320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Okok, minu viga- ma arvasin, et ei pea rohkem kuskile klikkima ja pildid kohe ees

    Muideks, mul selline info, et reedest Roda-Waalwijki mängu kannab otse üle RTL5 kell 20.30.
    Ei tea, kas Eestis seda kanalit satiga näeb ?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Algselt postitas clever
      Muideks, mul selline info, et reedest Roda-Waalwijki mängu kannab otse üle RTL5 kell 20.30.
      Ei tea, kas Eestis seda kanalit satiga näeb ?
      Täiesti näitab. Parandan: vanasti näitas, pole seda viimasel ajal vaadanud, kuid ei usu, et kadunud oleks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        RLL 5 näeb vaid hollandlase nimele kirjutatud, tema id koodiga ning hollandis registreeritud pangaarvega isik. Kuna hollandi canal + pakett pole enam ka enam kodeeringu muutuse tõttu nähtav. Uurisin ise ühe hollandlase kaudu selle kaardi soetamist, kuid leidsin selle suht mõttetu olevat tema hinna tõttu. Lisaks ei viitsi mitmed kohalikud oma nimele neid kaarte kirjutada ja siis keegi ida eurooplane vahib. Mängu highlihgtsi näeb loodetavasti talpa kanalilt reede õhtul või laupäeva hilisõhtul. Dragon cami ja muude hästivarustatud tehnikaga võib seda kanalit veel näha, kuid kui kaua. Lives näeb hollandi liigat veel polsat spordi pealt ning ka viasat sport 2 näitab 1 mängu nädalas. See nädal aga ei näita tutkit, vaid hoopis järgmisel. Roda mänge on lootust vasts siis näha kui mängitakse kellegagi suurest kolmikust. Kuna rahvusvahelist pilti lihtsalt muude klubide mängudest eriti ei toodeta. Väga harvadel juhtudel, kui mõni väiksem klubi ehk tiitlikonkurentsis kaasa suudab lüüa, nagu AZ Alkmaar eelmisel hooajal. Ja eurogoals ka vaevalt oma saates peale suure kolmiku mängude teiste mängude highlightse näitab. Seega ainus lootus ongi talpa nimeline kanal.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          jääb nagu mulje, et operile on seal päris kõvad lootused peale pandud, loodame et ta siis suudab näidata ka oma tegelikku taset.
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Hollandi klubid, ükskõik, kas suur kolmik, mõni keskmik või isegi Roosendal ootavad leegionäridest tõhusat abi. Kuna enda pallurite tase on ju kõigil teada. Seda rohkem oodatakse välismängijailt. Loodame et Oper kohaneb siiski paremini kui Venemaal.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              midfielder, sänks, kena kokkuvõte.

              Eks ma siis püüan siia mängude highlightse postitada nagu ka Klavani teemasse.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Täna siis Rodal mäng,huvitav kas Opi mahub ka kohe põhisse?

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Kindlasti mahub.

                  See RTL5, jah. 21:30 algab siiski mäng sealsel kanalil. Ma tean Tallinnas vähemalt ühte kohta kus antud kanal olemas, kindlasti on neid eestlaseid veel kellel see võimalus olemas.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Algselt postitas Kaspy


                    Täna siis Rodal mäng,huvitav kas Opi mahub ka kohe põhisse?
                    Kelle vastu? Kodu või võõral väljakul?
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Eelmise nädala alguses Moskva Torpeedost Hollandi Eredivisie klubisse Kerkrade JC Roda siirdunud Eesti koondise läbi aegade resultatiivseim mängija Andres Oper võib debüüdi oma uue koduklubi eest teha täna, kui Roda kohtub liigamängus võõrsil Waalwijk RKC-ga. Eesti aja järgi 21.30 algavast mängust teeb otseülekanda taevakanal RTL5.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Algselt postitas amority


                        Kindlasti mahub.

                        See RTL5, jah. 21:30 algab siiski mäng sealsel kanalil. Ma tean Tallinnas vähemalt ühte kohta kus antud kanal olemas, kindlasti on neid eestlaseid veel kellel see võimalus olemas.

                        See saab olla ainult hollandi canal + ametlik kaart, mida müüakse vaid hollandlase nimele, seal registreeritud pangaarvele. On ka võimalus teistel seda hankida, kuid hind arvestades kanalite arvu selles voetbal versatel paketis on kallis, niipalju kui uurisin. Ca 310 eurot 12 kuu eest, pluss saatmiskulud.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Ei ole ametlik kaart ja näitab noh, oma silm on kuningas.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas amority


                            Ei ole ametlik kaart ja näitab noh, oma silm on kuningas.
                            Siis saab see olla vaid cardsharing ehk see inimene kasutab dreamboxi või muud pilli, millega saab kellegilt, kes oma ametlikku canal + kaarti läbi neti sharib, teatud tasu eest muidugi. Häkitud see kanal pole juba 3 kuud, seega ma ei näe muud varianti.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Ma nüüd uurin kohe järele kuidas tal see asi käis ja on. Annan siis sulle ka teada.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Ma ei leia teemat, kus kirjutatakse mida netist vaadata saab.Mingi vend paneb sinna kava.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X