320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Noh, võrdluseks suurliigad tänavu. Et Eesti liiga, kui see hooaeg lõpuks eelmiste kanti läheb, täiesti selle briti premmi stiilis vilega. Peaks ju ok olema küll.
    Hispaania: 5.12
    Itaalia: 4.48
    Saksamaa: 3.74
    Inglismaa: 3.72
    Võib-olla natukene liiga sihuke demagoogiline mõte siia, aga me ei saa kunagi teada, kuidas need keskmised oleks, kui meie meie omad kohtunikud neid kõrge tempoga mänge vilistaks terve hooaja. Kas Inglismaa 3.72 jääks samaks, oleks 3,5 või hoopis 5. Ma kahtlustan viimast, aga samas see on vaid fantaasia.

    PS! Ma ei arva, et meie mängijate ja kohtunike taseme vahel käärid oleks. Ma isiklikult arvan, et üksteist vääritakse. Jauran vaid stiili ja liini üle, mõistes et see on eelkõige maitse küsimus.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Noh, võrdluseks suurliigad tänavu. Et Eesti liiga, kui see hooaeg lõpuks eelmiste kanti läheb, täiesti selle briti premmi stiilis vilega. Peaks ju ok olema küll.
      Hispaania: 5.12
      Itaalia: 4.48
      Saksamaa: 3.74
      Inglismaa: 3.72

      -e-

      .


      Meistriliiga promob end karmi ja põhjamaisena ... aga kisub kuidagi väga lõunamaiseks.

      Kommentaar


        Kesa, kas sul ka mingit statistikat selle kohta on, kui palju mängus tehtavate vigade/kaartide suhe on?

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Kesa, kas sul ka mingit statistikat selle kohta on, kui palju mängus tehtavate vigade/kaartide suhe on?
          Selleks peaks ligipääs olema Instat ja Opta taolistesse statistikapunkritesse.

          Kommentaar


            See oleks tõesti huvitav teada, et palju meil mängudes keskmiselt vigu vilistatakse ja palju mujal ning mis suhtega meie vead kaartideks muutuvad. InStati ligipääsust ilmselt üksi jääks väheks, oleks vaja kõikide liigade õigusi.

            Ma tahaks uskuda, et kollaste keskmine päris nii kõrge nagu 4,36 ei jää. Meediaski juba kära olnud, küllap tõmbuvad kohtunikud ja mängijad natukene tagasi. Võib-olla hooaja algus lihtsalt erakordselt tige olnud ning piiripealsed asjad on enamuses protokolli sisenditeks kandunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              See oleks tõesti huvitav teada, et palju meil mängudes keskmiselt vigu vilistatakse ja palju mujal ning mis suhtega meie vead kaartideks muutuvad. InStati ligipääsust ilmselt üksi jääks väheks, oleks vaja kõikide liigade õigusi.

              Ma tahaks uskuda, et kollaste keskmine päris nii kõrge nagu 4,36 ei jää. Meediaski juba kära olnud, küllap tõmbuvad kohtunikud ja mängijad natukene tagasi. Võib-olla hooaja algus lihtsalt erakordselt tige olnud ning piiripealsed asjad on enamuses protokolli sisenditeks kandunud.
              Eks näis, eelnevatel hooaegadel on kollaste keskmised võrreldes hooaegade 25/26 esimeste mängude keskmistega tõusnud või enam-vähem samaks jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Eelmisel EM-il ja Meistrite liigas vilistavad regulaarselt selliste tippriikide kohtunikud, nagu Sloveenia (Damir Skomina), Norra (Svein Oddvar Moen), Ungari (Viktor Kassai), Rootsi (Jonas Eriksson) ja Türgi (Cüneyt Cakir). Tõin välja vaid need nimed, kellest võiks kunagi kuulnud olla. Ma ei näe mitte ühtegi takistust, miks Eesti kohtunik ei võiks saada näiteks sama kaugele kui Kassai, kes vilistas 2011 CL finaali.
                Ma ei näe ka ühtegi takistust, miks Eesti kohtunik ei võiks nii kaugele jõuda. Aga kõikide nende riikide liigad on meist eespool ja tõenäoliselt on ka nende kohtunike keskmine tase meist samavõrra ees.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Ma ei näe ka ühtegi takistust, miks Eesti kohtunik ei võiks nii kaugele jõuda. Aga kõikide nende riikide liigad on meist eespool ja tõenäoliselt on ka nende kohtunike keskmine tase meist samavõrra ees.
                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Ei saa olla võimalik olukord, et kohtunikud on meil Euroopa tipus (võrdlused tippliigade kohtunike tööga) ja klubide tasemelt oleme viimases kümnes. Mängijad väärivad endaga samal tasemel kohtunikke.
                  Eesti kohtunikud alles pidid olema ju Euroopa tipus ja meie mängijad mudakihis. Kuidas see siis nüüd pädeb, või kuhu tõmbame piiri kust maalt algab tipp? Kas kuskil on mingisugune avalik tabel mille alusel saame öelda, et keskmiselt on meie kohtunikud pädevamad kui nt Norra omad, kes on eurotulemuste alusel keskmine riik?

                  Uefa meistriliigade ränking viimase viie eurohooaja alusel (Stoki toodud riikide näide):

                  10. Türgi
                  21. Rootsi
                  25. Norra
                  30. Sloveenia
                  33. Ungari
                  43. Eesti

                  Kommentaar


                    Minu point on sellest, et suht mõttetu jaurata mingite kollaste kaartide keskmiste ja kohtunike taseme üle kui meie liiga ja koondis on samamoodi kehvad. Kõik käib käsikäes. Mängijate tase on kehv, publikut ei ole, infra on kehv, klubid ei jõua kuhugi aga meil peab iga voor olema võtta 5 MM tasemel kohtunike brigaadi?!? Paide ja Pärnu mängivad kuskil tellingutribüünide ees kunstmurul aga kohtunik peab olema Collina tasemel...
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Eks kohtunikel tuleb ette küsitavaid otsuseid, aga võrreldes Hispaania liigaga, mida ma samuti jälgin, pole meie omadel midagi häbeneda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Minu point on sellest, et suht mõttetu jaurata mingite kollaste kaartide keskmiste ja kohtunike taseme üle kui meie liiga ja koondis on samamoodi kehvad. Kõik käib käsikäes. Mängijate tase on kehv, publikut ei ole, infra on kehv, klubid ei jõua kuhugi aga meil peab iga voor olema võtta 5 MM tasemel kohtunike brigaadi?!? Paide ja Pärnu mängivad kuskil tellingutribüünide ees kunstmurul aga kohtunik peab olema Collina tasemel...
                        Okei, mõistsin siis valesti. Nõus, et kõik käib ühes taktis ja meil pole loogiline eeldada Collinasid. Lihtsalt kui veidi vähem vile lasta ja kaardistada tõuseks meil mängutempo ja vaatemängulisus, arvan ma. Siin taandub kõik jälle muidugi stiilile, maitse küsimus.

                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Eks kohtunikel tuleb ette küsitavaid otsuseid, aga võrreldes Hispaania liigaga, mida ma samuti jälgin, pole meie omadel midagi häbeneda.
                        Seda muidugi, isegi CL-is eksitakse. Seni kuni robotid asja üle ei võta, jäädaksegi eksima, see on loomulik. Kohtunikud teevad oma tööd vastavalt oskustele ja kuidas neilt nõutakse, samamoodi mängijad. Küsimuse all polegi niivõrd õige või vale otsus, vaid laad ja selle hüplikus. Kas saaks anda natukene vähem vilet, kaarte ja pendlaid või mitte. Kui kehtestame ühise joone, siis millise. Kas meil on karge mehiste meeste mäng nagu meie naabruskonnas ja nagu reklaamime? Või siis soovime pakkuda midagi hellemat, lõunapoolsemat nagu kesa välja tõi.

                        Kommentaar


                          Kihvt on praegu vaadata, kuidas rootslane Eriksson laseb Atletico-Leicesteri mängus meestel mängida...aga oleks võimalus ju kaarte jagada ja ükski Tutk ei köhiks, kõik see kaardisadu oleks reeglitepärane

                          Kommentaar


                            Minu meelest antakse üleüldiselt jalgpallis viimasel ajal penalteid liiga lihtsalt. Aga see on ainult minu arvamus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Tänastes CL mängudes 2 penaltit ja mõlemad seni ebaõiglase maiguga olnud. Leicesteri vastu vilistatud penaltiviga tundus kastist väljas olema ja Reali vastu vilistatud penalti puhul pole ma üldse selles käes kindel, pigem ütleks, et ei olnud kätt. Ometi ju tippkohtunikud...
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Ei taha üldse vinguda, pigem arutleda.
                                Kellegi arust veel Viljandi-Tammeka mängu lisaaja punased olid liiast? Allik ja Jõgi natuke paitasid üksteist, Pupart oleks võinud mehed kokku kutsuda ja rahustada, maksimaalselt kollased anda. Kõige suurem riiukukk jäi rahulikult väljakule ka. Vaatasin ilma hääleta, võib-olla kommentaatorid tegid sama järelduse. Vähem mehi väljaku, lihtsam väravat lüüa. Äkki oleksime seal ka pennusid näinud.

                                Kalju- Infonet lisaajal Kirsi posti olukord- suluseis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X