320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    See, et peatreeneril on puudu psüholoogilised oskused meeskonda vaimselt ettevalmistada, ok.
    Aga kui peatreener räägib pärast mängu, et: "Olen varemgi ütelnud, et Eesti koondise mängijate kehaline võimekus ja individuaalne kvaliteet kestmaks säärase tempoga kohtumisi pole piisavalt kõrgel tasemel".
    Vot nüüd ma küsiks, et kas see ei oleks koht, kus peaks peatreener ise peeglisse vaatama? Miks siis treenerihakatised, kes peatreeneri käe ja koolitusosakonna alt on tulnud, ei suuda siis piisava kehalise võimekuse ja individuaalse kvaliteediga noori kasvatada? See on küll nüüd kivi peatreeneri enda kapsaaeda. Mul kriibib endiselt, aga kuidas on võimalik jätkuvalt noortejalgpalli kvaliteeti tõsta, kui PL klubi otsib noortetreenerit ning nõutud on kõigest varasem kokkupuudu jalgpalliga? Kuidas saab nii olla?
    +1
    See oli ikka väga wtf avaldus persoonilt, kes peaks just mängijatesse enne mängu kindlust sisendama. Treener ikka võiks oma hoolealuseid kaitsta ja pasa enda kanda võtta.
    Praegusel juhul on kõik teised tema silmis sitad ning ta ise liivimaa parim ratsutaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas sibierski Vaata postitust
      See, et peatreeneril on puudu psüholoogilised oskused meeskonda vaimselt ettevalmistada, ok.
      Aga kui peatreener räägib pärast mängu, et: "Olen varemgi ütelnud, et Eesti koondise mängijate kehaline võimekus ja individuaalne kvaliteet kestmaks säärase tempoga kohtumisi pole piisavalt kõrgel tasemel".
      Vot nüüd ma küsiks, et kas see ei oleks koht, kus peaks peatreener ise peeglisse vaatama? Miks siis treenerihakatised, kes peatreeneri käe ja koolitusosakonna alt on tulnud, ei suuda siis piisava kehalise võimekuse ja individuaalse kvaliteediga noori kasvatada? See on küll nüüd kivi peatreeneri enda kapsaaeda. Mul kriibib endiselt, aga kuidas on võimalik jätkuvalt noortejalgpalli kvaliteeti tõsta, kui PL klubi otsib noortetreenerit ning nõutud on kõigest varasem kokkupuudu jalgpalliga? Kuidas saab nii olla?
      hobipsühholoog minus, huvitav mida tunnevad või mõtlevad mängijad sellise treeneri alluvuses, kest ütleb tervele maailmale, et noo kui mul oleks 5 ronaldot 5 messit, küll ma siis alles täristaks, aga vot mul on hoopis 11 puujalga ja kivipead ja nendega ma küll mitte midagi teha ei saa, nad ei jaksa joostagi. Kuidas peaks selline demoraliseeriv PR meeskonda ühtsemaks muutma või mehi lahingusse võitma ärgitama, ei saa aru.

      kriitikat tuleb teha, aga tuleb valida koht ja aeg ja sedasi otse eetrisse sellise jutu paiskamine pole õige ja jätab ka treeneri halba valgusesse. Mida sa halised! võta midagi ette, kavalda, aga krt ära halise!

      Kommentaar


        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        hobipsühholoog minus, huvitav mida tunnevad või mõtlevad mängijad sellise treeneri alluvuses, kest ütleb tervele maailmale, et noo kui mul oleks 5 ronaldot 5 messit, küll ma siis alles täristaks, aga vot mul on hoopis 11 puujalga ja kivipead ja nendega ma küll mitte midagi teha ei saa, nad ei jaksa joostagi. Kuidas peaks selline demoraliseeriv PR meeskonda ühtsemaks muutma või mehi lahingusse võitma ärgitama, ei saa aru.

        kriitikat tuleb teha, aga tuleb valida koht ja aeg ja sedasi otse eetrisse sellise jutu paiskamine pole öige ja jätab ka treeneri halba valgusesse. Mida sa halised! võta midagi ette, kavalda, aga krt ära halise!
        Ma arvan, et see tuleb sellepealt, et Voolaid on riietusruumi juba ära kaotanud.

        Kommentaar


          Ise mõtlen, et meie treenerid ja liit käib end täiustamas Saksamaal ja Hollandis ja üritame enda jalgpalli nedne järgi üles vuntsida, tore, aga veidi ebareaalne. Peksaks raha lennupiletitesse, saadaks EJL arendusasjapulgad ja paar treenerit Uruguaisse(kohal odav, õlu odav, niased temperamendiga e paljud tahaks minna). Uruguai on ka väike riik, nende koondised on väga hästi intrigeeritud ning ega nemad ka väga rikas riik pole ja miljardeid oma programmide alla ei pane, tõsi kultuur on teine, kuid nendega me suudame ju veits samastuda, ei? rohkem carrat meie jalgpalli.

