320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Betis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Saan ma õigesti aru et Betist võib oodata 3-aastane bänn eurokarikatest?

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Saan ma õigesti aru et Betist võib oodata 3-aastane bänn eurokarikatest?

        https://www.mundodeportivo.com/futbo...efa-betis.html
        Ma saan aru, et pigem piirdub asi trahviga, kui mingid Alex Moreno üleminekuga seotud vanad arved Rayoga ära klaaritakse.
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          usun et Norsk on üks õnnelikumaid siin La Liga foorumis, Pellegrini töö on lõpuks hakanud vilja kandma. Puudu ehk veel see et Sevilla on momendil tabelis eespool
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Betis Meistrite Liigasse? Ma ainult poolt.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              usun et Norsk on üks õnnelikumaid siin La Liga foorumis, Pellegrini töö on lõpuks hakanud vilja kandma. Puudu ehk veel see et Sevilla on momendil tabelis eespool
              Praegu on veel pisut vara õnnelik olla, kevadeni liiga pikk maa minna, aga hetkel on pilt muidugi kena. Samas on neid ilusaid seeriaid varemgi nähtud.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Nüüd võib õnnelik olla, palju õnne norsk

                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Oi kui tore oli seda eilset tulemust hommikul näha. Õnnitlused!
                  La liga tabelis võiks Sevilla ja Betis omavahel kohad ära vahetada ja oleks veel ilusam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                    Nüüd võib õnnelik olla, palju õnne norsk
                    Tänks!
                    Eriti magusaks tegi selle karikavõidu minu jaoks asjaolu, et võit tuli penaltiseerias. Mul on nende pennaldega juba lapsepõlvest peale mingi needus peal, üheksal juhul kümnest saab tappa see sats, kelle poolt mina olen. Van Basten´92, Baggio´94... ja nii mõne väikse erandiga tänapäevani välja. Nii et pärast teise poolaja ja lisaaja raisatud võimalusi ja postitabamusi olin ma juba valmis järjekordset mõrudat pilli alla neelama, aga õnneks läks seekord teisiti.
                    Kapteni üle on muidugi sitaks hea meel, ilusamat karjääri lõppu on raske ette kujutada.

                    278964752_5625957684126091_71935306560610583_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DyqHCr8n1yEAX-Ueuh-&_nc_ht=scontent-cph2-1.xx&oh=00_AT-E8J6yNy3T_o_jSp1mHrQJ1q42oe-tvs8Ae4tUtN-Vuw&oe=626D65DA.j

                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Luiz Felipe on toodud tasuta Laziost, päris okei täiendus rohelistele.

                      Lisaks toodi Fluminensest Luiz Henrique.

                      Kommentaar


                        ManU ka teile enne j2rgmist kohtumist lahti riietatud, andke minna!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X