320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

    ärge nutke
    www.jktulevik.ee

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

      Eestis puudub kohtunike tase,suhtumine ka muidugi vastav..aga jah ega neile ka maksta selle eest eriti...eelmine nädal mängiti õismäel 3 mängu järjest!!(4.liigas) ilma õige kohtunikuta...tekib küsimus mille eest maksta liiga osalemistasu....parem juba ajada õismäel suvalised matsid kokku ja saab samamoodi veeretada palli,võtta mõni tuttav kohtunikuks ja seda kõikke tasuta...
      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

        Huvitav kas pärast iga Kure mängu hakatakse siin lalisema? Mulle isiklikult teeb see juba nalja, et viimastes voorudes Kuressaare väidetavalt ainult kohtunike tõttu on punkte kaotanud. Üks mäng võib ju nii olla, aga kolm-neli järjest?

        The boy who cried wolf?

        Ja vastuseks esimeses postituses esitatud küsimusele - mina ei arva, et kohtunike tase on haledam kui kunagi varem.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

          samas on ju kõigil võimalus käia kohtuniku kursustel ning hakata ise mänge vilistama. praegused kohtunikud armastavad tõenäoliselt mängu rohkem kui teie, sest nemad teevad oma päevatöö kõrvalt jalgpalli heaks rohkem kui suvaline arvuti taga vinguja.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

            11111111111

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

              Hakka kohtunikuks ja vilista Kure mänge siis Jubedaid kohtunikke juhtub igalepoole ja ka headele kohtunikele halvad päevad. Kuid sellest ei saa nii suurt numbrit teha.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                Algselt postitas oku


                Huvitav kas pärast iga Kure mängu hakatakse siin lalisema? Mulle isiklikult teeb see juba nalja, et viimastes voorudes Kuressaare väidetavalt ainult kohtunike tõttu on punkte kaotanud. Üks mäng võib ju nii olla, aga kolm-neli järjest?
                Mina olen teinud täpselt samad tähelepanekud.
                Julgeks väita, et \"ajakirjanik\", kes on kirjutanud Kure kodumängude ülevaateid pole olnud lõpuni objektiivne.
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                  Algselt postitas 17
                  11111111111
                  Ma arvan, et herr 17 on jõudnud liiga lähedale tõele, miks kõik kohtunikud Kure mänge nii ebaõiglaselt vilistavad. Ülemaaline \"Vihkame Saaremaale sõite\" salajane kohtunikeühendus on oma salajastel kokkutulekutel hakanud arutama, kuidas saada lahti liiga tähelepanelikust ja uudishimulikust kodanikust 17...

                  The truth is out there!
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                    Algselt postitas 17
                    11111111111
                    17,

                    Noh, mis ma ikka nii väga lisada öelda oskan. Kuressaares konkreetseid mänge ma vaatamas ei ole käinud. Võib-olla Kuzmitšev tõesti hoidis oma keelt kõnelevate härraste poole ...

                    Aga vasturääkivus on su jutus ikka. Sa väidad, et ainult nelja tugevama mänge käivad \'inimesemoodi\' kohtunikud vilistamas. Rumal jutt.
                    Kure viimast nelja kodumängu on peakohtunikuna vilistanud sellised kohtunikud nagu Sergei Kuzmitšev, Sten Kaldma, Kristo Tohver ja Margus Kotter. \'Mingiks idioodiks\' ei julgeks ma neist kedagi nimetada, kuigi Kuzmitševi juhendatud kohtumõistjate tiim oli (pean tunnistama) neist neljast konkurentsitult nõrgim ja Kaldmale ei ole sel aastal erilisi \'pärleid\' vilistada antud. Siiski on Kaldma, Tohver ja Kotter kolm kõige rohkem käesoleval aastal Meistriliigas peakohtunikuna teeninud härrast. Ei julgeks väita, et päris imbetsillidega tegemist.

                    Veel mõningad mängud, kus need kohtunikud käesoleval hooajal on vilistanud:

                    Kuzmitšev: Trans-TVMK
                    Tohver: TVMK-Levadia, Trans-Flora, Levadia-Trans
                    Kotter: TVMK-Flora, Levadia-TVMK

                    Nelja tugevama osalusel mänge on veel palju, ka Kaldmal, ma ei viitsinud lihtsalt enam surfata.

                    Mis puutub juttu, et kohtunikele ei meeldi Saaremaale reisida, siis see kõlab lapsikult.

                    Kokkuvõtteks - saa üle! Jalgpalliülevaadete kirjutaja-hakatis peaks suutma erapooletust säilitada ja emotsioone vaka all hoidma.

                    Igatahes edu järgmistes voorudes ja normaalsemaid kohtunikke
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                      Algselt postitas oku
                      Sergei Kuzmitšev, Sten Kaldma, Kristo Tohver ja Margus Kotter. \'Mingiks idioodiks\' ei julgeks ma neist kedagi nimetada,
                      Kellest parim on täiesti selgelt ja pika puuga Tohver. Respect. Eesti hetke parim imho.

                      Jalgpalliülevaadete kirjutaja-hakatis peaks suutma erapooletust säilitada ja emotsioone vaka all hoidma.
                      Esimest ehk jah, teist kohe kindlasti mitte. Jälle imho.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                        Algselt postitas oku
                        Võib-olla Kuzmitšev tõesti hoidis oma keelt kõnelevate härraste poole
                        Ära lahmi! Minu teada räägib hr. Kuzmitsev hoolimata oma rahvusest igapäevaselt peamiselt eesti keelt ja seda täiesti puhtalt ning (aktsendi)vabalt. Seevastu Vinogradovi Valerka no-estonskii vabshee ne govorit.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                          Algselt postitas sosku


                          Algselt postitas oku
                          Võib-olla Kuzmitšev tõesti hoidis oma keelt kõnelevate härraste poole
                          Ära lahmi! Minu teada räägib hr. Kuzmitsev hoolimata oma rahvusest igapäevaselt peamiselt eesti keelt. Samahästi võiks väita, et Zahovaiko või Saharov ....
                          11111111111

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                            Esimest ehk jah, teist kohe kindlasti mitte. Jälle imho.
                            Nõus. Pidasin silmas erapooletuid emotsioone.

                            Mis puutub Kuzmitševi eesti keele oskusesse, siis ei väitnud ma kuskil, et ta eesti keelt ei oska. Oma keel asemel oleks ma nähtavasti pidanud kirjutama emakeel.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                              Kuzmitšev ei tea vist jalgapllist midagi igat mängu mida vaatamas olen käinud teeb koguaeg mõlemale poole nii valed otsuseid,et nutt tuleb silma.Eiko Saar samasgune

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Eesti kohtunike tase\'

                                Algselt postitas arvaja


                                Kuzmitšev ei tea vist jalgapllist midagi igat mängu mida vaatamas olen käinud teeb koguaeg mõlemale poole nii valed otsuseid,et nutt tuleb silma.Eiko Saar samasgune
                                11111111111

                                Kommentaar

                                Working...
                                X