320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Antud olukorra video: https://sport.err.ee/927523/video-ta...avas-olukorras

      Kuidas sai kohtunik üldse näha antud olukorras dive?

      Kommentaar


        vaatasin paar korda, minu arust astus ründaja lihtsalt kaitsja väljasirutatud jala peale ja siis arvas heaks pikali visata. Tundub õige otsus.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          vaatasin paar korda, minu arust astus ründaja lihtsalt kaitsja väljasirutatud jala peale ja siis arvas heaks pikali visata. Tundub õige otsus.
          Sa oled EJL poolt nagunii totaalselt kinnimakstud. Siin oodatakse ikkagi neutraalsete inimeste arvamust.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            minu arust astus ründaja lihtsalt kaitsja väljasirutatud jala peale ja siis arvas heaks pikali visata.
            Ja kas see siis isegi annaks õiguse kohtunikule mängu otsustada ja anda sealt teine kollane kaart mängijale, kui kontakt on ilmselge?

            Kommentaar


              Olen nõus ostma jäätise inimesele, kes suudab ligi 14 aastase foorumikarjääriga urmari puhul üles leida vähemalt ühe olukorra, kus on üles kerkinud kriitika EJLi, sellega seotud isikute või Flora süsteemi vastu ning urmar ei tule seda olukorda "lahendama". Vapustav järjekindlus!

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Olen nõus ostma jäätise inimesele, kes suudab ligi 14 aastase foorumikarjääriga urmari puhul üles leida vähemalt ühe olukorra, kus on üles kerkinud kriitika EJLi, sellega seotud isikute või Flora süsteemi vastu ning urmar ei tule seda olukorda "lahendama". Vapustav järjekindlus!
                Jäätis ei oleks seda pingutust väärt.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  No vaatasin ka olukorda mitmest kordusest ja...kollane kaart oli vb liialdus, aga selget penaltiviga seal ka polnud. Kohtunik ilmselt kontakti ei näinud/kuulnud ja luges olukorra daiviks ja kuna sama mees oli jupp aega varem ka juba väga kergelt kastis kukkunud, siis otsustas kollase anda mis paraku tähistas ka punast. Ei kaitse kohtuniku otsust, aga see oli 50-50 otsus ja ei tasu kohe ära süüa inimest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    No vaatasin ka olukorda mitmest kordusest ja...kollane kaart oli vb liialdus, aga selget penaltiviga seal ka polnud. Kohtunik ilmselt kontakti ei näinud/kuulnud ja luges olukorra daiviks ja kuna sama mees oli jupp aega varem ka juba väga kergelt kastis kukkunud, siis otsustas kollase anda mis paraku tähistas ka punast. Ei kaitse kohtuniku otsust, aga see oli 50-50 otsus ja ei tasu kohe ära süüa inimest.
                    Ja nii ta otsustas, et 1 meeskond peab vähemuses jätkama. Lase mängul lihtsalt jätkuda, ilma vile puhumata ehk mängu olukord! Kumbki sats ei saa eelist, lihtne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Ja nii ta otsustas, et 1 meeskond peab vähemuses jätkama. Lase mängul lihtsalt jätkuda, ilma vile puhumata ehk mängu olukord! Kumbki sats ei saa eelist, lihtne.
                      Täiesti nõus. Parim tegutsemine oleks olnud lasta mängul lihtsalt jätkuda.

                      Kommentaar


                        Tundub, et õnneks on siin ka mõistlikke tegelasi liikvel, mitte ei asu kohe mölisema.

                        Kommentaar


                          Paris naljakas. Mulle ka ei meeldi paljud otsused vutis, mida harrad teevad. Kuid ma ei noustu, et meil siin otsustavad mange kohtunikud, pigem ebakvaliteetne mang tiimide puhul, kus keskmine mangija ei suuda palligi surmata. Lopetage see uleliigne hala ara.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Paris naljakas. Mulle ka ei meeldi paljud otsused vutis, mida harrad teevad. Kuid ma ei noustu, et meil siin otsustavad mange kohtunikud, pigem ebakvaliteetne mang tiimide puhul, kus keskmine mangija ei suuda palligi surmata. Lopetage see uleliigne hala ara.
                            Kui kaks meeskonda mängivad ebakvaliteetselt, siis otsustab ikka totaalselt mängu ära kohtuniku eksimus mitte see, et kumbki ei oska palli surmata??

                            Kommentaar


                              Kalju fännid ilmselt pelgavad Kure edu, ikkagi tabelinaabrid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kui kaks meeskonda mängivad ebakvaliteetselt, siis otsustab ikka totaalselt mängu ära kohtuniku eksimus mitte see, et kumbki ei oska palli surmata??
                                Sitas liigas, sittade meeskondade vahel siblivad sitad kohtunikud - võiks juba kohale jõuda.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X