Lehekülg 149, kokku 158 EsimeneEsimene ... 4999139145146147148149150151152153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 3142
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Btw, kus see postimehes muidu on? (nägin seda millalgi, aga hetkel näiteks ei leia pealehelt.)

https://sport.postimees.ee/7086479/p...varavast-sisse
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Iseensest väga tugev steitment. Kahju jh, et tribüünile see ei jõudnud.
    On selle taga mõni autoriteetsem inimene ka? Kui jääb ainult hr sambaz e sooloks siis on asi päris kroteskne.
    Teen tapeeti.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    On selle taga mõni autoriteetsem inimene ka? Kui jääb ainult hr sambaz e sooloks siis on asi päris kroteskne.
    Pilt küll halva kvaliteediga, kuid vähemalt üks tuntud foorumlane on seal veel.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Pilt küll halva kvaliteediga, kuid vähemalt üks tuntud foorumlane on seal veel.
    Mina olen ka pildil ja on veel tuntud foorumlasi.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Esiteks tahad fancylt kellelegi ära panna, siis võtta ÕS appi. Teiseks, mis Sambazil viga on? On sul kahju, et Eesti jalgpalli juures on inimesi, kellel on selgroogu, et oma arvamust avaldada? Kodus klaviatuuri taga pihku sosistada oskavad kõik, aga tulge statkale, et steitmente toetada!

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ma ei tea kui autoriteetsed sellises küsimuses Kalju poolehoidjad on, aga ilmselgelt toetushääle sai.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Noh ega ma eriti ise aktiivne protestija ja värki pole aga see, mis toimus eile, pani mind ikka korralikult hämmingusse ja seetõttu julgelt olin ka ise plakati taga. Täna teiste sõprade ja töökaaslastega vesteldes pani eilne liidu tegevus ka neil kulmu kergitama ja mitte, et nad ei teadnud varemgi, et oleks vaja verevahetust, siis nüüd nad ikka juba üsna selgelt ise näevad ka, kui korrupeerunud jalgpalliliit on ning näevad, et sõnavabadus eesti jalgpallis ei kehti. Plagul polnud mingeid roppusi ega vulgaarseid väljendusi, lihtsalt tagasihoidlik meelsuse avaldamine ja kõik oleks fine, kui oleks kohe väravas öeldud, et jäime hiljaks ei saa sisse...aga, et keeld tuli alles peale plagu nägemist ja seejärel pidi veel 30minutit ootama otsust, oli ikka selge, et tegu oli täieliku sõnavabaduse piiramisega, ei muud.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Piinlik.
    Mis aga veel masendavam, on see, et keegi nagu liidu poolt ei üritakski niigi sital ajal fänne tagasi enda poolele saada.
    Ammendavad vastused kas puuduvad või on meh stiilis.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kodus klaviatuuri taga pihku sosistada oskavad kõik, aga tulge statkale, et steitmente toetada!
    Kodus klaviatuuri taga pihku sosistajaid on ka vaja Eriti kui teatud põhjustel staadionile tulla ei saa.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Esiteks tahad fancylt kellelegi ära panna, siis võtta ÕS appi. Teiseks, mis Sambazil viga on? On sul kahju, et Eesti jalgpalli juures on inimesi, kellel on selgroogu, et oma arvamust avaldada? Kodus klaviatuuri taga pihku sosistada oskavad kõik, aga tulge statkale, et steitmente toetada!
    Võimalik, et ma liigun "vales" kohas ja ei loe "õigeid" allikaid, aga sellest üritusest oleks küll osa võtnud. Polnud ju midagi keerulist, tuli vaid ühes kindlas kohas seista, seda oskan isegi mina Ühe sõnaga, kui on veel plaanis organiseerida midagi sarnast, meelsuse avaldamise üritus, siis võtaks isegi osa.

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Ma ei tea kas see tõele vastab.
    Inimesed pidid plagu tooma laupäeval 14.00 staadionile. (staadion karantiinis või nii) Aga ei ilminud kohale.
    Ja andsid ise väga mugava põhjuse plagu staadionile mitte lubamiseks.

Kas vastab tõele?

