320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Slovakkia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

    KUidas uldse Bratislava valja naeb?Homme lahen ise sinna.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

      hotel star oli kena
      tervitused kõigile )))

      aga vangis oli kole
      ei soovita enam kellegil hotel turistist taksot tellida.
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

        2 küsimust:
        1.Kas ei värav ei sündinud mitte sellest, et Piirojat, kes nurgalööki peaga ära lööma läks, lükati õhus oleku ajal \"alt korruselt\" kahe käega selga, ning just seetõttu lõi ta pallist mööda? Ehk siis: kas kohtunik oleks võinud antud olukorras slovakkidele vea vilistada?
        2. Kas T. Neemelo on õigeusklik või katoliiklane?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

          Algselt postitas runno
          2. Kas T. Neemelo on õigeusklik või katoliiklane?
          Vaat see on hea küsimus. Hakkasin isegi juurdlema. Loodetavasti polnud see tal niisama poosetamine.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas runno
            2. Kas T. Neemelo on õigeusklik või katoliiklane?
            Vaat see on hea küsimus. Hakkasin isegi juurdlema. Loodetavasti polnud see tal niisama poosetamine.
            sellise möödalöögi puhul tuleb ülemalt igaljuhul küsida mis on valesti tehtud

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

              Algselt postitas mcnamara
              Vaat see on hea küsimus. Hakkasin isegi juurdlema. Loodetavasti polnud see tal niisama poosetamine.
              olen suhteliselt kindel, et just poosetamine ja ei miskit muud see polnud. häbiväärne ja labane, aga see on vaid minu pakkumine/arvamus.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                Algselt postitas mjkk


                Algselt postitas mcnamara
                Vaat see on hea küsimus. Hakkasin isegi juurdlema. Loodetavasti polnud see tal niisama poosetamine.
                olen suhteliselt kindel, et just poosetamine ja ei miskit muud see polnud. häbiväärne ja labane, aga see on vaid minu pakkumine/arvamus.


                Miks sa selles suht kindel oled?
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                  loodetavasti me ei vaidle erinevate mängijate \"oskamiste\" ja mitte oskamiste üle eriti pikalt. siis saaks rahulikult millalgi üles panna lingid kuhu siis keegi oma pildid on üles pannud, muidu peaks selle iba vahelt otsima neid linke mis ei ole just kõige meeldivam. ise sain pildid arvutisse kuid mingi kammi pärast on eestist kuni leedu-poola piirini tehtud pildid kadunud (ise ära pole kustutanud) kui üles olen jõudnud panna siis annan ka lingi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                    Algselt postitas runno

                    2. Kas T. Neemelo on õigeusklik või katoliiklane?
                    Katoliiklased löövad risti vasakult paremale, õigeusklikud paremalt vasakule.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                      Algselt postitas Kebab
                      Miks sa selles suht kindel oled?
                      oled sa neemelot kunagi varem nii tegemas näinud? liiga- või koondisemängudel... väljakulejooksmisel või mingil muul hetkel? võin rängalt eksida, aga arvestades olukorda (küllaltki rumal eksimus tähtsas, sadade tuhandete või ehk isegi miljonite inimeste poolt vaadatud kohtumises nõnda eksida -- mees läks näost otses mõttes siniseks ja oli näha tema kogelust tol hetkel, rist andis asjale nö.\'päris\'-mulje).

                      loll olen tegelt, et nõnda sõna võtsin. äkki ongi mees usklik ja mina eksin. siis palun vabandust rumala jutu pärast.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                        Neemelo tegi mis suutis. Samamoodi on ka Carlos, Ronaldo, Henry, Pauleta, Klinsmann, Bierhoff, Cristiano, Rooney jpt eksinud. Teravat tsenderdus on alati raske õigesse kohta sokutada kui sa ka ise jooksu peal oled. Proovige trennis analoogset situatsiooni - ei olegi nii kerge?

                        Teine asi, Neemelo on ristimata nagu ka mina. Me oleme Taara usku.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                          Algselt postitas ballack


                          loodetavasti me ei vaidle erinevate mängijate \"oskamiste\" ja mitte oskamiste üle eriti pikalt. siis saaks rahulikult millalgi üles panna lingid kuhu siis keegi oma pildid on üles pannud, muidu peaks selle iba vahelt otsima neid linke mis ei ole just kõige meeldivam. ise sain pildid arvutisse kuid mingi kammi pärast on eestist kuni leedu-poola piirini tehtud pildid kadunud (ise ära pole kustutanud) kui üles olen jõudnud panna siis annan ka lingi.
                          vaibola peaks tegema alateema \"slov-est pildid\" nt oleks nagu lihtsam kaeda perrä, mis tegelt toimus. btw, ballack, vaibola on se \"kamm\" üldnimetusega õlle a keff uudis, siis on ju \"loomadejalgpall\" kadund
                          hevi!

                          oot, keski küsis et kuda bratislava oli. momeelest väega broo pleiss.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                            tarmo ei löönud ju risti ette. ta lihtsalt tõstis käe suu juurde ehmatusest. tegevus, mis võis mõnele tunduda kui risti ette löömine

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                              Ma ei mõista miks üldse nii pikalt sel usu teemal peatuda? Küllap ka neil inimestel, kes end ühtegi usku otseselt ei tunnista, võib olla erinevaid religioosse taustaga rituaale või veidrusi, mille päritolu nad ei tea või ei pea oluliseks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Slovakkia-Eesti\'

                                Olles nüüd mitu korda seda Neemelo ülelööki video pealt vaadanud siis minu analüüs oleks selline. Esiteks jõudis ta pallini suure kiiruse pealt ning viimane samm oli kuidagi väga venitatud ,ilmselt poleks muidu jõudnud.Tundus ,et pall tegi just enne teda väikese põrke ja kuna keha oli löögi hetkel tahapoole kallutatud siis lendaski pall üle.
                                Ja täpselt nagu keegi siin juba mainis on taolisi palle ka suurmeistrid üle löönud.Kahju muidugi aga õnneks ei olnud see mäng meile otsustava tähtsusega.Palju tähtsam on homne mäng ja seal peab lööma nii palju ,kui jõuavad. Üldiselt aga jäi Slovakkia mängust mulje ,et võime isegi mitte just parima mänguga ,Euroopa tugevatele keskmikele vabalt vastu hakata.Väheke rohkem õnne ja slovakkidelt oleks ka kuus punkti võinud võtta. Enne järgmist valiktsüklit olen äärmiselt optimistlik-jõuame Finaalturniirile .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X