320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle väga meeldib uus koostöövorm Nordicaga, et kui oled 30 minutit varem staadionil oma istekohal, siis on võimalik võita lennupiletid Viini. Kas see just inimesi üleliia motiveerima peaks varem staadionile tulema, aga väga meeldiv algatus kahtlemata. Loodetavasti saadakse lõpuks ka siinmail aru, et jalgpallikohtumise külastamine ei tähenda seda, et viis minutit enne avavilet jõutakse staadioni väravasse.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Mulle väga meeldib uus koostöövorm Nordicaga, et kui oled 30 minutit varem staadionil oma istekohal, siis on võimalik võita lennupiletid Viini. Kas see just inimesi üleliia motiveerima peaks varem staadionile tulema, aga väga meeldiv algatus kahtlemata. Loodetavasti saadakse lõpuks ka siinmail aru, et jalgpallikohtumise külastamine ei tähenda seda, et viis minutit enne avavilet jõutakse staadioni väravasse.
      Kuskohast Viini?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuskohast Viini?
        Hetkel Tallinn - Viin oktoobri lõpuni ilusti olemas.

        Kommentaar


          Mul on üks küsimus, millele ilmselt oskab täpselt vastata ainult asdf. Piletite jagamine sponsoritele ja toetajatele. Kui palju ja mitu piletit eraldatakse neile ja mis on keskelt läbi kohalolek reaalselt mängul? Üsna tihti ma olen märganud et neist tsoonides ei ole täituvus just kõige parem. Kas seda süsteemi paremini ei saaks korraldada, et ollakse reaalselt ka kohal, mitte, et ei läheks see pilet prügikasti ja ei olda gloryhunterid ja ei tulda ainult seksikatele mängudele, nagu näiteks täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mul on üks küsimus, millele ilmselt oskab täpselt vastata ainult asdf. Piletite jagamine sponsoritele ja toetajatele. Kui palju ja mitu piletit eraldatakse neile ja mis on keskelt läbi kohalolek reaalselt mängul? Üsna tihti ma olen märganud et neist tsoonides ei ole täituvus just kõige parem. Kas seda süsteemi paremini ei saaks korraldada, et ollakse reaalselt ka kohal, mitte, et ei läheks see pilet prügikasti ja ei olda gloryhunterid ja ei tulda ainult seksikatele mängudele, nagu näiteks täna.
            Igal toetajal oma kokkulepe. Kui sa toetad näiteks 100 000 euroga aastas, siis on loogiline, et saad vastu ka paarkümmend piletit mängule. Iga kord kinnitab toetaja, mitu piletit ta kasutab (nt oma 20 piletist kasutab seekord 12). Kas mõni jätab ka pärast teatamist tulemata - kindlasti juhtub, seda ei saa välistada, inimestel tuleb asju ette. Kui see on muster, siis räägime selle toetajaga.

            Kutse mängule saavad näiteks kõik vähemalt 100 mängu koondises pidanud mehed. Või endised treenerid (nt Piir, Ubakivi, Rüütli). Iga kord küsitakse enne pileti saatmist, kas nad tulevad. Kui nad teatavad, et jah, tuleme mängule, aga midagi tuleb viimasel hetkel ette ja nad ei tule, siis ei ole midagi teha, kindlasti saadame ka edaspidi kutseid neile.

            Kommentaar


              Algselt postitas asdf Vaata postitust
              Igal toetajal oma kokkulepe. Kui sa toetad näiteks 100 000 euroga aastas, siis on loogiline, et saad vastu ka paarkümmend piletit mängule. Iga kord kinnitab toetaja, mitu piletit ta kasutab (nt oma 20 piletist kasutab seekord 12). Kas mõni jätab ka pärast teatamist tulemata - kindlasti juhtub, seda ei saa välistada, inimestel tuleb asju ette. Kui see on muster, siis räägime selle toetajaga.

              Kutse mängule saavad näiteks kõik vähemalt 100 mängu koondises pidanud mehed. Või endised treenerid (nt Piir, Ubakivi, Rüütli). Iga kord küsitakse enne pileti saatmist, kas nad tulevad. Kui nad teatavad, et jah, tuleme mängule, aga midagi tuleb viimasel hetkel ette ja nad ei tule, siis ei ole midagi teha, kindlasti saadame ka edaspidi kutseid neile.
              Ma lisaks omalt poolt, kuna meie vist saame ka midagi (ei räägi VIP alast), vähemalt turundusest mulle tuuakse, et toimetuses laiali jagada. Meil lähevad need päris kiiresti mu käest minema, et huvi on olemas, kuigi ma juba tean, kes tavaliselt tahab minna (a'la lapse-mehe-naisega), et jagan piletit üldiselt alati paaris. Pluss muidugi see, et ettevõte ja töötajad Tallinnas, et kui oleks Tartu vms, siis ehk keerukam ja kadu suurem.

