320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pideva Halleri slanderi juures on siiski fakt, et feilimiste kõrvalt on ta see hooaeg 4 punkti päästnud. Küll aga on tiimis Yarmolenko näol kaigas, kes on puhas liability ja kellest tuleks kiiremas korras vabaneda. Õudne on vaadata kui ta platsil on. Kaitsesse normaalselt tagasi ei tööta, halvemal juhul teeb mingi täiesti ebavajaliku kollase väärilise vea. Kiirrünnakutel võtab kas tempo maha (nt City vastu oleks äärepealt debiilse tagasisööduga vastastele võidu kinkinud) või jookseb sulgu. Oma positsiooni ei hoia, eksleb suvaliselt ringi. Kastis lööb kui on vaja sööta ja söödab kui on vaja lüüa (jah Brightoni vastu tegi hea väravani viinud tsenderduse aga samamoodi munas veidi hiljem isetsemisega ära väga hea šansi). Ning kui ta on samal äärel koos Fredericksiga, siis see on lihtsalt jube ja tahaks loota, et ma enam seda nägema ei pea.

    Kommentaar


      Tomaš Soucek andis pärast Evertonile võiduvärava löömist aasta intervjuu, kus rääkis, et pühade periood väga raske, tavaliselt olnud tal sel ajal kolmenädalane puhkus, mille käigus lubab muu hulgas endale mõnuga kartulisalatit. Inglased aga muidugi ei jaga biiti, et milline see õige salat välja näeb.

      Kommentaar


        Ja ongi Haller läinud.

        50 miljoniga osteti ja 22,5ga müüdi.

        Päris jõhker loss.
        Huvitav kuidas mõlemad Frankfurdi ründetuusad nii hullult põrunud on.

        Kommentaar


          Snoddy ka läinud, WBA-sse. Väga lahe karakter aga off the pitch meeldis rohkem kui väljakul.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ja ongi Haller läinud.

            50 miljoniga osteti ja 22,5ga müüdi.

            Päris jõhker loss.
            Huvitav kuidas mõlemad Frankfurdi ründetuusad nii hullult põrunud on.
            Ma kunagi kirjutasin sellest pikemalt aga lühikokkuvõte: Jović vajab enda kõrvale isetut target mani (Benzema-Jović duo võiks vähemalt paberil hästi toimida) ja ei ole kunagi olnud ise väga hea võimaluste looja. Haller on kõigest hoolimata korralik ründaja aga samuti suuresti sõltuv süsteemist/taktikast. Seda, et Luka Realis põrub oli juba kilomeetrite kaugusele näha ja ka põhjus miks ma teda Bayernis näha ei soovinud, kui teda meiega paari pandi korra/kolm punditite poolt. Halleri alla ootuste esitused/sooritused haamrite eest olid ka minule pigem üllatuseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Ma kunagi kirjutasin sellest pikemalt aga lühikokkuvõte: Jović vajab enda kõrvale isetut target mani (Benzema-Jović duo võiks vähemalt paberil hästi toimida) ja ei ole kunagi olnud ise väga hea võimaluste looja. Haller on kõigest hoolimata korralik ründaja aga samuti suuresti sõltuv süsteemist/taktikast. Seda, et Luka Realis põrub oli juba kilomeetrite kaugusele näha ja ka põhjus miks ma teda Bayernis näha ei soovinud, kui teda meiega paari pandi korra/kolm punditite poolt. Halleri alla ootuste esitused/sooritused haamrite eest olid ka minule pigem üllatuseks.
              Ma kirjutasin kunagi peale Benfica-Eintrachti ELi veerandfinaali midagi stiilis "Real peaks Jovici asemel Eintrachti peatreeneri palkama, sellise hulga võimaluste tekitamisel lööks [mingi räige kaika nimi] ka 30 väravat hooajal". Tundub, et üsna nii on läinudki, Jovic polnud nii hea kui numbrid näitavad, talle lihtsalt loodigi hunnik võimalusi.

              Aga Haller on sel hooajal end justkui paremini käima saanud, kummaline, et ta just nüüd nii odavalt müüki läks.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ma kirjutasin kunagi peale Benfica-Eintrachti ELi veerandfinaali midagi stiilis "Real peaks Jovici asemel Eintrachti peatreeneri palkama, sellise hulga võimaluste tekitamisel lööks [mingi räige kaika nimi] ka 30 väravat hooajal". Tundub, et üsna nii on läinudki, Jovic polnud nii hea kui numbrid näitavad, talle lihtsalt loodigi hunnik võimalusi.

                Aga Haller on sel hooajal end justkui paremini käima saanud, kummaline, et ta just nüüd nii odavalt müüki läks.
                Ma isegi mäletan seda kommentaari sinu poolt.

                Eks seal neid tegureid oli veel ja Jović päris kaigas ka pole aga see üleminek oli tõesti arusaamatu, eriti kui nägime kui "kasutu" ta juba kotkaste eest oli perioodil mil Haller vigastusega eemale jäi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Aga Haller on sel hooajal end justkui paremini käima saanud, kummaline, et ta just nüüd nii odavalt müüki läks.
                  Väidetavalt läks kiirmüüki pärast Chelsea mängu, kus Moyesil viskas pallikaotustest kopa ette ning Ogbonna ja Rice olevat ka õnnetud olnud. Haller ei kohanenudki minu arvates EPLi füüsilisusega, lisaks kattus tema madala enesekindluse periood Antonio supervormiga. Kuid andekas mängija kindlasti ja loodetavasti saab uutes oludes karjääri taas rajale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas COYI Vaata postitust
                    Pideva Halleri slanderi juures on siiski fakt, et feilimiste kõrvalt on ta see hooaeg 4 punkti päästnud. Küll aga on tiimis Yarmolenko näol kaigas, kes on puhas liability ja kellest tuleks kiiremas korras vabaneda. Õudne on vaadata kui ta platsil on. Kaitsesse normaalselt tagasi ei tööta, halvemal juhul teeb mingi täiesti ebavajaliku kollase väärilise vea. Kiirrünnakutel võtab kas tempo maha (nt City vastu oleks äärepealt debiilse tagasisööduga vastastele võidu kinkinud) või jookseb sulgu. Oma positsiooni ei hoia, eksleb suvaliselt ringi. Kastis lööb kui on vaja sööta ja söödab kui on vaja lüüa (jah Brightoni vastu tegi hea väravani viinud tsenderduse aga samamoodi munas veidi hiljem isetsemisega ära väga hea šansi). Ning kui ta on samal äärel koos Fredericksiga, siis see on lihtsalt jube ja tahaks loota, et ma enam seda nägema ei pea.
                    Midagi pole muutunud, Yarmo endiselt kaigas.

                    Kommentaar


                      Esimene pool hooajast siis läbi ning vastu kõiki ootusi on tegu läbi aegade parima EPL algusega (paremaga kui Payet-aastal). Kaotanud oleme ainult suure kuuiku satsidele + njuukale. Kõigis ülejäänud mängudes on kasvõi jubeda nussimise peale päris lõpus kuskilt viigi- või võiduvärav välja tõmmatud. Seda olukorras, kus meil suuremal osal juhtudest pole olnud vormis tipuründajat. Nii distsiplineeritud West Hami pole ma kunagi näinud. Coufal lappis pikalt painanud RB probleemi ära, nüüd vaja veel kuskilt sebida ST, kes enam-vähem teaks kus värav asub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas COYI Vaata postitust
                        Esimene pool hooajast siis läbi ning vastu kõiki ootusi on tegu läbi aegade parima EPL algusega (paremaga kui Payet-aastal). Kaotanud oleme ainult suure kuuiku satsidele + njuukale. Kõigis ülejäänud mängudes on kasvõi jubeda nussimise peale päris lõpus kuskilt viigi- või võiduvärav välja tõmmatud. Seda olukorras, kus meil suuremal osal juhtudest pole olnud vormis tipuründajat. Nii distsiplineeritud West Hami pole ma kunagi näinud. Coufal lappis pikalt painanud RB probleemi ära, nüüd vaja veel kuskilt sebida ST, kes enam-vähem teaks kus värav asub.
                        Antonio?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Antonio?
                          Fantraxis on minu tiimis. Neetult palju on katki.

                          Kommentaar


                            Õnneks hakkab nüüd vormi tagasi jõudma:

                            Kommentaar


                              Kuigi Soucek on olnud tõeline ilmutus ei saa minu meelest kuidagi alahinnata ka Benrahma panust nii rünnakute üles ehitamisel kui pressis. Statistika ei anna pilti ette, kui hea ta tegelikult olnud on:

                              Kommentaar

                              Working...
                              X