320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Vastuse küsimusele mis rahaliikumised isa ja poja vahel toimuvad, suudaks ainult mõni põhjalik audit või uurimine anda....
    Kas on mingil kujul audit tehtud ka?

    Kommentaar


      Nii nagu Venemaal toimub kord aastas 4 h pikkune telesaade "Otseliin Vladimir Putiniga", kus Putja siis vastab kodanike küsimustele, võiks aastas korra SN korraldada saate "Otseliin Eesti koondise peatreeneriga" - palun organiseerige selline asi. Tahaks Karelilt küsimusi küsida mängujärgsel pressikonverentsil, aga see lubatud vaid akrediteeritud pressile. Usun, et selline saade oleks väga populaarne. Samasuguse saate võiks organiseerida EJL presidendiga. Tahaks täitsa saada ratsionaalseid selgitusi (ilma mingi hülgemöla ja ümmarguse jututa) pidevatele fänne käsilaiutamapanevatele otustele.
      //

      Kommentaar


        See mida täna EJL tegi oli kõige ehedam näide tsensuurist. See on rõve pask, mis Eesti jalgpallis toimub. Palju-õnne Pohlak, sa oled auga Füüreri tiitli ära teeninud. Sa oled rõve inimene. Ma tean, et sa nagunii loed seda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          See mida täna EJL tegi oli kõige ehedam näide tsensuurist. See on rõve pask, mis Eesti jalgpallis toimub. Palju-õnne Pohlak, sa oled auga Füüreri tiitli ära teeninud. Sa oled rõve inimene. Ma tean, et sa nagunii loed seda.
          Mis tehti siis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mis tehti siis?
            Pohlak ütles läbi oma jüngrite otse, et see on poliitiline. Uiboleht põgenes minema. Öelge palun, mis sellel bänneril oli poliitilist????

            Pohlak.jpg

            See on nii haige tsensuur.... Kogu Eesti jalgpall on ühe mehe käpaall...

            See oli ainus bänner, mida ei lubatud staadionile (Teadmiseks, milles probleem oli)

            Kommentaar


              Ma ei saa sellest hashtagist aru
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Pohlak ütles läbi oma jüngrite otse, et see on poliitiline. Uiboleht põgenes minema. Öelge palun, mis sellel bänneril oli poliitilist????

                [ATTACH=CONFIG]6842[/ATTACH]

                See on nii haige tsensuur.... Kogu Eesti jalgpall on ühe mehe käpaall...

                See oli ainus bänner, mida ei lubatud staadionile (Teadmiseks, milles probleem oli)
                Võib-olla oleks pidanud adresaadi ka panema...nt. viimasele praamile v siis ikka hommikusele...chill

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Uiboleht põgenes minema.
                  Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.

                  Kommentaar


                    Kas asdf on Mihkel Uiboleht?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas asdf Vaata postitust
                      Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo Riiberg (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.
                      Kõigepealt vabandust, ei olnud kindlasti kellegil siin eesmärk laimata. Asi läks kahtlaseks sealt maalt, kui tuli turvateenistusele esiteks bänneri tekst ette näidata ja siis kulus vastuse saamiseks julgelt ca 30min. Kui oleks kohe öeldud (eeldusel, et G4S oli suhtluses mängukorraldajaga juba siis kui saabuti väravasse), et ei enam pole võimalust. Siis oleks see täiesti okei ja aktsepteeritav. Aga peale väravasse jõudmist tuli sisu esitleda ja siis vastust ootama jääda. Pealegi kohale ei ilmunud algselt lubatud mängukorraldaja vaid vastus anti turvateenistuse kaudu edasi väga palju aega hiljem. Asjast poleks probleemi tekkinud, kui oleks kohe vastav suunis antud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Kas asdf on Mihkel Uiboleht?
                        Tule eile meile
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Tule eile meile
                          Saver on Pohlak?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.
                            Kus see laim siin on?

                            Kommentaar


                              Ma lihtsalt vahel mõtlen kas teil endal ei hakka juba häbi seal vutiliidus kasvõi natukene, ei? Üldsegi? Kas mingi kodanik X ei mõtle vutiliidus korraks lõunapausi ajal, et miski on nagu mäda ja miski nagu ei pärsi? Ei, ma süüdista ei Uibsi ega turvateenistut hetkel, küll aga, mis kuradi olukorra ja signaali me anname oma kriitikutele, kes ei ole nõus nende protsesside juttudega, mida teile seal jahutakse pidevalt. Ma isegi ei hakka laskuma olukorda, kui oleks olnud, et Pohlak on võimas mees ja ainukene päästja meie vutis, oleks meid lastud ilusti. Ei, ma ei hakka rääkima nendest näidetest kui küljetribüünil on pidevalt mingeid bännereid olgu selleks edasi Käit või siis Ronaldo give me shirt või Frank Liivak on nunnu. Ei, ma ei hakka rääkima olukorrast euroopas, kus sääraseid asju lubatakse sisse ka viimasel minutil, kui asjad ei ole poliitilised, mida ka meie sõnum ei olnud. Rääkida selles valguses Uibs, et kella aeg on tähtis millal neid tuua, on täielik bullshit, lihtsalt lõpeta mees. Ja muidugi härra Küttis, kes lubas kohale tulla ja asja vaadata üle, pani julmalt lihtsalt tanki oma turvateenistuse, sest ta ei suvatsenudki kohale tulla, lihtsalt ei suvatsenud, sest talle piisas kui kuulis milline sõnum on bänneril ja ega ometi muidugi ei võtnud ta seda riski, sest ta teadis, et tema tööandjale suunatud bännerit ei tohi sisse lasta, ei tohi. Te tõestasite seal liidus ilmekalt miks sellised bännereid on vaja teha.

                              Kommentaar


                                Täiesti haige värk mis seal jalgpalliliidus toimub. Mis selles sõnumis poliitilist oli? Igal pool mujal maailmas on sarnased plagud lubatud ja keegi ei räägi, et sõnum on poliitiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X