320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super mäng. Lingard oli immense ja sobis Benrahmaga nagu nad oleks kaks aastat koos põhis mänginud. Taktikaliselt pani Moyes Villa täiesti lukku. Smith oli ilmselt valmistunud, et Moyes ei muuda toimivat koosseisu (tavaliselt ei muuda), West Ham ei pressi kõrgelt (tavaliselt ei pressi) ning Coufali ees on Bowen (tavaliselt on). Aga vaikselt võib hakata juba küsima, kas praegune West Ham sihib totaalset jalgpalli. Ogbonna tõuseb väga kõrgele, Soucek muutub kohati CF-iks, ründav poolkaitse kukub episoodiliselt väga sügavale ning üleüldse tundub mobiilsust olevat küllaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Karma 1 - Soucek 0
      Jälle ma ei suuda pilti leida, aga Mike Dean andis Soucekile punase kaardi selle eest, et puudutas küünarnukiga Mitrovici silmakoobast. Ma olen Dean'i otsusega päri, sest Souceki käsi oli rusikas, mis on selge märk jõu kasutamisest. West Ham arvatavasti kaebab edasi, loodetavasti jääb otsus jõusse.
      Otsus ei jäänud jõusse ja Dean jätab järgmise vooru premmi mänge omal soovil vahele, sest sotsiaalmeedia pederastid on ähvardama asunud.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Karma 1 - Soucek 0
        Jälle ma ei suuda pilti leida, aga Mike Dean andis Soucekile punase kaardi selle eest, et puudutas küünarnukiga Mitrovici silmakoobast. Ma olen Dean'i otsusega päri, sest Souceki käsi oli rusikas, mis on selge märk jõu kasutamisest. West Ham arvatavasti kaebab edasi, loodetavasti jääb otsus jõusse.
        Sai tühistatud kaart ja sotsiopaadid võtsid Mike Deani ette.

        Kommentaar


          BBC võtnud kätte ja teinud tavainimeste tänavusest aasta mängijast pikema loo - Tomas Soucek: West Ham midfielder's rise from rejection to Premier League star.

          Kommentaar


            Kui Upton Park maha müüdi, ütlesid Sullivan ja Gold, et näevad klubi varsti CL kohtade peale mängimas. Järgnevatel hooaegadel sai lubadusest sai kõvasti meemimaterjali, umbes nagu Reformierakonna "viie rikkama hulka" valimisloosungist. Mitte keegi poleks uskunud, et 2021 hooaja lõpufaasis täpselt nii ongi. Aga siin ollakse ja igati teenitult. Mängime ilusat jalkat.

            Kommentaar


              Hr. West Ham United tegi üheaastase pikenduse ja paneb järgmise hooajaga putsad varna, jooksutades selle sõnumiga klubi kodulehe praegu kinni.

              Kas saab nuusutada Meistrite liiga lõhna enne lõppu? West Ham näeb äge välja ja Moyes teatas ka juba pärast eilset mängu, et, kurat, miks mitte end esinelikusse pressida.

              Kommentaar


                David Moyes is a football genius? Lisaks sellele on Jessie Lingard jalgpallur.

                Kommentaar


                  Vigastuskriis on kohal. Katkine Antonio on tuttav tunne aga väga paha, et Rice kuu aega väljas. Lingard hoidis ka kuidagi palju tagareiest kinni ja Soucek näitab samuti katkiminemise märke.

                  Kommentaar


                    Westham tahab CL'i v. Krt.

                    Kommentaar


                      Igav selle meeskonnaga ei hakka.

                      Kommentaar


                        Kapi fännina tahaks teid Meistrite Liigas näha küll järgmine hooaeg! Jõudu Haamrid

                        Kommentaar


                          Dawson, Diop ja Fabianski tegid 3 minutiga väga palju selleks, et tänane mäng kaotada.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Dawson, Diop ja Fabianski tegid 3 minutiga väga palju selleks, et tänane mäng kaotada.
                            Ma usun, et Toomas Vara on õnnelik, et Steve Bruce'i leping pikeneb!

                            Kommentaar


                              Benrahma on ikka jõhkralt hea

                              Kommentaar


                                See oli küll nüüd antikliimaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X