              Muidu tundub üllatav, et võetakse ja ei tulda üldse. Pigem siis äkki ei müüda nii kiiresti välja need vabanevad kohad?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ma lisaks omalt poolt, kuna meie vist saame ka midagi (ei räägi VIP alast), vähemalt turundusest mulle tuuakse, et toimetuses laiali jagada. Meil lähevad need päris kiiresti mu käest minema, et huvi on olemas, kuigi ma juba tean, kes tavaliselt tahab minna (a'la lapse-mehe-naisega), et jagan piletit üldiselt alati paaris. Pluss muidugi see, et ettevõte ja töötajad Tallinnas, et kui oleks Tartu vms, siis ehk keerukam ja kadu suurem.

                Muidu tundub üllatav, et võetakse ja ei tulda üldse. Pigem siis äkki ei müüda nii kiiresti välja need vabanevad kohad?
                Enamikes kohtades on täpselt nagu sa kirjeldad - et lähevad nagu soojad saiad ja tullakse või siis antakse oma võtmeklientidele ja tullakse ühisüritusena. Kui keegi loobub oma piletitest, siis need lähevad kohe avalikku müüki. Kui on aga lihtsalt "no-show" (lennunduses on vist selline mõiste nende kohta, kes on pileti soetanud, aga ei ilmu lennukile), siis saab reageerida hiljem. Kusjuures lennunduses müüakse seetõttu lennukid tihti üle ja siis vajadusel klaaritakse, kui peaks tõesti 100% kohal olema (antakse pilet järgmisele lennukile ja kompensatsioon). Staadionil ei saa nii teha, sest mäng on üks, kordusetendust ei ole.

                Kommentaar


                  Selle valiktsükli kõige sitemad kaitsed.

                  San Marino 4.7 - sisselastud väravad mängu kohta
                  Eesti 3.6
                  Läti 3.5
                  Fääri Saared 3.3
                  Gibraltar 3.2
                  Liechtenstein 3.2

                  Järgmine mäng Saksamaaga, ehk tõuseme esimeseks.

                  Kommentaar


                    Mitu turunduskoosolekut ja töötundi nõudis,et keegi tuli mõttele : " Õu kuule ,laseme Tõnis Mägi Koitu vahetult enne ,kütab rahva sitaks üles ,no jaa läheb Siili teemaga ka hästi kokku .Paneme kirbukirjas teksti ka ekraanidele ,saab rahvas kaasa laulda ! " Teised : " Krt,raisk ,jumala hea mõte ,tra ma ise selle peale ei tulnud ..."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Mitu turunduskoosolekut ja töötundi nõudis,et keegi tuli mõttele : " Õu kuule ,laseme Tõnis Mägi Koitu vahetult enne ,kütab rahva sitaks üles ,no jaa läheb Siili teemaga ka hästi kokku .Paneme kirbukirjas teksti ka ekraanidele ,saab rahvas kaasa laulda ! " Teised : " Krt,raisk ,jumala hea mõte ,tra ma ise selle peale ei tulnud ..."
                      Sul on loomulikult Jalgpallihaigla uudiskiri lugemata!



                      Mingi kuues lk umbes.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt kõige kaugemast nurgast nägin enda üllatuseks, et lõpuks kuvatakse kusagil ekraanil ka sõnu, mis iga taolise massiürituse puhul võiks nagu olemas olla.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma võiks ju ka privas küsida ja erinevalt peatreenerist vabandan juba ette, kui tundub selja tagant hüpekasse sõitmisena, aga teeme siin, saab teistele ka ehk selgemaks. Mis siil see sulle perse on pesa teinud, et ilma ilkumata enam kohe üldse olla ei saa? Kui otsatribkal ise enam istuda ei taha, fain, aga las inimesed teevad mis nad teevad, ei? Aifo kontakt sul peaks olema, suhtle ja anna väärt soovitusi, kui sul neid on. Mingi järjepidev irooniapalli põrgatamine alatooniga "te olete ikka mõttetud mehed küll ja mul on hea siit ülalt teile alla vaadata" on ausalt öeldes kordades nõmedam lugeda kui see, et keegi õlletoobi hinna üle jaurab.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Oih, ja ma veel mõtlesin, et ma olen ainus kellele on veidi Martini hülgemöla kopa ette visanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Mul on üks küsimus, millele ilmselt oskab täpselt vastata ainult asdf. Piletite jagamine sponsoritele ja toetajatele. Kui palju ja mitu piletit eraldatakse neile ja mis on keskelt läbi kohalolek reaalselt mängul? Üsna tihti ma olen märganud et neist tsoonides ei ole täituvus just kõige parem. Kas seda süsteemi paremini ei saaks korraldada, et ollakse reaalselt ka kohal, mitte, et ei läheks see pilet prügikasti ja ei olda gloryhunterid ja ei tulda ainult seksikatele mängudele, nagu näiteks täna.
                              Eile oli jälle paar rida tühjust keskel... iseenesest väga head kohad vaatamiseks.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                                Eile oli jälle paar rida tühjust keskel... iseenesest väga head kohad vaatamiseks.
                                Tühjasi kohti on tegelt ju palju ja väga erinevates sektorites. Samas päeval tuli uudis, et 500 piletit jäänud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X