Lehekülg 106, kokku 109 EsimeneEsimene ... 65696102103104105106107108109 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 2162
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Kas penalti polnud selle kohapealt õige. Kui sa oled küljega, nagu oli Frolov, siis käsi kõhupeal olles teedki ennast suuremaks ja pole “loomulikus” asendis? Oleks käsi kõrval olnud, oleks löök ilmselt kõhu eest mööda vihisenud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kas penalti polnud selle kohapealt õige. Kui sa oled küljega, nagu oli Frolov, siis käsi kõhupeal olles teedki ennast suuremaks ja pole “loomulikus” asendis? Oleks käsi kõrval olnud, oleks löök ilmselt kõhu eest mööda vihisenud.
    Nasfal ütleks, et sa täielik debiilik oled! Täpselt nii nagu sa kirjeldasid oligi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
    Kuule kes sa oled üldse, et teisi sõimata? Jälgi oma keelekasutust ja ära solva inimesi, kes sinuga nõus pole.

Mina sellest pildifailist näen, et eemal oleva käe pihta pall läheb(millel on tume alussärk).

PS. nägin valesti jah, kuid Frolov keerab keha ette diagonaalis palli lennule ja käsi liigub palli lennule ette. Minu jaoks on see penalti.
    Ära näe vaeva, tegu on foorumi trolliga Egas ta enne lõpeta kui saab rl-is kerepeale

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Ära näe vaeva, tegu on foorumi trolliga Egas ta enne lõpeta kui saab rl-is kerepeale
    Kui kõrgelt see käsk tuli nüüd?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Oot, kas ma saan õigesti aru, et mingi kohtunik siin veel õigustab seda Frolovi käe pennut? Nagu ehk nägi valesti, mis teha kui vari pole, aga teil on ju siin videopilt olemas?

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Oot, kas ma saan õigesti aru, et mingi kohtunik siin veel õigustab seda Frolovi käe pennut? Nagu ehk nägi valesti, mis teha kui vari pole, aga teil on ju siin videopilt olemas?
    ma saan aru, et kohtunikud eksivad. Seda ikka juhtub ja oleme inimlikud. Aga nagu tõesti need kodanikud siin ajavad sellist teksti kui ilusasti videopilt olemas ja näha selgelt, et vale otsus tehti, siis millest me üldse räägime?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    ma saan aru, et kohtunikud eksivad. Seda ikka juhtub ja oleme inimlikud. Aga nagu tõesti need kodanikud siin ajavad sellist teksti kui ilusasti videopilt olemas ja näha selgelt, et vale otsus tehti, siis millest me üldse räägime?
    Mõtlen peaaegu sama. Miks osa kodanike silmaklappidega videot vaatab?

Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Sapi libiseb ja anname pendla v

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Täiesti haige... iga nädal ketrad sama teksti ja jumala nahhaalselt lihtsalt jätkub see pask.

Eldurid, Xhakata ja muud EJL varipontud tulevad nagunii suruma ja kaltsupea Leemarxid tahaks üldse ära kustutada mu, aga reaalsuses on see ikka kurb.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

No türa küll noh. On vaja anda neid penalteid koguaeg kui ei ole täiesti kindel? Mul on tunne et iga teine penalt mis see aasta on antud on kahtlane olnud. Kas ei oleks mõistlik nendes olukordades pigem mängida lasta?

No rikub ikka mängu ära küll kui ülisuur favo veel poolpehmeid penalte ka saab.
    Giggs will tear you appart.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Täiesti haige... iga nädal ketrad sama teksti ja jumala nahhaalselt lihtsalt jätkub see pask.

Eldurid, Xhakata ja muud EJL varipontud tulevad nagunii suruma ja kaltsupea Leemarxid tahaks üldse ära kustutada mu, aga reaalsuses on see ikka kurb.
    Paistab, et koroona on sulle päris raske ja vaimne tervis sul päris korras pole. Sildistamine pole ka ilus

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ja tekib küsimus, et kui see vend kohtunik on, siis kuidas ta üldse kohtunik saab olla, kui videopildilt ka aru ei saa?

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    No türa küll noh. On vaja anda neid penalteid koguaeg kui ei ole täiesti kindel? Mul on tunne et iga teine penalt mis see aasta on antud on kahtlane olnud. Kas ei oleks mõistlik nendes olukordades pigem mängida lasta?

Soccerneti mängu Luup peale rubriigis on hea pilt olukorras, kus on näha et õigesti antud penalt. Aeglustusega kordus kinnitab seda.
    Esimese hooga vaatasin samuti, et täiesti lampi antud pennal aga vot siis. Seekord oli Külljastinenil hea silm.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Soccerneti mängu Luup peale rubriigis on hea pilt olukorras, kus on näha et õigesti antud penalt. Aeglustusega kordus kinnitab seda.
    Esimese hooga vaatasin samuti, et täiesti lampi antud pennal aga vot siis. Seekord oli Külljastinenil hea silm.
    Jep kui mängust ja tagasi kerimisest vaatasin ainult keha kontakti siis tundus kahtlane, aga pärast kontakti on jalad sõlme läinud ja seal pole kahtlust - pennu on õige.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Sapi libiseb ja anname pendla v
    Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust

Sapi libiseb, täieati haige, no türa küll noh.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Siin pole ilmselt pilttõestusest kasu enam, vandenõuteooriad on läinud soccernetis kohati talumatult valjuks.

NB! See pilt on Pohlaku poolt fotošopitud!

Asjahuviline Kasutaja Supelman avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Ära riku nasfali tuju oma faktidega!

Kапитен на Македониja
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Talking

Tsitaat Algselt postitas Supelman Vaata postitust
    Ära riku nasfali tuju oma faktidega!
    Transi mängija on nagu EV lipp - sini-must-valge

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Tänud Tofoale, kes ustaTVlikult hea kaadri pani, mis selgitab kõik.

Algupärane

Tõmbame inina käima juba. Babatundel käsi ja penaltit ei tulnud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud