Lehekülg 43, kokku 44 EsimeneEsimene ... 33394041424344 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 865
    Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Siukest värina Pillet pole ammu postide vahel näinud. No kui aus olla, siis kogu tiimi esitus oli nõrk(ja seda juba päris mitu mängu). Sack race alaku, aga keda asemele? Big Sam? Jose? Hughton?

Amatöör Kasutaja COYI avatar
    Liitus foorumiga
    May 2019

Algupärane

Juhatus väidetavalt kinga andmist ei kaalu: allikas.
    Võiks, sest premmis on viimasest kuuest mängust 2 punkti ja GD-7. Vastas pole olnud suur kuuik vaid Bournemouth, Palace, Everton, Sheffield, Newcastle ja Burnley. Vahele jääb ka Oxfordilt EFLis saadud 4:0 saun. Pellegrinile on ette heita kolme asja.

1. Et koos Husillosega tõid minna lastud Adriani asemele Circle K kabanossi (kuskil pingi all on veel endine Millwalli kolmas väravavaht, kes platsile pole saanud aga olen tast mingit jubedat GIFi näinud, kus käte vahelt kindla save väravasse kobistab).

2. Et jäärapäiselt on jäädud mänguplaani juurde, mis eeldab Fabianski tüüpi võimekat sweeper keeperit. Selle tulemusena domineerime küll possessionit kuid tunne on, et iga kontra lõpeb väravaga. Kuna CB-d teavad, et iga pall nende taha võib vabalt olla värav, algab kaitsest paanika, mis levib keskväljale ja tulemusena ei saa ka rünnakut üles ehitatud. Mängus Burnley vastu tuli esimene attempt 50ndal minutil, kusjuures platsil olid Anderson, Haller, Fornals, Lanzini, Yarmolenko. Täpselt sama keiss oli Harti hooajal. Põhiline asi, mis Moyes tegi, oli Adriani väravasse pistmine ja kohe oli stabiilsus majas. Meeskond ise tundub selgelt aru saavat, et sellise taktikaga ei saa mängida kui väravas on banaan ja jutud, et Pellegrini on riietusruumis toetuse kaotanud, kõlavad loogiliselt. Mängupilt on lihtsalt kohutav.

3. Standardolukordade kaitsmist vist üldse ei harjutata. Ei mahu pähe, kuidas nii palju ja nii lollilt neist sisse imeda on võimalik.

Pellegrini ja antud sats on võimelised näitama fantastilist jalgpalli, mida eelmise aasta lõpus ja selle alguses ka tehti. Kuid pärast Burnley sauna kaldun ise #PellegriniOut leeri. Sellisele mängupildile pole vabandust.

Reservmängija Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Mängu lõpus oli näha, et tänane oli Martini jaoks suur asi kui vend ei suutnud pisaraid tagasi hoida. 33-aastaselt kõrgliiga debüüt ja kohe ka nullimäng Chelsea vastu.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ei vedanud et võit tuli, Pellekas traageldab viltu edasi.
    Proven Kings of Europe!

Liitus foorumiga
    May 2019

Algupärane

Laupäeval siis El Sackico. Üks meestest saab ilmselt peale mängu ametist lahti ja ma nüüdseks juba loodan, et see on Pellegrini.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Antonio on hea vend kui vormis juhtub olema.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas COYI Vaata postitust
    Laupäeval siis El Sackico. Üks meestest saab ilmselt peale mängu ametist lahti ja ma nüüdseks juba loodan, et see on Pellegrini.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Lõpp läks eriti piinlikuks.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

relekas ahoy!
    ★★★★★★

Reservmängija Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    relekas ahoy!
    Pellegriniga jätkates oleks see igal juhul tulnud. Moyes vb suudab meeskonna relakast päästa. Peamine eesmärk peakski Moyesil olema Premieri koha säilitamine.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Pellegriniga jätkates oleks see igal juhul tulnud. Moyes vb suudab meeskonna relakast päästa. Peamine eesmärk peakski Moyesil olema Premieri koha säilitamine.
    Kaugel see Newcastle muidu relakast on?

Ah, vaatasin ise, et piisavalt kaugel. Ma pakun puusalt, et Watford tuleb veel sealt viimaste seast välja ja B'Mouth on tegelikult üsna suures ohus. Mehed katki, rahhi ka väga pole. Rünnakul Solanke. Doomed.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kaugel see Newcastle muidu relakast on?

Ah, vaatasin ise, et piisavalt kaugel. Ma pakun puusalt, et Watford tuleb veel sealt viimaste seast välja ja B'Mouth on tegelikult üsna suures ohus. Mehed katki, rahhi ka väga pole. Rünnakul Solanke. Doomed.
    Bournemouth, Burnley, Aston Villa ja West Ham on hetkel minu tunde järgi kõige kehvemas seisus - eks näeb, kas ja kes neist kevadeks end päästnud on. Norwichi on veidi rohkem usku, neil vähemalt tipuründaja tassib.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Bournemouth, Burnley, Aston Villa ja West Ham on hetkel minu tunde järgi kõige kehvemas seisus - eks näeb, kas ja kes neist kevadeks end päästnud on. Norwichi on veidi rohkem usku, neil vähemalt tipuründaja tassib.
    Tassinud neid viimasele kohale pmst. Burnleyl ja West Hamil tegelikult on kvaliteeti küll. WHUl ka rahakotti. Tundub, et rahakotti on ka Aston Villal, veidi vaja seda mõistusega kasutada. Bournemouth on neist kõige sümpaatsem, aga kõige haavatavam, kuna meeskonna rahalised võimalused on napid ja vana kaardivägi kipub väsima. Lihtsalt selle pealt, et kolm meeskonda, kellest kõige sügavamalt poogen oleks, siis saadaks allapoole Watfordi, Burnley ja Southamptoni, aga paistab, et need järjest paranevad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Norwich on nagu 9 aasta tagune Blackpool, kelle ridades DJ Campbell lõi 13 ja Charlie Adam 12 väravat, aga ise imeid kõige rohkem sisse ja läksid tagasi madalamate liigade teemasse.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Bournemouthi langemisest oleks tõesti siiralt kahju. Sümpaatseim tagumise otsa sats.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Bournemouthi langemisest oleks tõesti siiralt kahju. Sümpaatseim tagumise otsa sats.
    Sama, veidi usku, et pööratakse teine hooaja pool paremaks. Seevastu burnli võiks alla kolida, kuhu nad kuuluvad
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    May 2019

Algupärane

Moyes on ilmselt kõige ebacoolim karakter jalkas peale Pulist ja Pardewd. Aga vähemalt sai pihta, et ainus asi, mis selle satsiga tegema peab on mitte jätma CBd nii exposed nagu Pellegrini seda tegi ja saavad hakkama küll.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mängu ei vaadanud, aga minu jaoks on imelik, et Mr West Ham järsku uue bossi all 2 väravat lööb (ühe endateenitud pendlast). Kui isegi tema ei tahtnud vana bossi all mängida, siis vot see ongi see, mida ma imestan. Aga muidu tore tulemus, mulle West Ham täitsa meeldib.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Teenitud oli see pennu tõesti - kardab uut bossi, ma ütlen.

e: vidiot ka
    https://hofoot.allvidview.com/player...yes&autoplay=1
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud