320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tore ju. Pere saab kokku. Pelle mängib ja...
    Kohtunikud said oma tööga täitsa okeilt hakkama, paar kahtlast suluseisu oli, aga sellest ei muutunud suurt midagi. Küll aga oli naljakas seik, kus Pelle eksis sisseviskel ja suur isa Aivar vilistas vale outi ära
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      julgen arvata,et maailmas pole olnud ühtegi ametliku jalgpallimängu,kus poeg mängib ja isa vilistab.Rääkimata suguvõsa äärte vilest.Killuke jalgpalliajalugu eesti moodi jälle!

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        julgen arvata,et maailmas pole olnud ühtegi ametliku jalgpallimängu,kus poeg mängib ja isa vilistab.Rääkimata suguvõsa äärte vilest.Killuke jalgpalliajalugu eesti moodi jälle!
        On ikka küll.. ja mitte vähe!

        Kommentaar


          JK Nirvaana esindajana võin küll kohtunikebrigaadi kiita. Ei mingit koduvile ega muud tsirkust. Väga vahva kogemus!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kiviõli Irbise mängija Ametov oli duubli mängus peakohtunik!

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Kiviõli Irbise mängija Ametov oli duubli mängus peakohtunik!

              http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php...II.E&year=2013
              ..and the point is?? Selline kohalike kohtunike kasutamine on täiesti normaalne. Tuleviku duublite mängus on tihti peale mõni mängijatest kohtunik. See on ilmselgelt tingitud kohtunike nappusest teatud regioonides, kui sa sellest veel aru pole saanud...

              Muuseas, ma soovitan sul julgelt minna ja läbida kohtunike kursused, võib-olla loksub sul midagi ka selles vallas paika!

              Kommentaar


                Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                ..and the point is?? Selline kohalike kohtunike kasutamine on täiesti normaalne. Tuleviku duublite mängus on tihti peale mõni mängijatest kohtunik. See on ilmselgelt tingitud kohtunike nappusest teatud regioonides, kui sa sellest veel aru pole saanud...

                Muuseas, ma soovitan sul julgelt minna ja läbida kohtunike kursused, võib-olla loksub sul midagi ka selles vallas paika!
                Ma pole väitnud,et see Irfan oleks valesi otsuseid teind või oma satsile vilistanud. Küsimus on pigem EJL-s, kes kurat niimoodi määrab kohtunikke.

                See pole lihtsalt eetiline!

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma pole väitnud,et see Irfan oleks valesi otsuseid teind või oma satsile vilistanud. Küsimus on pigem EJL-s, kes kurat niimoodi määrab kohtunikke.

                  See pole lihtsalt eetiline!
                  No pole kedagi teist panna, mis seal ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma pole väitnud,et see Irfan oleks valesi otsuseid teind või oma satsile vilistanud. Küsimus on pigem EJL-s, kes kurat niimoodi määrab kohtunikke.

                    See pole lihtsalt eetiline!
                    See määramine oli lihtsalt varem kokku lepitud, Ametov läks alles hiljem irbisesse ja ta on üldse üks väga hea kohtunik, mulle tundub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                      No pole kedagi teist panna, mis seal ikka.
                      Idas on tõesti nii vähe kohtunikke
                      Ise ka mõtled mida räägid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Idas on tõesti nii vähe kohtunikke
                        Ise ka mõtled mida räägid
                        Idas toimub ka väga palju mänge, jah mõtlen küll!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                          Idas toimub ka väga palju mänge, jah mõtlen küll!
                          Antud päeval toimus kolm mängi idas

                          EL
                          ELB
                          III.N

                          Idas on vähem kui 10 kohtunikku?

                          Miks mitte määrata Ametovit EL või ELB-s joonele ja mõni joon sealt pealikuks kolmandasse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Antud päeval toimus kolm mängi idas

                            EL
                            ELB
                            III.N

                            Idas on vähem kui 10 kohtunikku?

                            Miks mitte määrata Ametovit EL või ELB-s joonele ja mõni joon sealt pealikuks kolmandasse?

                            Okei, saan aru, et tegu on kas väga rumala inimese või siis lapsega. Igatahes, mina loobun... Edu edaspidi trollimiseks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                              Okei, saan aru, et tegu on kas väga rumala inimese või siis lapsega. Igatahes, mina loobun... Edu edaspidi trollimiseks!
                              Ilmselgelt folgist tingituna ei suuda sa mida tarka öelda ja lähed isiklikuks
                              Edu sullegi

                              Kommentaar


                                Eesti jalgpalliliiga laupäevane mäng FC Levadia ja FC Infoneti vahel küttis kired kuumaks.


                                Tohverilt kerge koolitus ja astugu läbi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X