320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas koostöös politsei ja emm-eeskonnaga viidi keegi horvaatidest minema ka või kehtivad topeltstandardid? Omadele nuuti, vastastel surume kätt?
    Ja kas keegi põhjendaks mis vahe on õlle/siidriga tribüünile minek võrreldes limpsi/kohvi/teega?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Kui suur see "tulekahju" seal lillekülas Horvaatide poolt tekitatuna oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
        Kui suur see "tulekahju" seal lillekülas Horvaatide poolt tekitatuna oli?
        kaks tõrvikut. Mis puutub horvaatide äraviimisesse, siis arvan, et sellel ajal, kui sinna piisavalt turvajõude kogunes, oleks olnud kellegi ära viimine ülereageerimine - horvaadid olid juba rahulikud ning võtsid uuesti laulud üles. Oleks seda herilasepesa torkima mindud, oleks olukord palju hullemaks läinud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          See oli jah üpris meeleolukas moment. Tõrvikud jõudsid seal juba praktiliselt ära kustuda, kuniks pritsumees ja turvad end sinna tribüünile ajasid. Ära ei viidud imo kedagi. Kusjuures endalgi läks mõte sinna, et kas kodufännide samalaadse käitumise korral sama rahulikuks oleks jäädud.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Tekkisid täpselt samad mõtted. Pollarite marš-brasok oli koomiline.
            Aga oleks keegi meitest tõrviku süüdanud, oleks kindlasti nädalateks meediast lugeda, missugused huligaanid oleme, kuidas jälle keegi pätt-kaabakas vutifänn kongi viidi jne. jne.

            Samas jumal tänatud, et meie märulitüübid horvaatide läheduses polnud, ma ei ole kindel, kas vapper märulikomanda on piisavalt koolitust saanud, et oleks suutnud kainet meelt säilitades, ülereageerimata, vahelesegamisest hoidudes, tõrvikute kustumist ära oodata.
            Vedas horvaatidel.

            2. sektori pikka järjekorda vaadates, tekkis küsimus, miks ei võiks piletiga ükskõik mis sektorist siseneda, staadionil on võimalik ju vabalt pea kõikjal ringi liikuda.
            Ja ikka see vana teema,et ebameeldivalt jäid silma nõutud näod kui harvemini staadionit külastavatel, meie uute kitsarinnaliste seadustega kursis mitteolevatel vutisõpradel, õlletopsidega toitlustusalalt väljumine blokeeriti.
            Kergelt kihvatas nähes segaduses isa, keda kaks pisipoega särgivarrukast uksest välja tirisid, kuulamas turvari selgitust, et õllega väljumine on räige turvareeglite rikkumine. Pisipoistel olid igatahes arusaamatusest pisarad juba silmas.
            Miks ei tohi õllega vähemalt korrus kõrgemale õhule avatud koridori minna, toitlustusala oli vastikult ülerahvastatud ja umbne.

