Lehekülg 126, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2676116122123124125126127 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 501 kuni 2 520, kokku 2534
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ei ole okei. Publiku teenindus on ühtviisi halb nii jalkas kui hokis, aga ampsud ei saa kahjuks sellest aru, et kiirema ja parema teenindusega kühveldaksid nad oluliselt rohkem pappi kokku pluss teeks oma nimele head. Las ma toon siis teistsuguse näite:
    Tammeka kodumängul on kaks müügitelki. Ühes müüakse konservõlut, 3€ tükk. Teises müüakse Emajõe Pruulikoja õlut, kus saab valida kahe-kolme erineva maitse vahel, 3€ tükk. Ma ei ole sel hooajal ühtegi konservi ostnud.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ampsu teenindus Cramo-Kaasani mängul oli veel hirmsam. 1 putka. Soe õlu. Järjekord terve esimene veerandaeg. Selle emotsiooni pealt ei tahaks kunagi enam Kalevi hallis kossu vaadata. Mis te arvate, mida mitte-jalkafänn A le Coqil teeks? Kas ta tuleks mängule staadionile teine kord või eelistaks kodus telekast vaadata?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ampsu teenindus Cramo-Kaasani mängul oli veel hirmsam. 1 putka. Soe õlu. Järjekord terve esimene veerandaeg. Selle emotsiooni pealt ei tahaks kunagi enam Kalevi hallis kossu vaadata. Mis te arvate, mida mitte-jalkafänn A le Coqil teeks? Kas ta tuleks mängule staadionile teine kord või eelistaks kodus telekast vaadata?
    Kui Sa oleks küsinud, mida teeks jalkafänn Alecoqil, siis minu vastus on: teades järtsu ajalist pikkust, ma ei seisa kunagi sinna järjekorda ja minu näol jääb Ampsul vähemalt paari õlle ja vbl ka piruka raha saamata.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kossu koondisemängud on õlu kohapealt kindlasti hullemad kui jalgpalli omad.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Ma jätkan Saksa teema arutelu siin sobivamas kohas..

Millele me viimasel ajal kohalikus vutis rõhku paneme? Me loome noortele töökohti. KTM reegel peaks garanteerima, et klubid mängitavad omi noori ja terendav solidaarsusmehanism seda, et ka väiksemates klubides ei pea mängijad majanduslikel kaalutlustel jalgpallist loobuma. Kuid lisaks töökohtade loomisele ja kvantiteedi kasvule tuleks tegeleda ka kvaliteedi kasvuga, sest vastasel juhul hakkab loodav süsteem iseenda vastu töötama. St kui on palju vabu töökohti jalgpallis ja vähe kvaliteetseid mängijaid siis tulemuseks on kesise konkurentsiga kasvulava.

Mul kindlasti pole mingit võluideed kuidas meie vuti probleemi üleöö lahendada, aga mu sisetunne ütleb, et see lahendus seisneb lisaks infrale ka meie noorte koolituskvaliteedis. Me ei peaks välismaalt tooma koondise peatreenerit tagajärgedega tegelema, vaid peaksime sealt tooma andekaid treenerieid meie noortetreeneritega igapäevaselt tegelema.

Miks tuleb näiteks Nõmme Unitedist palju häid noori? Sest Unitedi ülesehitanud mees on olnud osa suurest vutist ja teab mis töö on vaja ära teha, et jõuda tippjalgpalli. Kui me suudaks tuua rohkem sellist know-howd ka teiste klubide juurde, siis ehk kunagi ei peaks enam vaatama koondist mis suudab esimese täpse söödu teha 9ndal(!) minutil.. Me teeme tubli tööd Eestimaal, aga nagu näitavad need mängud, mille tulemus loeb, siis teised teevad sama asja kaks korda paremini. Prooviks seda viga parandada.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

Millele me viimasel ajal kohalikus vutis rõhku paneme? Me loome noortele töökohti. KTM reegel peaks garanteerima, et klubid mängitavad omi noori ja terendav solidaarsusmehanism seda, et ka väiksemates klubides ei pea mängijad majanduslikel kaalutlustel jalgpallist loobuma. Kuid lisaks töökohtade loomisele ja kvantiteedi kasvule tuleks tegeleda ka kvaliteedi kasvuga, sest vastasel juhul hakkab loodav süsteem iseenda vastu töötama. St kui on palju vabu töökohti jalgpallis ja vähe kvaliteetseid mängijaid siis tulemuseks on kesise konkurentsiga kasvulava.

Mul kindlasti pole mingit võluideed kuidas meie vuti probleemi üleöö lahendada, aga mu sisetunne ütleb, et see lahendus seisneb lisaks infrale ka meie noorte koolituskvaliteedis. Me ei peaks välismaalt tooma koondise peatreenerit tagajärgedega tegelema, vaid peaksime sealt tooma andekaid treenerieid meie noortetreeneritega igapäevaselt tegelema.

