320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    See oli ikkagi nende kapten Mark Noble. See, et Payet kauneid karistuslööke sisse löi ja meedia teda haipis seetõttu, ei tähenda veel, et ta meeskonna hing oleks.
    Nii nüüd ka polnud ja haipimisest oli asi kaugel.

    Kommentaar


      Uurisin ja vaatasin nüüd tunnikese Dimka tegemisi sel hooajal ja pean oma sõnu sööma. Pole mehe mängul suurt viga midagi. Ehk kui ainult nõks tujutult mängib. Umbes nagu väike laps, kellel ema käseb putru süüa, aga lapsele see sugugi ei maitse.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Minu arvates võib selle hooaja ilusaima tabamuse teema lukku panna, Andy sooritust on raske üle teha
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
            Minu arvates võib selle hooaja ilusaima tabamuse teema lukku panna, Andy sooritust on raske üle teha
            Ilmselt paneb mõni Vietnami 2 liiga djüüd, kohalikult turult ostetud Nike uusima tehnoloogiaga mingi jubedama ussi, kus pallil vähemalt sama palju on anda, kui asiaatpalluri kiirel välisküljel. Noh nagu selle aasta Puskas. Muidu kuskil youtubes tore vaatamine, aga selle ilusaima kolli juures võiks ikka mingi avalikkuse huvi, mis hetkel löödud, kui tähtis värav, meeskonna emotsioon, kasvõi kommentaatorite emotsioon jne... ka arvesse võtta. Veits offtopic, aga Carroli poolt ülbe sooritus!

            Kommentaar


              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
              Minu arvates võib selle hooaja ilusaima tabamuse teema lukku panna, Andy sooritust on raske üle teha
              No ei ole mina küll tema suurim fänn, aga Giroud' skorpion on ikka jupi maad kõvem värav. Kääri ikka pannakse paar korda hooajal, aga sellist skorpionit näeb ikka bloody harva...

              Aga what's up with Crystal Palace - nad on mingi eriline iluväravate magnet.
              Eelmine aasta tulistas Alli õhust omaks võetud palli otse alla nurka, maintet Giroud' värav oli nende vastu ja nüüd hobusesabapoiss kääri

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Parastada pole kena, aga I told you so. Lugege mida ma aasta tagasi siin teemas kirjutasin. Üllatav, et ta juba suvel jaurama ei hakanud, aga ju EM segas. Kõige lollim tegu mida WHU nüüd teha saaks, oleks ta meeskonnast välja külmutada ja mitte müüa, millele Bilic ka pressikal vihjas. Sellest ei võidaks küll absoluutselt mitte ükski osapool.
                Kas väiksem palk ja tagasi koju minemine kuulus ka sinu võrrandisse? Ütleme nii, et see lüke on vähe üllatav.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Milleks enam Payet, nüüd on ju Snodgrass.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Dannar, sa ise poleks tujutu, kui sa pika puuga enim väravavõimalusi tekitada, aga kaikad ees ära ei löö?

                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Edit:
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas väiksem palk ja tagasi koju minemine kuulus ka sinu võrrandisse? Ütleme nii, et see lüke on vähe üllatav.
                    Eip aga stiil oli sarnane nagu St. Etienne`i aegadel. Ei poolda sellist viisi aga kuna perekondlikel põhjustel, siis üritame mõista (kinda have to).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Dannar, sa ise poleks tujutu, kui sa pika puuga enim väravavõimalusi tekitada, aga kaikad ees ära ei löö?
                      feedib sind.

                      Kommentaar


                        2 aastat.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Tore, et noormängija otsustas Euroopat uudistada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Scott Parker on otsustanud pea 20-aastat kestnud karjäärile joone alla tõmmata.

                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X