320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    olid jah ilusad kollid, tubli opi!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Oot, mis nendes väravates ilusat ja head oli? Suhteliselt tavalised ju. Esimese puhul peaga pisut suunatud korner... seljaga värava poole, seega ei seostaks mina seda hea peamänguga. Ja teine üsna lähedalt rüsinast... mitte midagi erilist.

      Aga kokkuvõttes on 8+4 väravat rohkem kui loodetud. Ning hooaega on veel ees küll... ehk on sügisel ka Opil sellises vormis. Mänguliselt, mitte kollases. Mitte et mul midagi kollase vastu oleks otseselt, aga lihtsalt pidasin silmas mängulist poolt.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Algselt postitas skint


        Oot, mis nendes väravates ilusat ja head oli? Suhteliselt tavalised ju. Esimese puhul peaga pisut suunatud korner... seljaga värava poole, seega ei seostaks mina seda hea peamänguga. Ja teine üsna lähedalt rüsinast... mitte midagi erilist.

        Aga kokkuvõttes on 8+4 väravat rohkem kui loodetud. Ning hooaega on veel ees küll... ehk on sügisel ka Opil sellises vormis. Mänguliselt, mitte kollases. Mitte et mul midagi kollase vastu oleks otseselt, aga lihtsalt pidasin silmas mängulist poolt.
        Polnud neid väravaid nii lihtne lüüa midagi, esimese värava puhul oli ju Opit suisa kaks meest katma saadetud ja teise värava puhul valis õige positsiooni, nagu ründaja peabki. Igaljuhul mina tunnustan küll Operi edu. hea meel nende väravate üle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Ma pakuks, et Oper on löönud 8 väravat liigamängudes + 4 veel karikamängudes. st et esimesed 2 kolli roda eest lõi ta just ju mingi amatöörsatsi vastu minu mäletamist mööda
          //

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Algselt postitas skint
            Oot, mis nendes väravates ilusat ja head oli?
            Head vast niipalju, et tänu neile jõuti nüüd poolfinaali ja ilu on vaatajal teadagi kus. Kõiki ei pane ka Bobby väravad ahhetama

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Algselt postitas SunSeeker


              Ma pakuks, et Oper on löönud 8 väravat liigamängudes + 4 veel karikamängudes. st et esimesed 2 kolli roda eest lõi ta just ju mingi amatöörsatsi vastu minu mäletamist mööda
              Just nimelt. Sellest on juba korduvalt räägitud, ainult suvatseks ekraani paremal pool märgata kerimisriba või sirmida mõned leheküljed tagasi. :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Ei, ma ei tahagi öelda, et neid väravaid kerge lüüa oleks olnud ja vabalt annan Operile krediiti. Tähtsad olid nad jah, sest järgmisse ringi pääsemine on kunn, aga lihtsalt kõiki väravaid ei saa tembeldada ilusateks... sõna \"ilus\" väärtus võib niiviisi devalveeruda ju. (ja ega ma Roberti tap-inne ka ülemäära kiida... vist)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas magicm


                  Algselt postitas SunSeeker


                  Ma pakuks, et Oper on löönud 8 väravat liigamängudes + 4 veel karikamängudes. st et esimesed 2 kolli roda eest lõi ta just ju mingi amatöörsatsi vastu minu mäletamist mööda
                  Just nimelt. Sellest on juba korduvalt räägitud, ainult suvatseks ekraani paremal pool märgata kerimisriba või sirmida mõned leheküljed tagasi. :P
                  no asi selles ,kuna mul hetkel nett piiratud ning kui saabus hetk soccerneti foorumisse hüpata siis oli vaja ja ka midagi opi hea mängu kohta rääkida eelmisi postitusi lugemata ning väärtuslikku neti aega säästa..
                  //

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    10 tarka koos, üks lollim kui teine. Vot Ronaldo on niipalju kolle löönud, et märgitakse ära vaid äärmiselt meisterlikud neist, ülejäänud - as usual.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      ja sina oled meist see kõikse targem, kes teistele diagnoose paneb
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Sul on täiesti õigus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Täna õhtul on poolfinaalide loosimine peale Heerenveen-Ajax mängu otse SBS 6 pealt. Ja tänane uudis on ka veel see, et alates järgmisest hooajast on karikasarja näitamise õigused ostnud talpa tv ja seda 3-ks aastaks. Juhul kui talpa stream veel järgmisest hooajast nähtav on.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas midfielder


                            Täna õhtul on poolfinaalide loosimine peale Heerenveen-Ajax mängu otse SBS 6 pealt. Ja tänane uudis on ka veel see, et alates järgmisest hooajast on karikasarja näitamise õigused ostnud talpa tv ja seda 3-ks aastaks. Juhul kui talpa stream veel järgmisest hooajast nähtav on.
                            Kusjuures, nagu nüüd selgub, on ka SBS 6-l mingine livestream olemas. Seega võib sealt vaadata nii tänast mängu kui ka loosimist.

                            SBS 6 live

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              mis kell see loosimine on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Algselt postitas Aramis


                                Algselt postitas kape4


                                Operilt eile 2 väravat. Kas Operil on praegu 12 väravat lõõdud?
                                Närvi ajas mind küll see, et sa ei viitsi teematki natuke vaadata - kasvõi eilse mänguga seotut. Aga kui juba jutuks läks, kuidas saab keegi foorumsse tulla mõttetu nime ja jubeda logoga(see viimane on muidugi puhtalt maitse asi).
                                Ei tea mis mu nimel viga on? Kuule mõni on siin veel algaja ega siis kohe nii kuri olema ei pea.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X