320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'West Ham United\'

    Algselt postitas skint


    Postitame ka poole mängu pealt... nagu moekas on. Üks lasti küll tagasi lüüa ning arvatavasti lüüakse teisel poolajal veel, kuid Zamora näitab küll oma mänguga, et kes on Ashton ja miks teda vaja oli siia... taaskord väga hea värav temalt.


    Reo-Coker
    Zamora
    pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima) poisile tuleb rohkem mängu aega anda ja kohe kollid tulema. kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'West Ham United\'

      Algselt postitas eestimees

      pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima)
      BRIGHTON 4EVER! ZAMORA 4 ENGLAND! OR T&T!

      kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......
      Täpselt läkski totaalselt p-sse... Mitte küll hiilgav ning teda ennast ja fänne rahuldav hooaeg, kuid äärmusi nagu totaalselt ei saa kasutada mehe kohta, kelle hiilgavad väravad West Hami üldse Premierisse viisid. Keskmise osaga jutust olen siiski nõus, aga olen ma seda ju oma tuhat korda juba maininud ka, et kui tal enesekindlus käes, siis tulevad väravadki.

      Oeh, kellega ma vaidlen...

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'West Ham United\'

        Algselt postitas skint


        Algselt postitas eestimees

        pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima)
        BRIGHTON 4EVER! ZAMORA 4 ENGLAND! OR T&T!

        kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......
        Täpselt läkski totaalselt p-sse... Mitte küll hiilgav ning teda ennast ja fänne rahuldav hooaeg, kuid äärmusi nagu totaalselt ei saa kasutada mehe kohta, kelle hiilgavad väravad West Hami üldse Premierisse viisid. Keskmise osaga jutust olen siiski nõus, aga olen ma seda ju oma tuhat korda juba maininud ka, et kui tal enesekindlus käes, siis tulevad väravadki.

        Oeh, kellega ma vaidlen...
        jajah hooaja lõpus tegi poiss tegusid!! vaatasin ise ka neid mänge kus ta singid ülesse riiulile viis! siiski kahju et ta ei kobistanud 18+ väravaid, miks see värd teddyt mängitaks ja teisi????

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'West Ham United\'

          Algselt postitas eestimees


          pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima) poisile tuleb rohkem mängu aega anda ja kohe kollid tulema.
          See \"kunagi\" oli tõesti kaua aega tagasi siis, lausa vist 3 aastat, sest minu mäletamist mööda tõusis Brighton koos Zamoraga divarisse 2002/2003 hooajaks ja sellest järgneval vegeteeris poole aega Tottenhami pingil
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'West Ham United\'

            Observer Teddyst.
            Oh Teddy, Teddy, you went to Man United and you won fuck all!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'West Ham United\'

              \"The trophy cabinet could be seen as an eloquent riposte to that song. It boasts everything from a World Club Champions\' mini cup to Hammer of the Year 2005. There are FA Cup, Premiership and Champions League winners\' commemorations, as well as the 2000-01 PFA and Football Writers\' Player of the Year awards. Sheringham has won the lot.\"
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'West Ham United\'

                Arsenal fans are never wrong!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'West Ham United\'

                  Pagan, see võib olla tõenäoliselt ainuke kord, kui nad on eksinud.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'West Ham United\'

                    West Ham võitis äsja lõppenud mängus 3:0 Birminghami ning sellega tõusti tabelis kuuendale kohale, kusjuures Arsenaliga on neil samapalju punkte. Tegu oli Hammersite seitsmenda järjestikuse võiduga, millega korratakse 21 aasta vanust klubi rekordit. Järgmine mäng Boltoni vastu...

                    Rünnakul alustasid Harewood ja Ashton ning ei saa öelda, et see oleks vale otsus olnud - esimeselt kaks väravat (mõlemad küll õnnega pooleks... teise puhul tõrjus küll Taylor tema penalti, kuid siiski jõudis Marlon esimesena jaole) ning ühe ka Ashton, kes oli õigel ajal õiges kohas.

                    Birminghami poolt paistis lõpuminutitel silma DJ, kes oli päris aktiivne ja tehniline... kuid selleks ajaks oli seis juba selge ja West Hamil palju mehi kaitses - niiet ega ta kuhugi siiski jõudnud.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'West Ham United\'

                      loodan et boltob l2petab west hami v2itude seeria ja j2tkab oma kaotusteta m2ngude jada
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'West Ham United\'

                        kvalteet pole kiita, aga siis need kolm väravat.

                        http://www.youtube.com/watch?v=t5la1ChgGnI&search=west%20ham

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'West Ham United\'

                          sai nyyd siis ka west hami ja evertoni m2ng 2ra vaadatud ja tuleb tunnistada et kindlasti t2nase p2eva yks parimaid ja v2itluslikumaid,v2imalusi oli ikka p2ris hullult ja viik 2-2 oli 2iglane tulemus.muidugi oleks loot et teddy ka m2ne 2ra l22b aga pole hullu.nyyd tuleb loota et boltoni vastu sellist m2ngu ei n2idata
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'West Ham United\'

                            linkidelt peaks siis saama väravaid tõmmata.

                            http://213.251.139.110/64dfa5482de2b582862496f8b024ba24/other/ashton2_1.zip

                            http://213.251.138.110/64dfa5482de2b582862496f8b024ba24/other/harewood1_0.zip


                            ja sellise huvitava asja otsa sattusin välismaa netilehel.


                            Team Shots Goals Sht/Gls

                            West Ham 238 39 6.10
                            Man Utd 363 52 6.98
                            Fulham 264 37 7.14
                            Chelsea 393 54 7.28
                            Middlesb\'h 271 35 7.74
                            Tottenham 289 37 7.81
                            Bolton 251 32 7.84
                            Arsenal 323 39 8.28
                            Aston Villa 267 32 8.34
                            Man City 311 36 8.64
                            Blackburn 305 34 8.97
                            Wigan 292 32 9.12
                            Charlton 294 32 9.19
                            Newcastle 254 26 9.77
                            West Brom 236 24 9.83
                            Birming\'m 252 22 11.45
                            Liverpool 418 33 12.67
                            Sunderland 234 18 13.00
                            Everton 251 19 13.21
                            Portsmouth 264 18 14.67


                            et West Ham on efektiivne!

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'West Ham United\'

                              Viimastel päevadel on pisut sosistatud selle üle, et Bobby Zamora võib suvel lahkuda Evertoni. Tõenäoliselt siiski ainult spekulatsioon. Aga muidu, justkui oleks keegi minu mõtted asja kohta juba kirja pannud...

                              Algselt postitas Hambrosia Stu mujal

                              If we do sell him, it\'ll be a f*cking travesty!

                              I\'m one of the few who rate him as our best striker. He\'s certainly the best we have at playing upfront on his own, and he arguably has his best years ahead of him. I can\'t imagine he\'d want to leave. That said, if it was his decision to leave, you couldn\'t stand in his way.

                              But if West Ham get rid of him..........I\'ll be less than impressed, put it that way.

                              I can\'t help thinking he\'s had a tough ride. Maybe it\'s his commitment to the Hammers cause makes him the easier one to leave out. If Marlon or Deano had sat on the bench as much as he has, maybe they\'d be looking for the exit. I don\'t know, but either way, in a season pretty much full of joy, the one dark point, in my mind, is that we haven\'t given Bobby a good long run in the side, to prove his worth. And we haven\'t benefitted from what he could have delivered.

                              That said, I could understand, in a way, if he did want to leave. He always seems to be the unlucky one. Ginge came in for Anton, played well and kept his place. Z-man was on fire when we signed Deano. Deano walks straight into the team at Bobby\'s expense. Fair enough, we all wanted to see Deano in action. But now Deano\'s looked a tad sluggish, does Z-man get a chance. Does he feck! Old man Teddy gets the nod. This is the one issue I have with Pards, a man who otherwise I have nothing but admiration for.

                              It does my head in, as all of last season I was shouting Zamora\'s the man, but it seemed he kept getting over-looked. Eventually he got his chance, played a major part in our last gasp push for the play-offs, then fired in the goals to take us to the prem. And yet it still seems he doesn\'t get a fair crack at the 1st team

                              If we did sell Zamora, Pardew would go down massively in my estimation. But that said, it ain\'t gonna happen!
                              When the ball hits the net like a fu***ng rocket it\'s Zamora!

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'West Ham United\'

                                MÕTTETU
                                The Reward is Cheese.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X