jäänud. Kotenko tuleb väravast välja palli mängima. See, et Podholjuzin tema eest peaga puute teeb seda fakti ei muuda. Kuna olukord on kastis, siis palli mängimise üritus muudab minu teadmiste järgi selle olukorra kollaseks.
                  Aga juba penalti oleks võinud seda mängu mõjutada suurel määral.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Seal võib ju detaili erinevus olla, aga see ei muuda säärase olukorra võrdlust ainult nurgalöögiks, et ehk minu hinnagul muutis ka selle punase mitte andmine Kotenkole kogu selle mängu käiku, sest kui ma olen arusaanud õigesti, siis kõik sellised väravavahi poolt hiljaks jäämised, käega väljaspoolt kasti jne on automaatsed punased või siis oli mul eriliselt punastvärvi prillid ees, milles ma muidugi sügavalt kahtlen.
                    Ee ei, sellised olukorrad pole automaatselt punased.

                    Kommentaar


                      Kristo Tohver vilistab täna D-divisjoni Malta - Fääride mängu.

                      Roomer Tarajev vilistab homme C-divisjoni Kosovo - Moldova mängu.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                        Roomer Tarajev vilistab homme C-divisjoni Kosovo - Moldova mängu.

                        Tohver arusaadav, aga kas Uefas viskas keegi pimedat, et kes selle teise mängu saab või no see ei ole normaalne pick ju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tohver arusaadav, aga kas Uefas viskas keegi pimedat, et kes selle teise mängu saab või no see ei ole normaalne pick ju?
                          Penalti ja punane.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kristo Tohveri brigaad on määratud CSKA - Feyenoordi mängule.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Penalti ja punane.
                              Kusjuures punane oli küll mängus 😁
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kristo Tohveri brigaad on määratud CSKA - Feyenoordi mängule.
                                Andis Feyenoordile punase. Fännide sõnutsi kerge punane, aga olukordi nägemata ei hakka midagi ette ka heitma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X