320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Superkarikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Superkarikas

    Pühapäeval, 11. novembril algusega kell 13:00 toimub Narva Kreenholmi staadionil Eesti Superkarika finaali esimene mäng, kus vastamisi on 2000/2001. a. Eesti karikavõitja JK Trans Narva ning 2000. a. Eesti meister FC Levadia Maardu.
    Kordusmäng toimub pühapäeval, 18. novembril kell 13:00 Tallinnas Kadrioru staadionil.

    Ise hoian pöialt kindlasti Narva Transile, sest Levadia lihtsalt ON väga kole klubi, lausa kohutav. Mingil määral olen ma juba Levadia vastu ka muidugi selle pärast,, et ma FC Flora poolehoidja olen.
    Narva ei hakka muidugi mängu minema vaatama, Kadriorgu aga kindlasti.
    Koduseinte vahel paneb Trans Levadia tõenäoliselt paika, mis aga hakkab toimuma Kadriorus, seda teab küll ainult vana Pohlak ise.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Ma kahtlen, kas trans saab Levadiale vastu, eriti pärast valusat kaotust ja Gruznovi vigastust. Mängu tulemust mõjutab muidugi ka see, et erilist motivatsiooni enam ei ole - eurosarja ei saa, nagu ka pappi.

    Kommentaar


      #3
      Trans võib veel ju pääseda intertoto sarja.

      Kommentaar


        #4
        [quote]Orginally posted by raido

        Trans võib veel ju pääseda intertoto sarja.[/quote
        ilmselt pääsebki, kui kas karikat ei võida või kui Tulevik karikat ei võida.]

        Kommentaar


          #5
          Kardan,et Transi kumm on tühi ja Levadia võtab võidu. hooaeg on ikkagi läbi ja pinge kadunud ,samuti vigastusi palju. Aga vaatama lähen samuti võib juhtuda,et Levadia mängib juba uue treeneri käpa all.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Esimene kohtumine

            JK Trans Narva - FC Levadia Maardu 0-2 (0-1)
            Kohtunik: Raivo Lattik
            Väravad: 40., 79. Tshelnokov
            Hoiatus:89. Kurotshkin, 90. K.Karin

            Päris kindlalt pani Levadia selle mängu kinni. 18. Novenbril tuleb siis teine kohtumine Kadrioru staadionil. Ma arvan, et Levadia paneb ka selle mängu kinni. Seda aga ei arva minu klassivend Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale. Kaarte tuli nii, et vähe pole. Eks näis kas ta Pühapäeval väljakule ka saab.

            Teadmiseks seda, et Kink Eesti koondisesse vaevalt jõuab, ta vihkab Eesti koondist tänu Pohlakule ja kogu Flora süsteemi aga lähe sinna kunagi...

            Kommentaar


              #7
              Aga kui Kink hoolimata Pohlaku vihkamisest ikkagi koondisesse kutsutakse ...
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale
                Kas see oli oma vanuseklassi 3. liiga vä ?
                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                Kommentaar


                  #9
                  Seda, et eestlased hakkavad Narva Transi minema on ainult tore kuulda. Loodetavasti müüb Trans Gruznovi korraliku papi eest maha ja Kink võtab mõne aja pärast tema koha väärikalt üle. EDU!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Ott

                    Esimene kohtumine

                    JK Trans Narva - FC Levadia Maardu 0-2 (0-1)
                    Kohtunik: Raivo Lattik
                    Väravad: 40., 79. Tshelnokov
                    Hoiatus:89. Kurotshkin, 90. K.Karin

                    Päris kindlalt pani Levadia selle mängu kinni. 18. Novenbril tuleb siis teine kohtumine Kadrioru staadionil. Ma arvan, et Levadia paneb ka selle mängu kinni. Seda aga ei arva minu klassivend Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale. Kaarte tuli nii, et vähe pole. Eks näis kas ta Pühapäeval väljakule ka saab.

                    Teadmiseks seda, et Kink Eesti koondisesse vaevalt jõuab, ta vihkab Eesti koondist tänu Pohlakule ja kogu Flora süsteemi aga lähe sinna kunagi...
                    tean samuti Tarmot, aga ilmselt reaalsus on see, et Superkarikas ta platsile ei jookse. üldse arvan, et oleks pidanud piirduma ühe mänguga, milleks mängijaid veel külmas talves lõhkuda.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ei, Kink on täiskasvanute 3. liiga siiamaani olnud (ega ta muidu vist transi ei saaks kah) vennal ikkagi ju igas mängus keskmiselt 4-5 väravat (!)

                      Muuseas - sõber käib TVMK noortetrennis ja seal olevat kõik alates luuagapuhastajatest kuni trennipoiste endani välja eestlased!!!!!

                      Arvan, et Kink saab platsile ja et Trans võidab 3:2 (Kink 1 värav ja kutsutakse kohe Tranistki ära)
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by yeg


                        Muuseas - sõber käib TVMK noortetrennis ja seal olevat kõik alates luuagapuhastajatest kuni trennipoiste endani välja eestlased!!!!!
                        Noh, minu sõber käib ka TVMK noortetrennis ning ta ütleb, et on algkoosseisus ainuke eestlane.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui TVMK rohkem eestimeelseks muutub, siis korrastan oma prioriteete. ning see, et nad tunnevad ära noored tähed... Kas 16aastane nooruk aga juba esimeses mängus (ja pealegi nii tähtsas) platsile saab- selle vastu võiks ju vaielda. Kui aga pääseb... Loodan vaid, et noort liialt ära ei hullutata...
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            #14
                            Superkarikafinaali teine kohtumine:

                            FC LEVADIA MAARDU - JK TRANS NARVA 3:1 (0:0)

                            Kohtunik: Hannes Kaasik

                            Väravad: 85. Olumets, 87. Tshelnokov, 89. Bragin - 59. Gruznov

                            Hoiatused: 37. Kalimullin, 67. Olumets - 42. Gruznov

                            Eemaldamine: 83. Djord

                            FC Levadia: Kotenko, Prins, Kalimullin, J. Leitan, Tatarinov, Olumets, Rõtshkov, D. Kulikov, V. Leitan, Bogomol (76. Bragin), Tshelnokov.

                            JK Trans: Djatshenko, Djord, A. Jagudin, Lipartov, Gruznov, Sereda, K. Karin (46. Usmanov), Kolotsei, Kazakov (74. Toshtshev), Kurotshkin, Pomazan (46. Kink).

                            Kommentaar


                              #15
                              paningi mööda. Tarmo Kink saigi platsile, kuigi ei suutnud midagi teha. ei saanud vist palligi puutuda, kui väravajärgne välja jätta. siiski tubli saavutus, et teda üldse prooviti. Aplaus!
                              Mäng oli päris huvitav, Trans lõi korra posti, siis Gruznov veel peaga posti. Pärast Transi punast kaarti laguneti paraku momentaalselt. Levadia 2 viimast väravat olid lihtsalt ilus vaadata

                              Kommentaar

                              Working...
                              X