            Kommentaar


              See, et alkovaba õllega tribüünile ei lubata aga kuuma kohviga tohib on ajuvaba. Kui ma tahan actionit siis kallan kuuma kohvi kellelegi kaela või loobin horvaatia mängijaid sellega. Idiootsed seadused Lillekülas ongi põhjus miks nii vähe pealtvaatajaid kohal käib. Näiteks eile oli jube külm ju seal istuda. Hea lahendus oleks olnud osta mõned jägermeistrid või 3 topsi õlletki, aga alkot ei müüda ju. Ok kuiu rahvusvahelised reeglid ei luba no mis siis ikka. Peale wc-st väljumist tahaks käsi nagu pesta, et viimaseid viineripirukaid osta(neid on ka alati liiga vähe seal) aga kui tahad käsi pesta siis seekord oli suureks üllatuseks sooja vee olemasolu ja isegi seebivaht!!! Mida ei olnud oli paber ning nii pidi siis märgade kätega minema piletisabasse, mis oli ülimalt ebameeldiv. Ma saan aru, et Karvane ei pese end eriti tihti ja võib seepi jälestada isegi, vabandust kui liiga teen, aga mina siiski sooviksin wc-st väljudes käed seebiga pesta ja kuivata ning siis osta küüslauguleibasid mida palja käega peab ju sööma ahh? Samuti kes tuli mõttele see mäng sellises kliimavõõtmes nii hilja pidada? Tööinimene sai koju öösel ja hilisõhtul läks jube külmaks, ilmselgelt ei olnud isis mängupilti ega ka publiku arvu. No andke andeks, kes tavalistest tööinimestest, kes pealegi pole fanaatiline fänn läheb hilisõhtul kui lapsed juba magavad külmale staadionile, kus turvatöötajad sind põhjalikult peenestavad hoides vihma käes seisvad inimesed pikas järjeskorras. Inimene on mugav, ta tahab oma raha eest saada meelelahutust, kus tal on olla hea ja turvaline, temast peetakse lugu ning naeratatakse. Ohh pik jutt.........

              Käin ise korvpalli ML vaatams väga tihti ning sealne õhkkond on kordades meeldivam kuna
              1.) on alati soe. (ilma muuta ei saa küll aga inimeste teadlikkust riietumisel ja kasvõi koha peal tekke jagades).
              2.) saab käsi pesta ja kuivatada/snäkid ei lõpe otsa.
              3.) saab õlut osta ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada. Eestlane on ju loomult tagasihoidlik ja külm ning see on ka peamine põhjus miks istutakse spordivõistlustel nagu teatris.
              4. keegi ei kombi sind läbi pealaest jalatallani ning turvatöötajad ei ole vihase pilguga nagu jalkas. ja ikkagi tuuakse pürot sisse mida kustutama minnakse alles 5 minuti pärast - tavaliste pealtvaatajate alandamine.

              Ühe sõnaga palgake mind ja ma kasvatan pealtvaatajate arvu lakke. Selleks ei pea turundust õppima ja oxfordis majandusteaduses magistriatuuris tudeerima vaid piisab tavalisest talupojamõistusest mida ejl-is pole vist üldse. ei tea kes seal neid asju kamandabki. ilmselt kõik teevad kõike ja keegi ei tee midagi ning kõik on pilla palla laiali organiseerimata.

              P.S ei tea kas selleks aega leian, aga vbolla siiski kuna kaasmaalaste huvide eest tahaksin vägagi seista. Näiteks minu sõbrad ei käi eriti tihti jalgpalli vaatamas kuna tingimused on lihtsalt näiteks võrreldes korvpalliga väga halvad.

              Kommentaar


                Esiteks on täits võimalik ka õlut osta kohapeal(tribüünile küll sellega ei pääse, aga see selleks). Samuti kui sul on vaja vähemalt 3-4 õllet et omadele kaasa elada no siis ma ei tea. Ja see et sinul on külm jalgpalli vaadata, mida teadupärast mängitaksegi välitingimustes, on täitsa su enda viga. Ja kui tuua võrdlus korvpalliga, siis ka seal on palju neid kes lihtsalt vaatavad. Isiklikult ei saanud arugi et nii külm oleks olnud, sest mängule kaasa elamine andis sooja juurde.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Peale wc-st väljumist tahaks käsi nagu pesta, et viimaseid viineripirukaid osta(neid on ka alati liiga vähe seal) aga kui tahad käsi pesta siis seekord oli suureks üllatuseks sooja vee olemasolu ja isegi seebivaht!!! Mida ei olnud oli paber ning nii pidi siis märgade kätega minema piletisabasse, mis oli ülimalt ebameeldiv. Ma saan aru, et Karvane ei pese end eriti tihti ja võib seepi jälestada isegi, vabandust kui liiga teen, aga mina siiski sooviksin wc-st väljudes käed seebiga pesta ja kuivata ning siis osta küüslauguleibasid mida palja käega peab ju sööma ahh?
                  Vett aint tilkus ju, eriti tore oli märgade ja seebiste kätega wc-st lahkuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    Vett aint tilkus ju, eriti tore oli märgade ja seebiste kätega wc-st lahkuda.
                    tule taevas appi, tõmmanud siis need niisked käed korra vastu pükse või midagi, ei ole vaja hädaldada ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Inimene on mugav, ta tahab oma raha eest saada meelelahutust, kus tal on olla hea ja turvaline, temast peetakse lugu ning naeratatakse. Ohh pik jutt.........

