320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Algselt postitas Lauri


    See nädala sees teema on muidugi äärmiselt kahetsusväärne lugu välismaal elavatele.

    Aga ma siin ääremärkusena ütleks, et 16-liikmeline hattricki liiga tegi oma drafti ära (15 per team) 30 minutiga umbes. Et orienteerume, ytleme tund aega meie liigaks, äkki ei ole see pühapäeva õhtu nii radikaalne lähenemine.
    See on ka eriti lollakas liiga...Läksin täna vaatasin, et mis toimub - juba meeskond olemas. Kusjuures kui paar NA meest välja vahetada, siis täitsa võimalik sats. Laurilt saab ehk mingi normaalse mehe ka Lemieuxi eest

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Algselt postitas Aramis


      See on ka eriti lollakas liiga...Läksin täna vaatasin, et mis toimub - juba meeskond olemas. Kusjuures kui paar NA meest välja vahetada, siis täitsa võimalik sats.
      Asjatundmisega vb mehed ei hiilga, samas drafti trenni sain kätte. Ja noh, arvestades sinu mittekohalolu, siis ega sa nutta ei saa jah.
      s**t happens

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Ei - seda ma ei tea, kas nad asja tunnevad. Tõenõoliselt ikka tunnevad päris hästi...Ma lihtsalt olen halvasti meelestatud kuna sellest riti varajasest draftist ilma jäin.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          kas platsimeestel ei võiks pealevisete kat-i olla

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Pole paha mõte...see küll vähendab loovate ja söötvate meeste osatähtsust, aga pealevise on siiski oluliseim tegur eduks ja kuna nii kaitsjad kui ka ründajad peale viskavad, siis...Samas just kaitsjaid vaadates - PIMid annavada agressiivsele kaitsjale liigas vajaduse ja pealevise tõstaks ründava kaitsja osakaalu ja tähtsust - mina olen pealevisete poolt. Samas jälle nihkub paigast väravavhi ja väljakumängijate statside suhe...peaks siis midagi ka VVile juurde mõtlema.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Ah jaa...sellest draftist. Teeks siis see nädalavahetus ära - kuidas on rahval laupäeva või pühapäeva õhtuga lood?

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Kui on nädalla lõpuks oodata meeskondade kahekordistumist, siis võiks ära taha küll.Vastasel juhul võiks oodata ehk on lisa tulemas.
                VVile võiks lisada tõrjed tükikaupa,siis on nõrgemate satside VVil, keda täiega pekstakse ka mõte.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Algselt postitas jutajass


                  Kui on nädalla lõpuks oodata meeskondade kahekordistumist, siis võiks ära taha küll.Vastasel juhul võiks oodata ehk on lisa tulemas.
                  VVile võiks lisada tõrjed tükikaupa,siis on nõrgemate satside VVil, keda täiega pekstakse ka mõte.
                  Jälle hea mõte...lisame tõrjed tüki kaupa!

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Põhimõtteliselt võiks ju naljapärast kaasa teha, kui kätest puudus ja tasuta.Aga pean märkima, et minu teadmised NHL-ist on oi-oi-oi kui ammused.Siis oli veel Selänne kõva mees ja Larionov j.n.e.
                    Praegu ei tea ööd ega mütsi, aga kui keegi teeks enne korraliku ülevaate ja seletaks kategooriad lahti, siis ehk võiks teile ju seltsi pakkuda ja põnevust(Kes lööb mind suurema skooriga.)

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      fanball täiesti abiks aeg-ajalt. Käesoleva hooaja eel on seal ka selline ja selline abimaterjal. Kui palju sellest ka reaalselt abi on on muidugi individuaalne.

                      Ja minu poolest võib drafti vabalt sellel nädalavahetusel ära pidada. Kas laupäeva või pühapäeva õhtul ei oma sedakorda tähendust.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahali

                        Oleks väga tänulik, kui seda ei teeks nädalavahetusel. Mulle kuidagi kohe ei sobi. Nädala sees oleks väga pro. Eriti veel kui E ja K õhtuid sinna hulka ei loeks - või siis umbes poole 12 oleks mina E ja K ka platsis.


                        Edit: PM oleksin pühapäeva õhtul mingi kella 12 ka olemas, aga enne kahjuks mitte.
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          No raskeks läheb...ootame veel arvamusi, et saaks otsust teha...
                          Ja puhtast uudishimust küsin Roosalt Elevandilt, et miks siis pühapäefva õhtu ei sobi?
                          (mitte, et ise eelmine ja järgmine nädal sama probleemi ees pole). Kuigi usun, et leiaksin võimaluse sellel 2.oktoobril Berliinis kuskil maha istuda ja draft ära teha. Aga see tähendaks täiesti lampi panemist, sest eelnevad päevad pole aega asjaga tegeleda ja vaevalt selgi hetkel päris kaine olek on.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Mul võib ka pühapäeva õhtu natuke kahtlaseks muutuda kuna sel päeval poja juubel (kõva 5 aastat ikka :P) ja võimalik, et kohustus kallite sugulastega kuskil ringi taielda ning koju jõuda väga ei õnnestu.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Nii, Lewishami Lendoravad lendasid pessa

                              Drafti v6ib isegi sel na\'dalavahetusel teha, aga mingi 11 tiimiga ja\'a\'b liiga ka veidi lahjaks? Vbla lisanduks na\'dalaga veel m6ni.

                              M6ned kogenud ma\'ngijad peaks leidma nt cardplus.ee foorumist, paneks sinna ka meie liiga andmed? Neil on seal ka oma liiga loodud, drafti ajaga: Sat Sep 24 7:15pm EEST
                              Liitusin ka nende liigaga, kus samuti hetkel 11 tiimi ja ilmselt oleks nemadki huvitet oma liigasse m6ne tiimi juurdesaamisest.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Väga hea - mina olen terve aeg online ja võin drafti üksinda läbi teha Pre-rankinguid pole teil ka vaja teha...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X