Lehekülg 152, kokku 158 EsimeneEsimene ... 52102142148149150151152153154155156 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 021 kuni 3 040, kokku 3149
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    On see kohe tsensuur kui mingi jama ilmumata jääb? Võib-olla on väljaandel mingid kvaliteedistandardid.
    Maitseasi, polnud see tekst midagi nii halb. Mulle sisu vaatest täiesti meeldis, see ei tähenda, et ma kõige öelduga nõustuks.
    Tekstide kvaliteeti kõrvutades, ütlen mina, et sellises vaates pooled OJ artiklid ei peaks sahtlist kaugemale jõudma.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    On see kohe tsensuur kui mingi jama ilmumata jääb? Võib-olla on väljaandel mingid kvaliteedistandardid.
    Fb postitusest loeb välja, et seda otsust ei teinud peatoimetaja. Mulle isiklikult ka ei meeldi see artikkel, aga selles pole point. Proovi vahest enda mõtted uuesti üle käia mitte kinnisilmi jumala eest enda esimest arvamust ainsa tõena võtta.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ajakirja kolleegiumi koosseis on täiesti avalik info.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

https://sport.delfi.ee/news/arvamus/...ud?id=91609769

Kuidas siis on, kas Jalka on ajakirjandus või on reklaambrozüür? Kas on ainult üks arvamus või võib neid mitu olla (see on antud kontekstis pigem retooriline küsimus. Vastust teavad ju kõik)

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    https://sport.delfi.ee/news/arvamus/...ud?id=91609769

Kuidas siis on, kas Jalka on ajakirjandus või on reklaambrozüür? Kas on ainult üks arvamus või võib neid mitu olla (see on antud kontekstis pigem retooriline küsimus. Vastust teavad ju kõik)
    Pole ju väga keeruline? On ühe organisatsiooni väljaanne. Kui Eesti Energia annab töötajatele välja "Enerks" ajakirja, siis sinna ju ei sobiks Strandbergi "Eesti Energia on perses" arvamuslugu?

Jaan Martinson: "Äkki oleks lahendus see, et Jalka koristaks esiküljelt EJL-i logo ja kirjutaks asemele: sõltumatu ajakiri. Ja EJL võimaldakski Jalkal olla sõltumatu. Sest, nagu on öeldud EJL-i põhikirjas, rajaneb nende tegevus demokraatia põhimõttel, aga demokraatia üks alustala on sõnavabadus."

Selleks on jalkaliidul ju soccernet? Et miks nad peaks mitut sama loogikat väljaannet elus hoidma. Jalka on teistsuguse loogikaga kui soccernet. Et ma personaalselt ei saa üldse aplaavast aru, aganoh, äkki ise rumal vms. Kui sama asi oleks juhtunud nt soccerneti portaalis, siis oleks nagu nurinaks põhjust.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

eika, sa saad ise ka väga hästi aru, et asi ei ole selles vaheri loos, tuum peitub kuskil mujal. milline tuum siin peitub, mõtleb ilmselt igaüks endale ise välja.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Pole ju väga keeruline? On ühe organisatsiooni väljaanne. Kui Eesti Energia annab töötajatele välja "Enerks" ajakirja, siis sinna ju ei sobiks Strandbergi "Eesti Energia on perses" arvamuslugu?

Jaan Martinson: "Äkki oleks lahendus see, et Jalka koristaks esiküljelt EJL-i logo ja kirjutaks asemele: sõltumatu ajakiri. Ja EJL võimaldakski Jalkal olla sõltumatu. Sest, nagu on öeldud EJL-i põhikirjas, rajaneb nende tegevus demokraatia põhimõttel, aga demokraatia üks alustala on sõnavabadus."

Selleks on jalkaliidul ju soccernet? Et miks nad peaks mitut sama loogikat väljaannet elus hoidma. Jalka on teistsuguse loogikaga kui soccernet. Et ma personaalselt ei saa üldse aplaavast aru, aganoh, äkki ise rumal vms. Kui sama asi oleks juhtunud nt soccerneti portaalis, siis oleks nagu nurinaks põhjust.
    Siis on sama probleemi ees ju kogu ajakirjandus, sest paratamatult ei ilmu lehtedes kogu kriitika, eriti nende lehtede endi kohta. Ja neid rünnakuid EPL-PM-ÄP-ÕL vahel on ikka olnud. Kas on sõna ikka seal vaba olnud?

PS: see oli eika arvamuse toetuseks, üks tuulispask ei saa muidu aru.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust

Minu paha! Ma arvasin, et Jalka on paberkandjal ajakirjanduslik väljaanne, mis kajastab kohalikku jalgpalli ja seda erinevate nurkade alt. SNiga võrreldes on vaid meedia teine. Minu paha!

Üks küsimus siisk on. Pole väga tihti kohanud, et reklaambrozüüri lugemisõiguse eest raha küsitakse. Kuidas seda Jalka puhul seletada? Vaevalt, et Eesti Energia oma kaevuritele mõeldud ajakirja eest "Kaevur Mati" raha küsiks või seda R-Kioskis müüks. Muidugi võimalik, et ma pole viimase aja trendidega väga hästi kursis.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Siis on sama probleemi ees ju kogu ajakirjandus, sest paratamatult ei ilmu lehtedes kogu kriitika, eriti nende lehtede endi kohta. Ja neid rünnakuid EPL-PM-ÄP-ÕL vahel on ikka olnud. Kas on sõna ikka seal vaba olnud?

