320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Reeglites nüüd küll sellist asja kirjas ei ole... Võistluste juhend on teine asi


    Vahetusmängijatel on lubatud.
    Ega ma vaidle. Viitsib keegi viidata ka mingile temaatilisele paragraafile?

    Kommentaar


      Tallinna Kalev - Levadia U21 ja Denis Petrov.

      Petrov ongi täiesti kohutav kohtunik, või oli täna halb päev?
      Stabiilselt sittus mõlemale poole. Hea näide oli see, kui mängijale lennatakse tagant jalgadesse ja ta jääb liikumatult murule. Ei vilista ja mängu ka seisma ei pane. Kalevi Paal saadab kohtuniku konkreetselt put*i, aga isegi jutule ei kutsuta teda. Jne jne..
      Pole ikka päris ammu nii koledat vilet näinud. Tal puudus platsil igasugune autoriteet.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Tallinna Kalev - Levadia U21 ja Denis Petrov.

        Petrov ongi täiesti kohutav kohtunik, või oli täna halb päev?
        Stabiilselt sittus mõlemale poole. Hea näide oli see, kui mängijale lennatakse tagant jalgadesse ja ta jääb liikumatult murule. Ei vilista ja mängu ka seisma ei pane. Kalevi Paal saadab kohtuniku konkreetselt put*i, aga isegi jutule ei kutsuta teda. Jne jne..
        Pole ikka päris ammu nii koledat vilet näinud. Tal puudus platsil igasugune autoriteet.
        Pakun, et me saame ühe käe sõrmedel üles lugeda eesti kohtunikud, kellel on väljakul autoriteet olemas... Veel vähem näed sa neid esiliigas

        Kommentaar


          09.04.2016a. Pärnu - Tartu teine poolaeg. 3 vigastust, kus mängija viidi platsi kõrvale + 4 vahetust + veel hulgi vigadest ja omavahel peadpidi kokku põrkamisi ning kohtuniku poolt lisatud .................. 2 MINUTIT!!!!!!!

          Kommentaar


            See on ikka naljakas natuke, et tuleb kohtunik mängule ja iga hui, bläät, suka, jobanõi urood jms möödub naeratusega, kuid kohe, kui on, putsi, raisk, hakkavad hoiatused tulema.

            Kas see on kuskil sisemises reglemendis ära otsustatud, et eesti keeles pole ainsana ropendamine lubatud?

            Teise asjana: vileliin, et ühel hetkel on kerged puuted lubatud, siis jõuline mäng, siis mitte midagi, siis jõuline, siis kerged jne... Nagu kui raske on kindlat joont hoida?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Lisaks mängijatele ropendavad ka treenerid. Võiks tõesti ka vene keelse sõimu eest hoiatada.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Vaatan esmakordselt etvst jalksi ja tekkis kùss, et kas ma olin tòesti ainus, kelle arvates Igonen màngis ju palli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vaatan esmakordselt etvst jalksi ja tekkis kùss, et kas ma olin tòesti ainus, kelle arvates Igonen màngis ju palli?
                  Ma vist esmakordselt nõustun sinuga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Vaatan esmakordselt etvst jalksi ja tekkis kùss, et kas ma olin tòesti ainus, kelle arvates Igonen màngis ju palli?
                    Ka minus tekitas see olukord küsitavusi. Lemsalu väitis nagu oleks Igonen selgelt hiljaks jäänud, aga minu arust jõudis ta üsna selgelt enne pallini kui ründaja. No hea küll, ehk mitte nii selgelt, aga siiski enne.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      see kui sa esimesena pallini jõuad ei anna mingit õigust vastasmängija pärast seda maha võtta. Täiesti õige pennal ja kollane.

                      Kommentaar


                        Selles suhtes on jutt õige, et Igonen palli puutus. Samas, viga seisneb selles, et ta jäi olukorda hiljaks, libisemine (suurel kiirusel) oli tema kontrolli alt väljas ja vastase ta maha võttis. "Aga ma juu mängisin palli" ei ole juba ammu enam mingi vabandus juu

                        Laadisin aegluubi video lõigu ka üles:


                        Terve mäng ka üleval (olukord alates 16:20): http://etv.err.ee/v/spordisaated/saa...nna-fc-levadia

                        Kommentaar


                          Väravavahil on oma alas reeglina natuke rohkem lubatud kui väljakumängijal just kontakti osas. See "viga" ei olnud robustne, ta jõudis enne pallini, mille tulemusel ka ründaja kukkus. Poleks ka midagi juhtunud kui see vile vilistamata jäänud oleks. Samas on sellised olukorrad alati kohtuniku hinnata ja igal kohtunikul on oma tolerantsipiir ses suhtes.

                          Ma olen näinud palju hullemaid olukordi, kus sellised situatsioonid väravavahi kasuks vilistatakse. Edit: ehk siis vilistamata jäetakse.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Täitsa vale pennal jep. Ründaja nägi, et pall läinud ja jooksis gk-le meelega pihta, kuigi oleks pidanud väikse hüppe tegema aumehe kombel ja üritama siis pallini jõuda ja näsa võrku lüüa
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Alguses tundus mullegi, et pennal ebaõiglane....kordusest, siiski jõudis ründaja ennem jala ette panna ja siis Igo võttis palli läbi mehe

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Väravavahil on oma alas reeglina natuke rohkem lubatud kui väljakumängijal just kontakti osas. See "viga" ei olnud robustne, ta jõudis enne pallini, mille tulemusel ka ründaja kukkus.
                                Selleks on väravavahil viie kast. Konkreetne juhtum on kindel pennal!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X