320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vabandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabandus

    Tuletan siis meelde. Järgneva kirja kirjutada ähvardas ja sõimas 6. novembri hommikul oma postituses eestlasi ja Mart Poomi. Selle peale teatas Soccernet.ee administratsioon, et otsib selle isiku tema IP järgi üles ning ... Lisaks kustutasime tema teema.

    Kell 17.52 saime aga kirja, mille nüüd siin täies mahus ka avaldame:

    Tere Soccerneti administraatorid!

    Kirjutab Teile see mees, kes kasutas Transformatori kasutajanimi Teie foorumis ja saatis ühe kirja. Las ma selgitan, mida tahtsin öelda. See sönum ei olnud mingi ähvardus eesti rahvale vöi eesti jalgpalli meeskonnale. Mina olen nöus, et sönum oli väga ebaviisakas ja palun vabandust. Mina lihtsalt tahtsin ütelda, et vene meeskond vöidab eesti meeskonnast.

    Tahan veel ütelda, et mina olen pooleli eestlane, sest minu vanaema on eestlane, ja seejärel mina ei suuda midagi pahasti öelda eestlaste poole.

    Mina lihtsalt olen vene meeskonna suur fänn.

    Veel ütlen, et see kiri ei olnud mingi ähvardus eestlaste poole ja puhalt südamelt palun vabandust. Palun kohe kustutage seda sönumit, et mitte muretseda teisi inimesi.

    Lugupeetusega, Juri
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2

    Kell 17.52 saime aga kirja, mille nüüd siin täies mahus ka avaldame:

    Tere Soccerneti administraatorid!

    Kirjutab Teile see mees, kes kasutas Transformatori kasutajanimi Teie foorumis ja saatis ühe kirja. Las ma selgitan, mida tahtsin öelda. See sönum ei olnud mingi ähvardus eesti rahvale vöi eesti jalgpalli meeskonnale. Mina olen nöus, et sönum oli väga ebaviisakas ja palun vabandust. Mina lihtsalt tahtsin ütelda, et vene meeskond vöidab eesti meeskonnast.

    Tahan veel ütelda, et mina olen pooleli eestlane, sest minu vanaema on eestlane, ja seejärel mina ei suuda midagi pahasti öelda eestlaste poole.

    Mina lihtsalt olen vene meeskonna suur fänn.

    Veel ütlen, et see kiri ei olnud mingi ähvardus eestlaste poole ja puhalt südamelt palun vabandust. Palun kohe kustutage seda sönumit, et mitte muretseda teisi inimesi.

    Lugupeetusega, Juri
    Hmm..võibolla on ta eestlane ja kasutas nimelt kirjavigu?Kas ennist olid ka kirjavead sees...igatahes hea,et vabandas...

    By Martin: eelmine kiri oli vene keeles.

    Kommentaar


      #3
      väga imelik värk. ausalt öeldes pani mind see lugu mõtlema ,ei usu et see mingi pooleestlase või isegi venelase kiri oli. pigem oli selle taga puht eestlane-eestlased. ja põhjuseid,miks ma nii arvan on mitmeid . üks põhjus on see,et kirjatekstis polnud ühtegi viga aga lauselõpud olid meelega muudetud. otsin ta üles niikuinii, mees vastutagu oma sõnade eest.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        väga imelik värk. ausalt öeldes pani mind see lugu mõtlema ,ei usu et see mingi pooleestlase või isegi venelase kiri oli. pigem oli selle taga puht eestlane-eestlased. ja põhjuseid,miks ma nii arvan on mitmeid . üks põhjus on see,et kirjatekstis polnud ühtegi viga aga lauselõpud olid meelega muudetud. otsin ta üles niikuinii, mees vastutagu oma sõnade eest.

        Ei noh ise teab mis tegi,täielikult oma viga...maxku siis!
        Aga Rootsikunn ma arvan,et ta on ypris nooruke mingi alla 19.nii,et ära siis kohe hullult "õpetama"hakka"

        Kommentaar


          #5
          Mulle see meeldib .Meie operatiivsus ja ka see et kirjaautor ühendust võttis.Just sellepärast ongi Soccernet loodud et kõik saaksid oma arvamusi avaldada(Kui me vaatame kasvõi FC Flora sõimamist).Las igaühele jääb oma tõde ja selle teatavax tegemisel tulex ikka valida viisakamaid vahendeid.:P
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Täitsa mõnus ja operatiivne
            jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #7
              Teine osa.

              Täna sai Soccernet.ee teatud kohast (ei hakka laiema publiku ees asutuse nime nimetame), kus paluti meiepoolset hinnangut selle isiku tegutsemise suhtes ning taheti teada, kas on vajadust rakendada mingisuguseid karistusmeetmeid.

              Soccernet.ee vastas praegusel juhul, et oleme vabandusega rahul ning mingisuguseid saktsioone pole vaja tõstatada.

              Tänan. Case closed. Samas usun, et see juhtum on päris heaks hoiatuseks kõigile teistele naljameestele.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Ühinen täiega selle otsusega,sa peax nüüd saba liputama kuna ma olen harva millegagi päri.Kui võimalik pakun ikka omapoolse variandi.Las hakkab meie spioonix ja vahendab uudiseid Venemaalt.

                From Russian With Love
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Ma pakun välja et ta on saarlane.

                  Kommentaar


                    #10
                    Seda venekeelset kirja pole võimalik näha?!
                    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                    Kommentaar


                      #11
                      T20 see on kustutatud kuid kui MArtinit või Luad palud siis võibolla saad
                      aga ega seal suurt midagi vaadata polnud
                      jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar

                      Working...
                      X