320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AAB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AAB\'

    Härrased Martin,Franz ja teised satiomanikud - teeme korjanduse ja ostame teile arvutisse tv-kaardi, mille hea omadus on videosisend ehk saab arvutisse tõmmata pilti videost ,telekast ,satitüünerist ja teie vastutasuks näitaksite meile neid Opide,Innude ja loodetavasti teistegi väravaid.See oleks üsna kõva teema, sest ega netis kuskil väravaid näha pole.Ja kui seda ei saa teha ametlikult ,siis mitteametlikult kuhugi yles panna ikka annaks.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AAB\'

      Originally posted by Aramis


      Härrased Martin,Franz ja teised satiomanikud - teeme korjanduse ja ostame teile arvutisse tv-kaardi, mille hea omadus on videosisend ehk saab arvutisse tõmmata pilti videost ,telekast ,satitüünerist ja teie vastutasuks näitaksite meile neid Opide,Innude ja loodetavasti teistegi väravaid.See oleks üsna kõva teema, sest ega netis kuskil väravaid näha pole.Ja kui seda ei saa teha ametlikult ,siis mitteametlikult kuhugi yles panna ikka annaks.
      Kusjuures olen isegi selle pealt mõelnud, et peak TV-kaardi ostma endale, kuid kuna vajadust kui sellist pole olnud (omas toas nii arvuti, telekas kui sat), siis olen ostmata jätnud. Ega raha ka nii palju pole kulutada. Kui keegi aga mulle TV-kaardi kingiks, siis võiks asju üles pista küll ja küll No probs.

      Mis aga puutub mängude vaatamisse, siis täna paigutavad end minu juurde suurtes kogustes Tartu fänne - esimese ringiga Sunderlandi omad (3 tükki) ja siis Itaalia jalgpalli vahtijad ning need, kes vaatavad videot, kuidas Tartust Tallinna sõideti viimasele koondise mängule.

      Tavaline nädalalõpp jälle :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AAB\'

        www.tv2.dk, vasakul valikust video TV2 sporten ja seejärel Viborg-AAB ning kõik mängu väravad on realplayeri formaadis näha.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AAB\'

          kuigi ei oska ei taani ega rootsi keelt siis üritan ikka: tack so mycka, vertex! :P
          Väga asjalik, ega mul vist kusagilt mujalt polekski võimalust vaadata. esimene värav puhtalt operi töö, teine jällegi ilusast kontrast ja eeltöö tehti ära, kolmanda värava löömiseks pidi kõige rohkem vaeva nägema aga oli kenake ka. Ja eks opi oli ikka väga rahul endaga. Hea, et ta taani keelt veel korralikult ära õppinud pole, sain ka üht-teist aru
          Supplies!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AAB\'

            Kõik kolm kolli on tõesti ilusad, eriti teine ja viimane. Taani meedia kipub aga jätkuvalt ta kallal virisema, omad poisid on alati paremad ju.
            Zelinski klubivahetus paistab lähedal olevat, täna kohtub meeskonna spordidirektoriga. Õhtulehe andmetel soovib mansa tast ikkagi lahti saada.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AAB\'

              See Zelinski kiusamine ei meeldi mulle. Ise tahavad teda müüa, siis lasku inimesel mängida ja oma müügihinda tõsta. Teda kõrvale jättes ei saa nad mingit raha tema eest. Üldse ei mõtle äriliselt see põllumeeste klubi AaB.
              Ok, Opi on oma kohta väärt, aga teised ründajad seal ei ole ju midagi erilist ära teinud. Pealegi võiks ta Zelinskit samuti proovida kasvõi poolkaitses nagu see teine endine ründaja Kristiansen on viidud kaitseliinile. Tundub, et sellest meediamöllust Indreku positsioon klubis ei parane, küll aga ehk märkab keegi teine, et hea mees on ripakil.

              Jah, välismaal on iga tööga nii: selleks et läbi lüüa, ei piisa, kui oled sama hea kui nemad. Pead olema palju parem, et sind märgataks.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AAB\'

                Jah, see viimane asi t6stis mu ajusoppidest välja teadmise, et kunagi ammu mängis Ints vist paremkaitses...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AAB\'

                  Ei pea manima, et on ÄÄRMISELT kena, et Andres Oper vähemalt paar korda hooajal tõestab, miks teda peetakse eesti parimaks ründajaks. Jääb üle ainult loota, et Opi kolm väravat jõudsid ka mõne mainekama klubi skaudi silma. (Sitt sõnastus, midaiganes)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AAB\'

                    Täna siis intsul sünnipäev.Loodan tõsiselt , et tal kaugel taanimaal probleemid lõpuks ka laabuvad ja tegelikult on ta võimeline hulga enamaks kui see Aab tropp treener (õieti vist klubi bossid) arvavad.
                    Minu jaoks on tegemist ikkagi ühe andekama eesti ründajaga läbi aegade ja juhtida koondise väravalööjate edetabelit ei saa sitt mees.
                    Mingil määral meenutab Zelinski mulle \"vanake\" Teddy Sheringhami, keda regularselt kiputakse vanarauaks nimetama ja maha kandma, samas kui vajalikel momentidel lööb mees alati omad kollid ära.Selles suhtes on Aab tõenäoliselt kaotanud rohkem kui võitnud.
                    Niivõi teisiti , palju õnne sulle Indrek Zelinski ja tea et eestis on palju fänne kes usuvad , et sinu parimad päevad on veel ees!
                    299195

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AAB\'

                      yhinen õnnesoovidega, loodame siis, et ehk tulevad paremad ajad ka tema jaoks juba lähitulevikus

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AAB\'

                        Kas keegi tänast mängu nägi ? Mis seal Aalborgis juhtus ,et selline kott saadi ?
                        Juba nagu eesti liigas ,kus esimesd neli klubi tagusid viimastele puuri palle täis.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AAB\'

                          Seda mängu ei kantud üle, tahaks ise kah näha. Onside´is näitas peamiselt vastaste väravaid ja vaid ühte Operi võimalust, mille ta kätte lõi. Selle ülevaate järgi jäi küll mulje, et OB oli oluliselt üle AaB-st.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AAB\'



                            Zelinskile paisab õhkõrna lootust homme FCK vastu mängu pääseda :

                            http://www.aalborg-bk.dk/Nyheder/nyheder2/021123bruttotrup241102.article

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AAB\'

                              Minu arvamus Zelinski mängupaiga kohta pärast mängijate müügituru taasavamist:
                              A- Aalborg BK . Indrekut ei suudeta kellelegi maha parseldada ning ta peab jääma Aalborgi.Aalborgi treener otsustab anda Indrekule võimaluse,mille mees koheselt ära kasutab.Oma esimese mängus kõmmutab ta vastaste väravavõrku kaks palli.
                              B- Mingi Norra meistriliiga klubi(Molde,Lyn) Kõige loogilisem on et Indrek müüakse just Norrasse.
                              C-FC Schalke 04. Panin ta siia vaid selleks,et seal saaks ta koos Raioga koos olla.
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AAB\'

                                Zelinski myyakse kuu peale. Sellep2rast, et ta pole seal veel k2inud.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X