320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Seks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Seks\'

    seks ütlevad need kes ei viitsi öelda selleks see on mugavus laiskadele..korrektne oleks öelda muidugi selleks ja naiste juures olekul kah äkki saavad valesti aru ja asi võib lõpeda kõrva kiiluga, seks on nagu irooniliselt ka öeldud kui selleks, seks on nagu et mis sul vaja teada, ära uuri asja, selline lüüv sõna andmaks teada et ära topi nina teiste asjadssse nt \"milleks sul seda vaja?\" \"seks!\" taipate?! aga \"milleks sul seda vaja?\" \" selleks et...\", seks öeldakse siis kui ei viitsi seletada asju tavaliselt, selleksile järgneb tavaliselt ka sinu poolne lisa lause

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Seks\'

      \"Seks\" on selline imelik sõna, mida mina ei oska isegi kasutada. Vähemalt siiani pole ära õppinud. Kui midagi tarvis netist otsida, siis saab googlesse sissetoksitud küll \"seks\" aga üldiselt kasutan mina sellist sõna nagu seda on \"nähv\". Ja see sõna pole üldse mõeldud kirjeldamaks kiiret kähkukat, vaid ikke tunderikast tegevust, mis elu edasi viib...
      Minu kallis õppejõud Jüri Sillart on öeldnud, et \"mehed on tolmlejad\". Sinna ei ole midagi parata- teatud tegevused on meile, kui loomariigiesindajatele juba ammu sissekodeeritud- teha võimalikult palju sugu. Ja kui hakkad mehe-naise suhtes tundma, et oleks tarvis uutele \"õitele\" lennata, siis on aeg edasi liikuda. Sest suhte üks aluspõhje on see nõndavõrd intiimne tegevus, millest ülevalpool juttu oli..
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Seks\'

        tahaks omalt poolt lisada, et küljendades katsuge seks-poolitusi vältida. Need, nagu litsireadki, ei kuulu hea tooni juurde. Seega, kol-laseks, mitte kolla-seks.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Seks\'

          tahtsin veel eelkirjutajaid täiendada kommentaariga, et minule isiklikult meeldib väga seksida. teisalt on ka jalgpall tore. ikkagi 2*45 + neljanda kohtuniku poolt lisatud minutid. mine võta nüüd kinni.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Seks\'

            Tahaks eelkõnelejale lisada, et seks on iga kell jalgpallist etem, sest jalgpall kestab vaid 2X45 minutit ja seal vahel on veel mingi veider 15 minutiline paus. Arusaamatu.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Seks\'

              see on väga seksikas mänguasi, eston, mis ma su allkirjast avastasin.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Seks\'

                seks ta seal ongi, et sellega mängida

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Seks\'

                  Phil ja Dave Alvin on öelnud selle teema kohta kõik vajaliku:

                  \"So tonight Kathleen we can be what we wanna be.
                  It\'s only you and me tonight Kathleen\"

                  Yeah.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Seks\'

                    Huvitav arusaam sellest teemast. Aga tänan neid kes vaevusid mu küsimuse üle pead murdma.

                    Selleks puhuks kõik
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Seks\'

                      Kõva sõna!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Seks\'

                        Algselt postitas vandersell


                        Huvitav arusaam sellest teemast. Aga tänan neid kes vaevusid mu küsimuse üle pead murdma.

                        Selleks puhuks kõik
                        Ma siis ütlen tagantjärele, et ametliku allika (filoloogiadoktor) väitel on tegemist vaid mugandusega, kirjakeeles soovitatakse pikemat varianti kasutada, et kahemõttelisust vältida.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Seks\'

                          Algselt postitas rohelineKonn


                          tahtsin veel eelkirjutajaid täiendada kommentaariga, et minule isiklikult meeldib väga seksida. teisalt on ka jalgpall tore. ikkagi 2*45 + neljanda kohtuniku poolt lisatud minutid. mine võta nüüd kinni.
                          Minutid lisab siiski väljakukohtunik. Neljas ainult näitab neid.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas vibu Vaata postitust
                            \"Seks\" on selline imelik sõna, mida mina ei oska isegi kasutada. Vähemalt siiani pole ära õppinud. Kui midagi tarvis netist otsida, siis saab googlesse sissetoksitud küll \"seks\" aga üldiselt kasutan mina sellist sõna nagu seda on \"nähv\". Ja see sõna pole üldse mõeldud kirjeldamaks kiiret kähkukat, vaid ikke tunderikast tegevust, mis elu edasi viib...
                            Minu kallis õppejõud Jüri Sillart on öeldnud, et \"mehed on tolmlejad\". Sinna ei ole midagi parata- teatud tegevused on meile, kui loomariigiesindajatele juba ammu sissekodeeritud- teha võimalikult palju sugu loe lähemalt erootikapoodx. Ja kui hakkad mehe-naise suhtes tundma, et oleks tarvis uutele \"õitele\" lennata, siis on aeg edasi liikuda. Sest suhte üks aluspõhje on see nõndavõrd intiimne tegevus, millest ülevalpool juttu oli..
                            Mulle meeldib see, mida teie õpetaja Jüri ütles, kõlab nagu tark inimene. Tõsi küll, see on lihtsalt meie olemus ja kuidas asjad käivad.
                            “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.”

                            Kommentaar

                            Working...
                            X