320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas punane kastis on automaatselt penalti ? Olukord ju otseselt ei seganud värava löömist ja pole võrreldav mahatõmbamise või käega mängu eest kastis ? Kõik eksivad ja ühe punase eest nüüd Pareikole kogu karjääri eest sitt kaela valada on kah imelik.Ei mäleta , et selle Wisla punase eest , kui pool tundi kohtunikke sõimas , et selle eest selline nutulaul oleks olnud tol ajal.

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Kas punane kastis on automaatselt penalti ? Olukord ju otseselt ei seganud värava löömist ja pole võrreldav mahatõmbamise või käega mängu eest kastis ? Kõik eksivad ja ühe punase eest nüüd Pareikole kogu karjääri eest sitt kaela valada on kah imelik.Ei mäleta , et selle Wisla punase eest , kui pool tundi kohtunikke sõimas , et selle eest selline nutulaul oleks olnud tol ajal.
      Kui pall on mängus (kasvõi teises väljaku otsas) ja fikseeritakse rikkumine, siis jätkatakse mänguga rikkumise kohast.

      Kui pall on mängust väljas (nt enne nurgalöögi sooritamist), siis jagatakse kaardid laiali ning jätkatakse (nurgalöögiga).
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Aga palun, siin on UEFA arvamus meie PL kohtunike tasemest: Pareikole punase andnud brigaad sõidab Euroopasse

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          EJL tegi antud mängul kohtunikebrigaadi tegevusest filmi. Behind-the-scenes kaadrid kohtunikest igatahes mingil kujul tulevad.
          Kui filmijutt tõele vastab, kas mitte siia polegi koer maetud, et nii lihtsalt punane anti?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kui filmijutt tõele vastab, kas mitte siia polegi koer maetud, et nii lihtsalt punane anti?
            Mis see siia puutub? Mänge ju nii või naa filmitakse.
            Mina aru ei saa miks oli Pareikol vaja nii end ise täis teha. Terve poolaeg ta neid kaarte noolis. Esimese kollase sai mölisemise eest kätte. Samas jätkas verbaalset töötlemist ning enne saatuslikku nurgalööki sõimas minul arusaamatult seda sama Fischerit, kes lõpuks punase kaardi otsuse vastu võttis.
            Löögiliigutus oli ja näpuga reeglites järge ajades tähendab see ka punast kaarti. Iseasi, kas sellisel hetkel sellises kohas see mõistlik on. Aga arvestades Pareiko käitumist kogu kohtumise vältel olen üsna kindel, et ta oma teise kollase lõpuks kätte oleks ka saanud. Eks siin ole natuke karmat kah. Infoneti vastu pääses olukorras, kus konkreetselt vastasele molli sõitis.
            See hilisem tsirkus on juba debiilne ja mingi mängus väga sees olemisega pole siin midagi pistmist. Kedagi kusgil riietusruumide ees veel oodata ja peale mängu ka veel mitte rahuneda..
            FC Flora

            Kommentaar


              Loodetavasti lõplikust koondise nimekirjast jääb välja. Ei soovi sellise närvikavaga inimest koondises enam näha. Sai oma "lahkumismängu" eile kätte.

