320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miko varemgi silma paistnud pingilt/tribüünilt tulnud möjutustega otsuste vastuvötmisel
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
      Sorry, et ma piisavalt lahti ei kirjutanud seda. Kohtunik on EJLis tööl nagu ka Teet Allas keda eelmises postituses süüdistati samuti tald ees sisse mineku eest punase andmata jätmises. Ühine nimetaja, sarnase kirjeldusega olukorrad.

      Aga ei, muidugi, kohe ründama. Lame maa ja piparkoogid.
      Liidul peaks just kasulik olema kui kaarte rohkem tuleks ? Või olen ma foorumiätt ja enam punaste eest trahve klubidele ei tule?
      Veider jah, et sealt punast ei tulnud, arvestades mismoodi Miko kaarte on jaganud.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Levadia kasuks määratud teine penalt oli küll kahtlane :/

        Kommentaar


          Transist on küll kahju pärast eilset mängu. Teise penalti ja värava puhul peab küll peast kinni võtma ja äärekohtunikult küsima, et mida mees teeb. Kõige ennem näeb täiesti tühjast kohast kätt (Käe vastu vist läks küll aga see on ju nii keha vastas kui üldse olla saab ehk penaltit küll ei tohiks määrata). Seejärel otsustas veel pärast penaltiõrjet uue pendla ka määrata, kuigi ei ütleks, et Matrossov mingi hullu tiigrihüppe edasi tegi joonelt. (korduspenaltil hüppas sama palju joonelt ära ja siis oli okei). Võib-olla läksin nüüd ilma asjata äärekohtuniku kallale aga mulle isiklikult tundus, et peakohtunik ei oleks kumbagi otsust teinud ja mõlema puhul ootas äärekohtuniku poolt informatsiooni.

          Kommentaar


            Lihtsalt täpsustuseks, et kui penaltist sünnib värav, siis see ei lähe uuesti kordusele, isegi kui väravavaht liigub joonelt liiga vara ära.

            Ja veel üks täpsustus - penaltilöögi hetkel peab väravavahil olema vähemalt ühe jala mingi osa väravajoonel või selle kohal. Et pole isegi tiigrihüpet tarvis. Eks see otsus jääb joonekohtuniku südamele...

            Aga see penaltini viinud käsi oli mu meelest küll liigne. Samas, joonekohtunik nägi parema nurga alt, võib-olla telepilt petab ära ja tegelikult on käsi kehast kaugemal eemal vms.

            Üldiselt olen ma suhteliselt skeptiline nende penaltite suhtes, mis tekivad, kui vastane virutab palliga vastu kaitsja kätt ja olen sellel teemal siin lõimes ka varem sõna võtnud, aganoh...

            Kommentaar


              ei saa aru millest siin jahutakse, väravavaht oli ikka väga selgelt joonelt ära.

              Jah, penalti oli natuke karm, aga sellist olukorda on raske määrata ilma videokohtunikuta. Kohtuniku toetuseks võib öelda, et võibolla mängija natuke liigutab kätt tahtlikult palli suunas (äkki üritas õlaga mängida, aga läks natuke madalamale?), kuigi mulle see otsus ei meeldi.

              Kommentaar


                Tarajevi kollane kaart Andersonile!?

                Paide penalt vs Narva!?

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Tarajevi kollane kaart Andersonile!?

                  Paide penalt vs Narva!?
                  Ja mis nendega on?

                  Kommentaar


                    Mulle arusaamatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Tarajevi kollane kaart Andersonile!?

                      Paide penalt vs Narva!?
                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Mulle arusaamatud.
                      Siinsel kolleegiumil alati lihtsam hinnanguid anda kui videopilt koos täpse sekundiga ka ette sööta.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Paide-Narva: https://youtu.be/zNjcB-BSS_8?t=5548 (video aeg 1:32:28)

                        Tammeka-Flora https://etv2.err.ee/1150136/jalgpall...linna-fc-flora (video aeg 1:55:28)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Paide-Narva: https://youtu.be/zNjcB-BSS_8?t=5548 (video aeg 1:32:28)

                          Tammeka-Flora https://etv2.err.ee/1150136/jalgpall...linna-fc-flora (video aeg 1:55:28)
                          Esimene video, miks see sinu jaoks penalti ei ole? Kas Narva mängija mängis palli? Viga ei sõltu sellest, et kas pall on olukorras või ei. Kui pall oleks audis olnud, siis tõesti ei oleks penaltit, aga kuna ta oli väljakul, siis - kindlasti õiglane otsus kohtunikult.

                          Teine video, on natuke imelik jah, florakas ise lõi oma jala vastu andersoni talda. Aga mõistan miks kohtunikule võis tunduda ohtlikuna see olukord.

                          Kommentaar


                            Lihtsalt õpetan, et EJLi kodulehelt on võimalik kursoriga kaardi peale liikudes ka selle põhjust vaadata.

                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mobiiliga ei tööta ja kui tahaks enne mängu vaadata, mille eest suurimad kaardimagnetid on kaarte saanud, siis see on tõeline keberniit.
                              See on kohtunikule ju kodutöö, mitte mängueelse koosoleku osa

                              Kommentaar


                                Kuidas meie tippkohtunik ei näinud seal punast kaarti Kotenkole? Mis see on mingi nali või? Eile saksa kolmandas üsna sarnane olukord ja resoluutselt punane kaart. Alates 1.40 versus Kotenko. Kui Belov hakkab peale mängu räuskama Tohveri suunal, siis täielikult põhjusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X