                      Käin ise korvpalli ML vaatams väga tihti ning sealne õhkkond on kordades meeldivam kuna
                      1.) on alati soe. (ilma muuta ei saa küll aga inimeste teadlikkust riietumisel ja kasvõi koha peal tekke jagades).
                      2.) saab käsi pesta ja kuivatada/snäkid ei lõpe otsa.
                      3.) saab õlut osta ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada. Eestlane on ju loomult tagasihoidlik ja külm ning see on ka peamine põhjus miks istutakse spordivõistlustel nagu teatris.
                      4. keegi ei kombi sind läbi pealaest jalatallani ning turvatöötajad ei ole vihase pilguga nagu jalkas. ja ikkagi tuuakse pürot sisse mida kustutama minnakse alles 5 minuti pärast - tavaliste pealtvaatajate alandamine.
                      Mina vähemalt(ja olen kindel et ka paljud teised) said selle 50.- eest meelelahutust, neil oli turvaline ja ümberkaudsed inimesed naeratasid/olid heas tujus

                      1) ''ilma muuta ei saa küll aga inimeste teadlikkust riietumisel ja kasvõi koha peal tekke jagades'' - mis te nendest tekkidest seal siseruumides jagate?
                      3)''ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada.'' - sa ilma alkota ei oska/julge toetada oma meeskonda?

                      ''ning turvatöötajad ei ole vihase pilguga nagu jalkas'' - mina nägin ainult toredaid turvamehi/naisi, teretasid viisakalt, pärast soovisid veel head õhtut..

                      ''keegi ei kombi sind läbi pealaest jalatallani'' - see on sinu enda huvides...

                      Kommentaar


                        Keegi on lausa varikonto teinud, et liidu tegemata jätmisi õigustada kuidagi?
                        Eile isegi tuli vett aga soome mängul küll mitte. Ja paberkäterätikuid ei olnud kummalgil korral. Seega peab üks siinne dzoti ette viskuja oma riidekapi tühjaks tegema ja igale peldiku uksele arenal flanellsärgi lööma, et rahvas saaks käsi kuivatada.
                        Ja ikka küsin, et miks sai kohvi/limpsi/teega tribüünile aga õllega mitte? Milles peitub turvarisk?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Ja ikka küsin, et miks sai kohvi/limpsi/teega tribüünile aga õllega mitte? Milles peitub turvarisk?
                          Seda peab vist ikkagi küsima politsei käest, kes lubasid väljastab, et miks sellised reeglid.

                          Kommentaar


                            Kusjuures Keissi kirjutatud kriitikat olen kuulnud viimase ajal lubamatult tihti nii leigemate juhukülaliste kui ka fanaatilisemate vutisõprade suust.
                            Ilm on ainuke, mida ei saa pikalt etteennustada ega valida.
                            Ülejäänud punkte on võimalik ja oleks kindlasti vajalik pealtvaatajate huvides kohendada.

                            Sparkz on vist verinoor, küll ajapikku tekib soov ka mugavuste ja pealtvaatajaid väärtustava mängukorralduse järele.
                            Mingil ajahetkel muutub vastikuks kui keegi tossis olevus sind, pikast järjekorras seismisest niigi häirituna, põhjalikult läbikabistab, ei meeldi enam õlut umbses ruumis kiiruga sisse lahmata, sooviks elementaarset vett-seepi ja see käib põhiliselt märtsi-novembri lumejalgpalli kohta, ega tervis ole ka enam nii virge, et lumehangede vahelt radikuliiti otsida.