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Mis see siia puutub? Mänge ju nii või naa filmitakse.
                Mina aru ei saa miks oli Pareikol vaja nii end ise täis teha. Terve poolaeg ta neid kaarte noolis. Esimese kollase sai mölisemise eest kätte. Samas jätkas verbaalset töötlemist ning enne saatuslikku nurgalööki sõimas minul arusaamatult seda sama Fischerit, kes lõpuks punase kaardi otsuse vastu võttis.
                Löögiliigutus oli ja näpuga reeglites järge ajades tähendab see ka punast kaarti. Iseasi, kas sellisel hetkel sellises kohas see mõistlik on. Aga arvestades Pareiko käitumist kogu kohtumise vältel olen üsna kindel, et ta oma teise kollase lõpuks kätte oleks ka saanud. Eks siin ole natuke karmat kah. Infoneti vastu pääses olukorras, kus konkreetselt vastasele molli sõitis.
                See hilisem tsirkus on juba debiilne ja mingi mängus väga sees olemisega pole siin midagi pistmist. Kedagi kusgil riietusruumide ees veel oodata ja peale mängu ka veel mitte rahuneda..
                Ma räägin konkreetsest situatsioonist, mitte sellest mis enne või pärast toimus.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Et Tohver andis puhtalt selle pärast punase, kuna teadis, et filmi tehakse, noh nagu draama mõttes ja nii? See on muidugi tõenäoline. Lisaks ma olen ammu kahtlustanud, et nad on Frischeriga mõlemad tegelikult reptiilid ja määrivad ennast seestpoolt regulaarselt mms'iga. Kõik loksub lõpuks paika, kolmandad silmad avanevad, tšakrad saavad puhtaks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Et Tohver andis puhtalt selle pärast punase, kuna teadis, et filmi tehakse, noh nagu draama mõttes ja nii? See on muidugi tõenäoline. Lisaks ma olen ammu kahtlustanud, et nad on Frischeriga mõlemad tegelikult reptiilid ja määrivad ennast seestpoolt regulaarselt mms'iga. Kõik loksub lõpuks paika, kolmandad silmad avanevad, tšakrad saavad puhtaks.
                    Ära anna Anderole järgmiseks loenguks inspiratsiooni.

                    Kommentaar


                      «Kohtunikud peaksid väravavahialas kaitsma väravavahti, mitte ründajat. Igal pool, kus ma mänginud olen, käivad asjad nii. Eestis millegipärast sellist joont ei järgita»
                      Kui Pareikolt küsida, kas ta proovis Frolovi lüüa, kõlab vastus: «Ei. Hoidsin teda käega endast eemal, et ta päris mulle otsa ei lendaks. Jah, ma lükkasin teda, sest värava ees ei olegi mul võimalik teisiti endale ruumi teha. Mina tean jalgpallireegleid sellisena, et väravavahialas peaks kohtunikud pigem mind kaitsma, kuid Floraga mängudes need asjad nii pole olnud. Terve hooaja vältel on need olukorrad vilistamata jäänud ning ka viimase mängu alguses oli kohe näha, millise joone kohtunikud võtnud on. See on lihtsalt ebaõiglane!»
                      (Allikas: Postimees Sport )

                      Kes on jalgpalli päris mänginud, need asjad teab. Kes on ainult kontoris istunud laua taga, õpetab.

                      ‪#‎OnorePerPareiko‬

                      Kommentaar


                        See punane kaart oli ikka ühe spetsiifilise olukorra eest. Mille eest kohtunikud seal Pareikot kaitsma oleksid pidanud?
                        www.playmaker.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                          See punane kaart oli ikka ühe spetsiifilise olukorra eest. Mille eest kohtunikud seal Pareikot kaitsma oleksid pidanud?
                          Väravavaht ei tohi puuduta. Punkt.
                          Meeskonnaliselt, mitte keegi kaitses teda antud olukorras, alati peab olema üks kaitsja kes läheb see segaja ära võtta.
                          Frolov tegi oma töö, keegi teine Levadias mitte. Frischer ja Tohver lihtsalt brainfart. Otsepunane on ebareaalne. Isegi kollane oleks olnud mõistlik (jah, tuleb ikka punane aga saad aru mida vahet on ise).
                          Ja need on kõige paremad vilemehed Eestis, palju õnne.

                          Kommentaar


                            Ja kust kohast sa näed, et väravavahti puudutati? Frolov seisis rahulikult seal ja Pareiko lendas ise kontakti. Jah, lükkamise eest poleks ta midagi saanud, aga milleks teeb parem käsi ilmselge löögiliigutuse? See, et pihta ei saanud oli puhas juhus. Õige punane, pole siin vaielda midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                              Ja kust kohast sa näed, et väravavahti puudutati?
                              See on Angelo juu.. Ta näebki asju nati teisiti

                              Kommentaar


                                Vägivaldne see käitumine ei olnud igatahes, tavaline väravavahi töö oma alas. Tavaline nähtus jalgpallis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X