PS: see oli eika arvamuse toetuseks, üks tuulispask ei saa muidu aru.
    Väga ilus, klassikaline demagoogiavõte. Selle konkreetse juhtumi ja sõnumi sisu lahkamise asemel manööverdatakse millegi abstrakse peale ala "kogu kriitika" ja põhimõtteliselt naeruvääristatakse esialgset probleemi. Braavo!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mu meelest ajakirjade Sõdur ja Kaitse Kodu! eest võetakse kah raha..

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Üks küsimus siisk on. Pole väga tihti kohanud, et reklaambrozüüri lugemisõiguse eest raha küsitakse. Kuidas seda Jalka puhul seletada? Vaevalt, et Eesti Energia oma kaevuritele mõeldud ajakirja eest "Kaevur Mati" raha küsiks või seda R-Kioskis müüks. Muidugi võimalik, et ma pole viimase aja trendidega väga hästi kursis.
    Reklaambrošüür ta ju pole, pigem, eem, jalgpalli populariseeriv ajakiri. Neid ajakirju "golf" ja misiganes ju on küll, mille suund ja tuum pole rääkida, et "golfis on ikka ilgelt muresid".

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Mu meelest ajakirjade Sõdur ja Kaitse Kodu! eest võetakse kah raha..
    Sõdur käib mul täitsa tasuta. Kaitse Kodu mul enam ei käi aga minu arust on see ka tasuta või mingi väga sümboolse summa eest.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Sõdur käib mul täitsa tasuta. Kaitse Kodu mul enam ei käi aga minu arust on see ka tasuta või mingi väga sümboolse summa eest.
    Sõdur on tasuta KV töötajatele, muidu tasuline. Kaitse Kodu saab malevast tasuta, muidu aastatellimus on ca 2 eurot.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Sõduri tellimus on mingi 16 euri aastas, et võrreldes teiste väljaannetega siis "tasuta" jah

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Sõduri tellimus on mingi 16 euri aastas, et võrreldes teiste väljannetega siis "tasuta" jah
    aa ok, no äkki veteranile siis tasuta vms, mul igatahes käib ja maksnud pole kunagi.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Hea teada! Aga üldiselt ma lihtsalt tõin näite, et neid n-ö tööandja tasulisi ajakirju on küll, muud ei midagi.

(Ma loen hea meelega neid kõiki kolme, aeg-ajalt)

GameCock Kasutaja muurek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

saan ma õigesti aru, et ejl koos oma suure juhiga on allutanud kogu erialase ajakirjanduse soccerneti ja jalka näol ja ülejäänud, kui tahavad mingeid intervjuusid teha, kutseid üritustele saada ja jalkaliidu kulul business-lounges jooke-sööke konsumeerida, kirjutavad asjadest nii 'nagu vaja'. kas sinna fännide kohtumisele jalkaliiduga kutsuti ainult 'jalaga kõhtu ja kõik on pohh' toetajaid või oli kandepind laiem?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas muurek Vaata postitust
    saan ma õigesti aru, et ejl koos oma suure juhiga on allutanud kogu erialase ajakirjanduse soccerneti ja jalka näol ja ülejäänud, kui tahavad mingeid intervjuusid teha, kutseid üritustele saada ja jalkaliidu kulul business-lounges jooke-sööke konsumeerida, kirjutavad asjadest nii 'nagu vaja'. kas sinna fännide kohtumisele jalkaliiduga kutsuti ainult 'jalaga kõhtu ja kõik on pohh' toetajaid või oli kandepind laiem?
    Nagu siin korduvalt on juba öeldud, Jalka pole ei sõltumatu ega ajakirjandus vaid on EJL hääletoru. Te kõik ka. mina olete valesti aru saanud, arvates, et Jalka on ajakirjandus. Tuhat vabandust asdf

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Nagu siin korduvalt on juba öeldud, Jalka pole ei sõltumatu ega ajakirjandus vaid on EJL hääletoru. Te kõik ka. mina olete valesti aru saanud, arvates, et Jalka on ajakirjandus. Tuhat vabandust asdf
    No ja nüüd siis lõpetad lugemise või kuidas? Kümmekond aastat tõmmati osavalt haneks.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No ja nüüd siis lõpetad lugemise või kuidas? Kümmekond aastat tõmmati osavalt haneks.
    Pead silmas ajakirja? Kui jah, siis seda pole ma kunagi ei lugenud ega ostnud, ega tellinud, Jah, nüüd saab ju öelda, et mida ma undan, et pole isegi seda üllitist kätte võtnud. Ja tõesti ei ole, sest see ajakiri ei kõneta mind. Küll aga viimase keisi raames ma püüdsin ennast teemaga kurssi viia ja otsisin Selveri perioodika sektsioonist seda väljaannet - tühjad pihud, mida polnud seda polnud ja ei viitsinud oma otsinguid R-kioskisse viia. Noo selgelt minu kaotus, püüan sellega nüüd kuidagi elada

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud