320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Ok...loob juba. Ma arvan, et vajadusel võin NHLis commishiks olla. Arvatavasti tuleks mingi 10-15 septembri ajaks nimekiri lukku lüüa...tõenäoliselt ehk natuke varemgi.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Jee, liigade loomine ja ra\'nkingute sa\'ttimine Yahoos juba toimib.
      M6tsin et kui juba NBA fantasy\'s sai lubatud kaasa teha, siis miks mitte ka NHLi omas.. ja kuna mullune hooaeg ja\'i NHLis a\'ra, vajab ka 2003-04 tiitel (siis Fantasysport.ee A-liigast) kaitsmist..
      Nii et lisandage ka mind siia listi siis.
      Aramis commina oleks ka cool.
      Osalustasu nagu NBA A-liigaski siis 300 eeki?

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        vaikus naa pikalt, loodetavasti on tormi õige pea oodata või..... .

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          nu kas sest asjast asja ka saab või jääb see aasta ära?

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Peaks ikka tegema!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Teeks selle asja ilma rahata ära? Et saaks asja nagu jälle ree peale.

              Kahjuks on eelnevad hooajad näidanud, et commishina pole ma suurem asi, muidu võtaks asja kasvõi enda peale. Aramis?
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Algselt postitas Udupasun


                Teeks selle asja ilma rahata ära? Et saaks asja nagu jälle ree peale.
                Teeks siis tõesti ilma papita.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Tundub, et muidu jah aktiivsust ei ole eriti, et pigem teeme ilma papita kui ei tee papiga
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Mina oleks ka käpp! Kui saaksin omale kusagilt natukene raha pangakaardile - kuradi tartu õlu!
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Sorry. Olin ära. Ma ei teagi. Oleneb, kuidas soov on. Kui raha, siis panen konto üles ja teen liiga.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        olen mõlamat pidi käsi,aga pigem võiks ikka vähe nodi vahel olla

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          100 krooni pole muidugi suur raha aga mängulisust lisaks kenasti.

                          Aga ma kardan seda et me ei saa raha peale mängides eriti suurt kampa kokku. Tasuta variandi puhul jääb vähemalt see lootus, et meil õnnestub oma ridadesse meelitada asjast huvitatud uustulnukaid kes veel raha peale mängimist pelgavad.

                          Peaks selle asja suht kiiresti ära otsustama, sest oktoobri alguses läheb juba hooaeg lahti ja ka sobilikke drafti aegu jääb aina vähemaks.
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Teeme siis rahata - aga peaasi, et normaalsed inimesed oleks, kes kaasaa teevad. Tegin sellise liiga, püarandage kui miski valesti on - ei pruugi kõik meeles olla:


                            League Name: NHL Fantasysport A-Liiga

                            League id: 56893
                            Password: soccer
                            Draft Type: Live Draft
                            Draft Time: Wend Oct 5 6:45pm EEST [ Add to My Calendar ]
                            Max Teams: 20
                            Scoring Type: Head-to-Head
                            Max Moves: No maximum
                            Max Trades: No maximum
                            Trade Reject Time: 2
                            Trade End Date: March 9, 2006
                            Waiver Time: 2 days
                            Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports
                            Trade Review: League Votes
                            Min Games Played: 3
                            Weekly Deadline: Daily - Tomorrow
                            Start Scoring on: Week 1
                            Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR
                            Stat Categories: G, A, +/-, PIM, PPP, SHP, GWG, W, GAA, SV%, SHO
                            Time Zone: Europe/Istanbul

                            Alguses panin, et pühapäev, aga siis tuli mneelde, et mind ennasty pole see nädalavahetus eestis. JA siis panin kõige hilisema aja mis sai - 5.okt kell 18.45..karta on, et mõni ei saa sel ajal, aga ...,no mõtleme seda asja...

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Krdi krt, ma ütlen. See aja paika panemine on lootusetu. MA ise näituseks lähen ära 30ndal mingi 7-8 paiku ja tulen 4ndal kell 9... Seega minule ideaalseks oleks 4.okt kell 22.00 .... Kardan, et see on selgelt liiga radikaalne. Reedel 30ndal kui me just kell 18.00 ei alusta, siis mina ei jõua. Pakuks need kellaajad praegu välja...

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                See nädala sees teema on muidugi äärmiselt kahetsusväärne lugu välismaal elavatele.

                                Aga ma siin ääremärkusena ütleks, et 16-liikmeline hattricki liiga tegi oma drafti ära (15 per team) 30 minutiga umbes. Et orienteerume, ytleme tund aega meie liigaks, äkki ei ole see pühapäeva õhtu nii radikaalne lähenemine.

                                s**t happens

                                Kommentaar

                                Working...
                                X