          Kommentaar


            Kaval ylemus oskab alati sitt alluvate kaela veeretada, kel ei teki enda kaitsmiseks v6imalustki. AP veeretab syy j2tkuvalt Voolaiule ja m2ngijatele, Voolaid kirub nigelat materjali ning m2ngijad n2evad endas syyd, et eks peame lihtsalt paremini m2ngima. Oleks aeg m6nel tavat66tajal ehk m2ngijal ka Tarmo Kingi kombel paar teravat s6na ylemuste suunas 6elda ja r22kida nii nagu asi on
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Eesti jalgpalli liidu üldkogu otsustas juulis, et võtab jalgpalliklubi FC Flora kohustused Tallinna linna ees enda kanda ning tasub linnale 2001. aastast pärit võlad.


              No ei ole nii, et EJL rahakott=FCF rahakott. Kohe üldse ei ole. Pohlak ise ju kinnitas!

              Kommentaar


                20 aastat ja summa on täpselt sama?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  See on tegelt ikka väga ebaaus ja vale. Tallinn=Eesti?

                  Kommentaar


                    Jalgpallitreener Jaanus Reitel, kes on juhendanud noori jalgpallureid Hollandis Almere City akadeemias, Norras Froye FKs, USAs Dutch Total Socceris, New Jerseys ja GPS New Yorkis ning Soomes Kotka TPs, jagas sotsiaalmeedias oma mõtteid Eesti jalgpalli hetkeseisu kohta. Avaldame praegu Rwanda klubi Heroes FC peareenerina töötava Reiteli loal tema postituse täismahus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Kaval ylemus oskab alati sitt alluvate kaela veeretada, kel ei teki enda kaitsmiseks v6imalustki. AP veeretab syy j2tkuvalt Voolaiule ja m2ngijatele, Voolaid kirub nigelat materjali ning m2ngijad n2evad endas syyd, et eks peame lihtsalt paremini m2ngima. Oleks aeg m6nel tavat66tajal ehk m2ngijal ka Tarmo Kingi kombel paar teravat s6na ylemuste suunas 6elda ja r22kida nii nagu asi on
                      Kunagi ei tea kaua see pohlak oma poega pukis hoiab ja selletõttu on hetkel see mängijate kritiseerimine treeneri suunas väga raske. Värsket verd on ka koondises palju ja keegi ei taha koondisest teadmata ajaks eemaldatud saada. Väga tuimalt ja kindlalt on etendatud seda, et koondisesse saab jutu põhjal mitte oskuste.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Eesti Jalgpalli Liidu üldkogu otsustas juulis, et võtab jalgpalliklubi FC Flora kohustused Tallinna linna ees enda kanda ning tasub 2001. aastast pärit võla.


                        Kas Soccernet kui Eesti suurim sõltumatu jalgpalliportaal kavatseb lähemalt uurida, miks maksab EJL kinni FC Flora vana võla?

                        Kommentaar


                          Teisipäevane Spordireporter ja Ott Järvela kuulajaküsiuste rubriigis vastamas viimasele küsimusele - pole aega, lähme reklaamipausile...
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Teisipäevane Spordireporter ja Ott Järvela kuulajaküsiuste rubriigis vastamas viimasele küsimusele - pole aega, lähme reklaamipausile...
                            Sellega tuli meelde kuidas eelmine aasta peale Saksamaa 0:8 mängu oli ka Spordireporterisse saatnud küsimuse, et miks Pohlak ei lahku ametist? Järvela sellepeale lakoonilise vastuse läkitanud, et miks peaks?

                            Teisipäevases saates oli uskumatu see kuidas üks ajakirjanik on kui poliitik, kes üritab mööda hiilida kuid lõpuks annab mingi kusese vastuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...le?id=91009913

                              No ei ole nii, et EJL rahakott=FCF rahakott. Kohe üldse ei ole. Pohlak ise ju kinnitas!
                              Müstiline vaikus on kogu selle teema ümber.
                              Soccerneti artiklist on puudu see osa et linn kandis florale 1 600 000 eurot mille EJL nüüd kinni maksab ja rajatistesse investeerib. Florale puhas kasum. EJL peab nüüd pooleldi tühjalt seisvatesse rajatisdesse investeerima mida flora kasutab ja riik sai vastu pükse. Kaks kaotajat ja üks võitja.

                              Parandage mind kui eksin.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust

                                Parandage mind kui eksin.
                                Parandus. Eksid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X