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Kuna jalgpalli liidu ümber on viimasel ajal kriitikat kogunenud, siis võiks sn esilehele lisada küsitluste kui rahul ollakse liidu tegevusega.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Ma ei tea kas see tõele vastab.
    Inimesed pidid plagu tooma laupäeval 14.00 staadionile. (staadion karantiinis või nii) Aga ei ilminud kohale.
    Ja andsid ise väga mugava põhjuse plagu staadionile mitte lubamiseks.

Kas vastab tõele?
    “Jalgpallihaigla liikme Rando sõnul helistati päev varem G4S-i kontaktisikule, kes ütles, et teda ennast täna küll mängul pole, aga kui piisavalt vara kohale minna, siis ei ole probleemi.“

https://m.soccernet.ee/artikkel/pilt...varavast-sisse

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Kuna jalgpalli liidu ümber on viimasel ajal kriitikat kogunenud, siis võiks sn esilehele lisada küsitluste kui rahul ollakse liidu tegevusega.
    (troll-buss-tramm), ei saa sellist polli teha, Isa ei luba. See oleks poliitiline avaldus

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.
    Ma olin Sambaziga koos ma kuulsin. Unustasin eile küsida. Jalgpallihaigla bänneritega seoses käisid sina laupäeval staadionil ja tegelesid sellega. Tähendab, et ikkagi teatud määral bännerid ja plakatid puutuvad ka sinusse. Miks sa meid niimoodi huiasid? Ja täpselt tekib selline tunne, et kui sa ei kuulu Jalgpallihaiglasse, siis sind ei ole EJL jaoks olemas ja sa oled tähtsusetu fänn, kelle peale võib kõrge kaarega kusta.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

JPH ei viinud ning isegi ei plaaninud viia mitte ühtegi bännerit ega lippu laupäeval staadionile. JPH vahendas infot ning kontakte laupäevaks just teile, et te saaks staadionile sisse ning seal oma toimetusi toimetada.

Ma olin Sambaziga koos ma kuulsin. Unustasin eile küsida. Jalgpallihaigla bänneritega seoses käisid sina laupäeval staadionil ja tegelesid sellega. Tähendab, et ikkagi teatud määral bännerid ja plakatid puutuvad ka sinusse. Miks sa meid niimoodi huiasid? Ja täpselt tekib selline tunne, et kui sa ei kuulu Jalgpallihaiglasse, siis sind ei ole EJL jaoks olemas ja sa oled tähtsusetu fänn, kelle peale võib kõrge kaarega kusta.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mulle tundub ka, et mingid asjad on korralikult ajamata ja käib eidelik ving. Viige järgmine mäng, tehke kõik joont mööda ja kui siis kah probleeme on, tõmmakem saag käima. Praegu.. noh.. tundub, et tavaliselt kõige kõvemad mehed siin lumehelbetsevad, et nende tunnetele on liiga tehtud.

Amatöör Kasutaja enrito avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Mulle tundub ka, et mingid asjad on korralikult ajamata ja käib eidelik ving. Viige järgmine mäng, tehke kõik joont mööda ja kui siis kah probleeme on, tõmmakem saag käima. Praegu.. noh.. tundub, et tavaliselt kõige kõvemad mehed siin lumehelbetsevad, et nende tunnetele on liiga tehtud.
    Kui sa ainult EJL seisukohti ei pooldaks siis võiks sinust midagi arvata aga nonoh jajah..

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Ega jah, kui ei ole poolt, siis kindlasti ainult vastu... Üsna lihtsakoeline maailmapilt, aga tõsi ta on, et sedasi on lihtsam elada.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Oleks väiksema tähelepanu osaliseks saanud? Räigelt vastupidi on hetkel asi. Arvad, et muidu poleks uudistes olnud kui 500 pealtvaataja seas on selline plakat?

Probs oleks mõni väljamaa spordiajakirjandus ka teema üles võtnud. Pole küll mingi tarkpea siin, aga isiklikult arvan, et asi on praegu palju palju väiksem kui oleks olnud.

Btw, kus see postimehes muidu on? (nägin seda millalgi, aga hetkel näiteks ei leia pealehelt.)
    Kui see plakat oleks läinud sinna 500 inimese sekka, siis teaks sellest väga vähesed. Nüüd on aga Streisandi effekt küljes, ning veereb nagu lumepall.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud