320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kulat küll, tuleb meelde jah. Point jääb muidugi samaks.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas trikimees Vaata postitust
      Tippkohtunikel on, amatööridel mitte.
      Vahi!
      Päriselt kaa või? Mis see piirang siis on?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Vahi!
        Päriselt kaa või? Mis see piirang siis on?
        Kui nüüd järele uurida, siis 2014 lõpus on FIFA vanusepiirangu tühistanud.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Kui nüüd järele uurida, siis 2014 lõpus on FIFA vanusepiirangu tühistanud.
          Stok küsis Eesti kohtunike kohta ja trikimees vastas, et tippkohtunikel on, aga amatööridel mitte. Ilmselt ta ajas FIFA omadega sassi ja nagu sa juba järgi uurisid, siis FIFA on ka seal vanusepiirang tühistatud. Samas on üle 45 aastane FIFA kategooria kohtunik pigem erand kui reegel. Üks selline hea erand on meil omal Eestist võtta

          Mine võta nüüd kommi, Tõnis
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Fifa omasid pidasin silmas jah, eestis on kõik amatöörid. Tühistamise kohta ei teadnud.

            Kommentaar


              SoccerGoal kelle poolt sa seda kriitikat ootad? Mängijad, treenerid, pealtvaatajad?

              Teadagi on ELB mängudes kohtunike vaatleja, kes üldjuhul peale mängu räägib olukorrad kohtunikega üle ja edastab ettekande liitu. Kui praeguses näites kohtunik Sirel on vilistanud sellel hooajal 10 ELB mängu, (olles sellega neljandal kohal) siis peavad ta mängud olema ikkagi hästi vilistatud ja kaardid õigesti näidatud. Vähemalt kohtunike vaatlejate arvates.

              Kommentaar


                Andke andeks, aga see, et Tumasyan esimestel minutitel kaardita jäi, on Premium liiga tasemel kohtuniku poolt lubamatu eksimus. Eriti niivõrd lihtsas olukorras, kus tald ees hilinenult sisse lennatakse.

                Kommentaar


                  Küsimus ennekõike Kesale.

                  Kas homme tehakse Sillamäel ajalugu, kui Eesti kõrgemas liigas on esmakordselt(?) väljakukohtunikuks naine? Ausalt öeldes imestan, et R.T.-l nii kaua oma võimalust oodata lasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    Küsimus ennekõike Kesale.

                    Kas homme tehakse Sillamäel ajalugu, kui Eesti kõrgemas liigas on esmakordselt(?) väljakukohtunikuks naine? Ausalt öeldes imestan, et R.T.-l nii kaua oma võimalust oodata lasti.
                    Maaren Olander on juba ette jõudnud.

                    Kommentaar


                      Ahjaa, krt, muidugi.. A kesse nii vanu aegu enam mäletab

                      Kommentaar


                        Ma ei viitsi otsima hakata. Kas see naine on Anni Pohlak või?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ei tea, mis point sellel initsiaalidega kirjutamisel oli, aga Reelika Turi jah.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Maaren Olander on juba ette jõudnud.
                            kuldsed ajad kui Toomas Tohver naisterahva poole pöördus väljendiga "härra kohtunik".

                            Kommentaar


                              My bad. Ei pööranud tähelepanu sellel RT'le
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                kuldsed ajad kui Toomas Tohver naisterahva poole pöördus väljendiga "härra kohtunik".
                                järelikult oli piisavalt mune kohtunikul
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X