320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Jaah ? Ei või olla. Küll sa oled ikka tark ja andekas. Aitäh harimast Hr. Wiki.

    E: Täna kohtunik pidas dialoogi Harini ja Andreeviga. Samuti jagati muljeid Debelkoga. Vaevalt, et Eesti keeles. Härra Ošomkov elab vist mingis teises riigis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Jaah ? Ei või olla. Küll sa oled ikka tark ja andekas. Aitäh harimast Hr. Wiki.
      Palun. Teinekord kui tekib loll küsimus võid ise vikist vastust otsida

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Palun. Teinekord kui tekib loll küsimus võid ise vikist vastust otsida
        Ma ei tea. Minuarust on päris rumal rääkida inimesega kui ta sellest aru ei saa. Ma mõistan, et sa kodus räägid seinaga aga püüa rahuneda.

        E: Tra mis kasu sellest on? Eilne situatsioon.
        Narva mängija on pahane tema vastu tehtud veapärast. Mäng läheb edasi, sekundeid kümme. Kohtunik vilistab teiseolukorra pärast mängu kinni. Narva mängija hüppab, lõugab, vehib kätega. Kohtunik laheb mehe juurde, ja hakkab rääkima: Seal võis olla viga, aga ma ei näinud seda.
        Poliakov: Kehitab õlgu. Seletab edasi midagi.
        Kohtunik: Ma ei näinud seda. Aga selline reaktsioon ei ole okei. Ära enam nii tee.
        Poliakov: Vaatab lolli näoga, jookseb minema.
        Mis sellise dialoogi mõte on? Ja ma leian, et sa oled loll. Kui sa töötad Eesti vabariigis ei tähenda automaatselt, et sa peaksid 100 protsenti Eesti keeles suhtlema. Sa ei lähe ju Peruu turistidele meie keeles vanalinna ekskursiooni tegema. Okei, LeeMarx, sina kindlasti. Sa elad Eestis ja vittu need väljamaalased. Tulevad siia siis olgu keel selge raisk!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Ma ei tea. Minuarust on päris rumal rääkida inimesega kui ta sellest aru ei saa. Ma mõistan, et sa kodus räägid seinaga aga püüa rahuneda.
          Mõtle ise nüüd natukene. Sa lähed mängid Rootsis, oskad ainult eesti keelt, mis keeles rootslasest kohtunik sinuga suhtleb? Vene? Inglise? Ei. Ikka riigi keeles. Tegu on siiski kohalike võistlustega, mitte rahvusvahelistega. Pealegi, kohtunik ei pea endale kõikide mängijate keele oskused enne mängu selgeks tegema, see oleks ka suht võimatu, eksole.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Mõtle ise nüüd natukene. Sa lähed mängid Rootsis, oskad ainult eesti keelt, mis keeles rootslasest kohtunik sinuga suhtleb? Vene? Inglise? Ei. Ikka riigi keeles. Tegu on siiski kohalike võistlustega, mitte rahvusvahelistega. Pealegi, kohtunik ei pea endale kõikide mängijate keele oskused enne mängu selgeks tegema, see oleks ka suht võimatu, eksole.
            Ma ei kuulnud kordagi, et kohtunik oleks püüdnud inglise keeles asju seletada. Ilmselgelt on mitukorda suurem võimalus, et ta veerib inglise keeles need laused kokku enda jaoks kui eesti keeles.

            E: Lisaks veel. Ma ei leia, et ilmtingimatta peaks tundma võõrkeeli. Aga võiks. Jalgpalli kohtunikuna on väljamaa keel üpris kasuks. Muidu vist euroopas vilistamine võib unistuseks jääda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ma ei kuulnud kordagi, et kohtunik oleks püüdnud inglise keeles asju seletada. Ilmselgelt on mitukorda suurem võimalus, et ta veerib inglise keeles need laused kokku enda jaoks kui eesti keeles.
              Aga palun selgita siis, miks peab kohtunik EESTI meistrivõistlustel mängijatega inglise keeles suhtlema?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Aga palun selgita siis, miks peab kohtunik EESTI meistrivõistlustel mängijatega inglise keeles suhtlema?
                No minuarust on loogiline, kui kohtunik tahab välismängijale midagi seletada. Siis ta ei tee seda Eesti keeles. Sellepärast, et sellest on põhimõtteliselt 0% kasu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  No minuarust on loogiline, kui kohtunik tahab välismängijale midagi seletada. Siis ta ei tee seda Eesti keeles. Sellepärast, et sellest on põhimõtteliselt 0% kasu.
                  Jällegi, kas kohtunik peab kõikide mängijate keele oskused enne mängu selgeks tegema? Mõeldamatu juu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Aga palun selgita siis, miks peab kohtunik EESTI meistrivõistlustel mängijatega inglise keeles suhtlema?
                    Ma alguses mõtlesin, et võib olla leveldad, aga sul ongi tõsi taga. Loomulikult võiks kohtunik EESTI meistrivõistlustel inglise keeles suhelda, kui see on vajalik. Sinu seisukoht on ikka täiesti jabur.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                      Ma alguses mõtlesin, et võib olla leveldad, aga sul ongi tõsi taga. Loomulikult võiks kohtunik EESTI meistrivõistlustel inglise keeles suhelda, kui see on vajalik. Sinu seisukoht on ikka täiesti jabur.
                      Võiks rääkida ka Jaapani keeles, kuna meil päris palju jaapanlasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                        Võiks rääkida ka Jaapani keeles, kuna meil päris palju jaapanlasi
                        Rumalus ei hüüa tulles.

                        Kommentaar


                          Kas Podholjuzin tegi Allikule vea? See oli viga, misjärel Flora 2:1 ette läks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Rumalus ei hüüa tulles.
                            Endiselt pole vastust tulnud, miks peaks kohtunik rääkima inglise või vene keeles?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                              Endiselt pole vastust tulnud, miks peaks kohtunik rääkima inglise või vene keeles?
                              Kui sa oma suhtumist muudad, siis teed lähiaastatel kohtunikuna järgmise sammu edasi ka
                              Kui ei, siis on lihtsalt kahju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                Jällegi, kas kohtunik peab kõikide mängijate keele oskused enne mängu selgeks tegema? Mõeldamatu juu.
                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                Endiselt pole vastust tulnud, miks peaks kohtunik rääkima inglise või vene keeles?
                                See peaks olema kohtuniku enda huvides, kui ta soovib, et teda tõsiselt võetaks ja et tema otsustest aru saadaks.
                                Keegi ei eeldagi, et kohtunik peaks õppima ära kõikide mängijate rahvuskeeled. Piisab, kui kasutatakse ühte enimlevinutest, mida võiksid\peaksid kõik aduma. Antud juhul võiks selleks keeleks olla inglise keel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X