Miks tuleb näiteks Nõmme Unitedist palju häid noori? Sest Unitedi ülesehitanud mees on olnud osa suurest vutist ja teab mis töö on vaja ära teha, et jõuda tippjalgpalli. Kui me suudaks tuua rohkem sellist know-howd ka teiste klubide juurde, siis ehk kunagi ei peaks enam vaatama koondist mis suudab esimese täpse söödu teha 9ndal(!) minutil.. Me teeme tubli tööd Eestimaal, aga nagu näitavad need mängud, mille tulemus loeb, siis teised teevad sama asja kaks korda paremini. Prooviks seda viga parandada.
    Parim postitus ilmselt peale seda agooniat. Mul endal üks küsimus paljudele minust tunduvalt targematele - miks meie noori ei panda palli armastama ja tahtma palliga mängida? Isegi kõige domineerivamatel mängudel, ükskõik kas koondiste juures või klubi jalgpallis, me ei armasta palli. Sellest hakkab jalgpall pihta ju, mitte mingitest taktikalistest nüanssidest, vaid pallist. Noormängija peaks eelkõige õppima palli käsitlema ja palli armastama, kõik muu hakkab peale seda.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

Lahenduseks oleks eesti oma FOOTBONAUT mille suudaksid valmis ehitada iga teise tehnikaringi noored.
    *Lisab mängulisust treeningutele.
    *Võimalus mängijatel omavahel mõõtu võtta.
    *Võimalus arengut mõõta ja suunata.
    *Võimalus talvel intensiivselt trenni teha.
    *Olematud halduskulud.
    *Olematud ehituskulud.
    *Vaja läheb kõigest 14x14m ruumi. (piisab katusest, seadmel puuduvad temperatuurinõudlikud osad).
    *Ennast maailmas tõestanud tehnoloogia.

Pange igale premmi klubile paar-kolm sellist ruumi/seadet ja areng hakkab vohama...
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Mis asi on footbonaut?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Mis asi on footbonaut?
    https://www.youtube.com/watch?v=WhAyX81zP2M

Kui ise mingi rikkur oleks ja hobikorras jalkat vöi mönda klubi tahaks aidata, siis see oleks kindel investeering
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2019

Algupärane

Paar päeva tagasi kirjutasin siia foorumisse kuulutuse, et seda sama asja arendada. Moderaatorid ei ole lasknud postitusel veel läbi minna. Otsin jalgpallifänne, kes on kursis lihtsa programeerimise ja pmst keevitamisega. Olen selle peale pikalt mõelnud ja jõudnud lihtsaima prototüübini. Paistab, et praegune raske aeg võiks olla piisav motivatsioon kellegil sellega kaasa tulla.

Ootan igaljuhul huvilisi: jalgpallile@gmail.com. Siis räägiks lähemalt. Oodatud tehnikud, prototüüpijad, finantseerijad. Raha ei maksa, aga loodan, et veel kellegil on tahet Eesti jalka heaks midagi ära teha.

jalgpallile@gmail.com

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Ei tea palju sihuke süsteem maksab? Teeme fännikorjanduse

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Ei tea palju sihuke süsteem maksab? Teeme fännikorjanduse
    Leian netist infot, et 2,3 miljon naela ehk peale brexitit 100 eurot ehk.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See kohvikulaadne koht oli kinni?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Leian netist infot, et 2,3 miljon naela ehk peale brexitit 100 eurot ehk.
    See ei pea sakslaste originaal olema... Mõni kohalik tehnikaring saab käe harjutamise eesmärgil paari-kolme tuhandega hakkama. Ega sa väikse rahakoti puhul ka kohe ferrari järele ei haara.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kuidas sa paari-kolme tuhande juurde jõudsid?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kuidas sa paari-kolme tuhande juurde jõudsid?
    Kunagi oli plaan asi ise ära teha kingitusena kohalikule jslgpallikultuurile. Hinnaks tuli äkki 500 eur (ega seal midagi ulmelist pole, mõned liikumis või põrke andurid, viimaseid on lihtne ka ise teha.. ja amazonist mõned mehhatroonika komponendid+veits koodi). Aja puudumisel jäi sinna paika. Labase odavversiooni millel palli söötude mootori asemel on sein mis registreerib kontakti ja pall põrkab tagasi teeb isegi hädise 200 eest ära. Võin mingi hetk siia plaanid panna kui on huvi.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Kunagi oli plaan asi ise ära teha kingitusena kohalikule jslgpallikultuurile. Hinnaks tuli äkki 500 eur (ega seal midagi ulmelist pole, mõned liikumis või põrke andurid, viimaseid on lihtne ka ise teha.. ja amazonist mõned mehhatroonika komponendid+veits koodi). Aja puudumisel jäi sinna paika. Labase odavversiooni millel palli söötude mootori asemel on sein mis registreerib kontakti ja pall põrkab tagasi teeb isegi hädise 200 eest ära. Võin mingi hetk siia plaanid panna kui on huvi.
    Ja siis tuleb mingi patendivolinik ja paneb kõik kinni.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja siis tuleb mingi patendivolinik ja paneb kõik kinni.
    Analoogseid seadmeid on erinevatelt tootjatelt... Ei pea ju täpselt sama asja tegema. Idee on tähtis ja ideed patenteerida ei saa. Seega ma arvan et minu lambi joonised küll ühtegi patenti ei rikuks eriti kui kasutada selle ehitamiseks suvalisi andureid ja komponente. Kui on huvi võin oma joonistega EPAst läbi hüpata

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

x2ZzpwZ.jpg
    https://patents.google.com/patent/US9266002B2/en

mingi lihtsama versiooni saab käepäraste vahenditega hoovi ka teha

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid