320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Võtme lugemine siin on: kuidas Avilov üritab palli mängima? Õhtlikult ja hoolimatult. Ta isegi läheb sinna sekkuma ja saab löönud sest ei loe olukord. Pall palliks pole vabandust.
    Seda ma räägingi, et ka mina ei oleks andnud penaltit, kuid osa kohtunikud on kinni reegliteraamatus ja ei oska neid vastavalt olukorrale väänata.

    Kommentaar


      Algselt postitas taimomees Vaata postitust
      Seda ma räägingi, et ka mina ei oleks andnud penaltit, kuid osa kohtunikud on kinni reegliteraamatus ja ei oska neid vastavalt olukorrale väänata.
      Sul ilmselt ei ole kohtunikupabereid ka, kui sellist juttu räägid. Mida rohkem viles väänamist ja subjektiivsust on, seda rohkem perse kokkuvõttes läheb.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Sul ilmselt ei ole kohtunikupabereid ka, kui sellist juttu räägid. Mida rohkem viles väänamist ja subjektiivsust on, seda rohkem perse kokkuvõttes läheb.
        Mul muideks on paberid olemas. Ka koolitustel öeldi, et kõikides olukordades ei saa vilistada raamatu järgi. Kui nüüd Avilovi ja Pratese olukorda vaadata siis Prates jälgis selgelt palli ning tal polnud tõenäoliselt õrna aimugi, et Avilov selja tagant tuleb. Õnnetu juhus lihtsalt. Ega seda löögijalga pole poole löögi pealt kerge seisma jätta.

        Tuleb meelde üks sarnane olukord, kahjuks ei mäleta, kes mängisid. Kaitsja oli palli minema löömas ja jalg oli juba löömas. Samal ajal libistas vastane veidikene tagantpoolt tulles kaitsemängijale ette ja sai ka palli minema löödud. Aga kuna kaitsemängija oli juba lööki sooritamas, siis tabas ta vastasmängijat kõhtu. Loomulikult oli ründajal valus, kuid kohtunik otsustas jätkata mängu kohtuniku palliga.

        Lõpetuseks, ega ma ei ütlegi, et mul on kõiges õigus. Lihtsalt siin oleksin mina teisiti otsustanud. Okei, pikk jutt, sitt jutt

        Kommentaar


          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
          Mul muideks on paberid olemas. Ka koolitustel öeldi, et kõikides olukordades ei saa vilistada raamatu järgi. Kui nüüd Avilovi ja Pratese olukorda vaadata siis Prates jälgis selgelt palli ning tal polnud tõenäoliselt õrna aimugi, et Avilov selja tagant tuleb. Õnnetu juhus lihtsalt. Ega seda löögijalga pole poole löögi pealt kerge seisma jätta.
          Palli võis ta ju jälgida, aga pall polnud Pratese kontrolli all. Võitluslikolukord, avilov saab keha vahele ja Prates virutab jalgadesse. Jalgadesse löök on viga. Punkt! Viga kastis on penalti. Vaidleb keegi vastu?

          Panen sulle ühe video, kus punase särgiga mees jälgib palli ja sinise särgiga mees saab kannatada. Tahad väita, et sa jätaksid selles olukorras punase särgiga mehele vea vilistamata, sest ta jälgib palli?

          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Palli võis ta ju jälgida, aga pall polnud Pratese kontrolli all. Võitluslikolukord, avilov saab keha vahele ja Prates virutab jalgadesse. Jalgadesse löök on viga. Punkt! Viga kastis on penalti. Vaidleb keegi vastu?

