320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa enam aru. Eelmine voor oli probleem, kui kohtunik andis punase kui oli suure hooga tulek, aga polnud kontakti tallaga ja see ka tunnistati valeks otsuseks EJL poolt. Nüüd on probleem kui kohtunik annab kollase kui oli suure hooga tulek, aga kontakti polnud tallaga vaid säär sääre vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
      Ma ei saa enam aru. Eelmine voor oli probleem, kui kohtunik andis punase kui oli suure hooga tulek, aga polnud kontakti tallaga ja see ka tunnistati valeks otsuseks EJL poolt. Nüüd on probleem kui kohtunik annab kollase kui oli suure hooga tulek, aga kontakti polnud tallaga vaid säär sääre vastu.
      Ausalt ka, kuidas saab võrrelda üldse neid olukordi. Yusif lendas külg külje vastu... Kelder lendas korgid ees õhus kontrollimatult. Kuidas saab üldse jalgpalliteadlik inimene hakata nendest olukordadest paralleele tõmbama?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ausalt ka, kuidas saab võrrelda üldse neid olukordi. Yusif lendas külg külje vastu... Kelder lendas korgid ees õhus kontrollimatult. Kuidas saab üldse jalgpalliteadlik inimene hakata nendest olukordadest paralleele tõmbama?
        Ma tahtsin seda öelda, et kontakti hetkel polnud (enam) tald ees vaid säärega sõitis sisse. Ja see peaks olema kõige olulisem kollane-punane momentides, et kuidas tekib kontakt. Selleks hetkeks oli ta tagasi tõmmanud ja mina arvan, et see teda punasest päästis. Kas õigustatult või mitte jääb juba igaühe enda hinnata. Lihtsalt ma arvan et siin oleks aus mainida kuidas see kontakt tekkis, mitte lasta öelda et tallad ees lendas sisse, kuigi reaalsus oli natuke teine.

        Kommentaar


          Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
          Ma tahtsin seda öelda, et kontakti hetkel polnud (enam) tald ees vaid säärega sõitis sisse. Ja see peaks olema kõige olulisem kollane-punane momentides, et kuidas tekib kontakt. Selleks hetkeks oli ta tagasi tõmmanud ja mina arvan, et see teda punasest päästis. Kas õigustatult või mitte jääb juba igaühe enda hinnata. Lihtsalt ma arvan et siin oleks aus mainida kuidas see kontakt tekkis, mitte lasta öelda et tallad ees lendas sisse, kuigi reaalsus oli natuke teine.
          2 jalga õhus sisse hüpates ei ole vahet kas puude on või mitte. Kelder tõestas taas oma debiilsust, mida ta varasemalt korduvalt tõestanud on. Paraku kohtunikud ei ole oma tööga hakkama saanud.
          FC Flora

          Kommentaar


            See on kindel punane jep. Kaks jalga, tallad ees, palli ei mängi, jääb hiljaks ja kontakt ka.

            Kommentaar


              Ojamaa lõpus Vs tulevik, kas ei peaks olema punane? Mida rohkem sai nähtud seda jaburam tundus.

              Kommentaar


                Mingu sinnasamusesse need kohtunikud. Iga mäng mida Eesti liigas vaatad tuleb mingi pläust. Mis penalt see oli? Mis Mööli kollane see oli?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Ojamaa lõpus Vs tulevik, kas ei peaks olema punane? Mida rohkem sai nähtud seda jaburam tundus.
                  Vaatasin mängu ja ütleks, et jep oleks pidanud punane olema. Kui oleks mänguline olukord ja palli läinud mängima, siis oleks kollane, aga pall oli ammu läinud ja mindi teisele haiget/vigastust lihtsalt tegema. Ojamaad ikka ja jälle hoitakse

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      100% punane

                      Kommentaar


                        Flora-Levadia mängus.. Ojamaa blokeerib Tammeka väravavahti kätega. Vile vaikib ja lüüakse värav. MISASJA?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Flora-Levadia mängus.. Ojamaa blokeerib Tammeka väravavahti kätega. Vile vaikib ja lüüakse värav. MISASJA?!
                          Kohtunik oleks pidanud märkama, et mida Tammeka väravavaht platsil üldse teeb? Ok nali naljaks. Pigem oli jah viga ja värav poleks pidanud lugema.

                          Kommentaar


                            Kas mitte vastupidi polnud see hooaeg ühte juba? Siis oli rahva arvamus midagi muud. Keegi Eesti väravavaht oli sarnases olukorras see hooaeg, äkki Vallner kui mitte Igonen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Kas mitte vastupidi polnud see hooaeg ühte juba? Siis oli rahva arvamus midagi muud. Keegi Eesti väravavaht oli sarnases olukorras see hooaeg, äkki Vallner kui mitte Igonen.
                              See Vallneri vastu tehtud oli viga jep ja värav ei oleks pidanud lugema. Sama Tammeka mängus.

                              Ilmselt see "rahva arvamus" olid jälle need kes ka seda kohutavat Paide - Levadia mängu vilet kaitsesid.

                              Kommentaar


                                Linki ka olukorrale: https://youtu.be/CYWNTJ6VFXQ?t=957

                                Kommentaar

                                Working...
                                X