            Panen sulle ühe video, kus punase särgiga mees jälgib palli ja sinise särgiga mees saab kannatada. Tahad väita, et sa jätaksid selles olukorras punase särgiga mehele vea vilistamata, sest ta jälgib palli?

            https://www.youtube.com/watch?v=dXVTVopFtOI
            Ise vaidlen, muidugi
            Teistsugused olukorrad, ei saa võrrelda. Prates on pall kontrolli all rohkem kui see Arsenal mängumees.
            Mitte ainult jälgib pall, aga ta kontrollib rinnaga esiteks, ja teiseks päris valmis ära lööma. Arsenal mees peab pingutama selle palli jõuda.
            Sa ei ütle midagi Avilovi õhtliku mängu kohta, ta läheb kungfu seal, mitte ainult et saab keha vahele.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Pall ei ole Pratese kontrolli all, sest kui see oleks tema kontrolli all, siiis Avilov ilma veata seda ära ei võtaks.

              Ohtliku mängu pole. Toon sulle väljavõtte reeglitest- Ohtliku mängu puhul ei ole mängijate vahel füüsilist kontakti. Füüsilise kontakti korral toimub rikkumine, mida karistatakse karistuslöögi või penaltiga. Kohtunik peab füüsilise kontakti korral põhjalikult kaaluma võimalust, et väga tõenäoliselt sooritati ka distsiplinaarrikkumine.

              Kontakt oli ja selle tegi Prates. Avilov jõdis ennem pallini, sai selle eest ära löödud ja siis tuli laks jalgadesse. Viga ja penalti. Kõik.
              Rohkem ma sinuga ei vaidle.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Pall ei ole Pratese kontrolli all, sest kui see oleks tema kontrolli all, siiis Avilov ilma veata seda ära ei võtaks.

                Ohtliku mängu pole. Toon sulle väljavõtte reeglitest- Ohtliku mängu puhul ei ole mängijate vahel füüsilist kontakti. Füüsilise kontakti korral toimub rikkumine, mida karistatakse karistuslöögi või penaltiga. Kohtunik peab füüsilise kontakti korral põhjalikult kaaluma võimalust, et väga tõenäoliselt sooritati ka distsiplinaarrikkumine.

                Kontakt oli ja selle tegi Prates. Avilov jõdis ennem pallini, sai selle eest ära löödud ja siis tuli laks jalgadesse. Viga ja penalti. Kõik.
                Rohkem ma sinuga ei vaidle.
                Nojah, jõudis ennem palli. Ja veel üks baas küsimus pole vastanud: kuidas?
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Penaltid penaltideks isegi, aga Tarajevi vile on lihtsalt nii ebastabiilne. Mõni mäng ei vilista isegi tõsiste kontaktide puhul, mis halvemal juhul lõppeks tõsiste vigastustega. Kohati jälle on iga kergemgi puude kohene viga. Pole ime, et mängud käest ära lähevad, sest mängijad on ju eelkõige segaduses.

                  Kommentaar


                    Uno Tutk kinnitab, et Eesti jalgpalliväljakuid Meistrite liigas nähtud jubedad kohtunike helehallid püksid ei ohusta:

                    Meistrite liiga esimese võistlusõhtu suurima skandaali põhjustasid – nagu jalgpallis sageli juhtub – kohtunikud. Aga seekord polnud viga mõnes nende otsuses, vaid riietuses. Helehallid püksid pälvisid ühese hinnangu: pidžaama.

                    Kommentaar


                      Tammeka ja Flora mäng 4:1 seisult selliseks lolliks lõhkumiseks käest ära lasta... jällegi omaette saavutus.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Tarajev on rohkemaks võimeline.

                        Kommentaar


                          Tehke või tina aga Kristo Tohver &co on ikka väga väga sitad olnud! Häbi,et meil Meistriliigas on nii kehva tasemega kohtunikud!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                            Tarajev on rohkemaks võimeline.
                            On see Tarajev mis ta on ....aga Tohver on puhta segane

                            Kommentaar


                              LOL Ma saan aru, et emotsioonid on laes jne, aga igakord tulla soccerneti foorumisse kohtuniku kiruma muutub halenaljakaks juba. Eriti kui arvestada asjaolu, et kohtunikud tegid väga hea mängu

                              Kommentaar


                                Nägin tervelt vaid esimest poolaega ja teist väga episoodiliselt, nii et teist poolaega ei kommenteeri, aga esimese poolaja vilepartii oli küll täiesti okei.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X