                            Kõige kahetsusväärsem, kui mõni pisiasi jääb aga häirima esmakülastajat, kas ta tuleb ka järgmisel võimalusel staadionile?

                            Marcello, turvariski sisuliselt pole, on ainult ühe jõuametkonna suhtumiskiiks vutifännidesse. Eks nad ise ole vist peamiselt kossuhaiged, vähemalt nii paistab vutipublikut peedistavate ja kossufänne lõdvalt võtvate reeglite taustal välja.
                            Enamik reeglite kehtestajatest/täideviijatest jõuametnikud/turvategelased pole kindlasti kunagi Eesti pinnal ega vist mujalgi vutti lihtpealtvaatajana või veel võimatum, et fännisektorist vaadanud, niisugune mulje on jäänud küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Ja ikka küsin, et miks sai kohvi/limpsi/teega tribüünile aga õllega mitte? Milles peitub turvarisk?
                              No see on see teema, et alko tarbimine peab avalikel üritustel olema kindlalt märgitud territooriumil, kui mingit eriluba pole antud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Teete kärbsest elevandi. Nimelt:

                                1) läbiotsimine on vajalik. lennukipilet on ka marukallis, peaksid ostma mõnusat reisiteenust, aga lennujaamas otsitakse sind samuti läbi - mine kaeba presidendile. Ohutuse huvides. Ja ära tule mulle rääkima, et ohte ei ole. Trahvid saab kaela jalkaliit, kui statkal tõrvikud või mõni muu püromaania. Põhjuseid on veel, aga ma ei ole lasteaiakasvataja haridusega, et oskaksin/viitsiksin/peaksin neid veel seletama.
                                2) Järjekorrad - AGA TULE VAREM KOHALE? Mõned aastat tagasi olin entusiastlikum ja tulin 2h varem statkale - okei, see oli pisut liiast, aga tegelikult oli tore igasugust asjatamist jälgida ja poomiga soojendust kaasa teha. 1h varem olla ei tohiks tunduda ülemõistuse, saad oma õllet seal libistada, et julgeksid statkal häält teha ja sõpsudega eelseisvat kohtumist arutada. Olgu, EJL võiks teha mingeid üritusi (mitte ainult lastele) enne mänge, mis lõbustaksid ka lastetuid täiskasvanuid.
                                3) Õlle joomisest üldse - olgu, mina olen küll viimased neli aastat karske olnud, aga ma ilmselt pole liiga subjektiivne kui ei mõista vajadust seda tribüünil rüübata. Soojasaamise eesmärgil on see eriti loll, sest alkohol ahendab veresooni ja su keha soojuskadu on hoopis suurem. Tjah, su alkouimas aju ei pruugi külmatunnet tähele panna, aga tervisele on see hoopistükkis kahjulikum. Pigem joo sooja kohvi Tõsi, õlu diskrimineerimine muude jookide suhtes tundub minulegi esmapilgul arusaamatu, aga mõne inimese viidatud seadused vast seletavad.

                                Muud etteheited on õigustatud, snäkid ei tohiks lõppeda - kivi snäkibaaride kapsaaeda planeerimises. Ja ilmselt turvakad võiksid vähe rohkem naeratada - rohkem turvafirmade personalikoolituse teema. Soe vesi, seep ja kätekuivatusvõimalus oleks samuti normaalne - ainuke reaalne etteheide EJL pädevusvaldkonda.

                                Kahju, et mu postitamise isu siia kommenteerimisel kadus ja ma horvaatia mängu muljeid enam jagada ei viitsi.

                                Olgem mõistvad ja tublid, seisame ikka ühise riigi eest ja ilmselgelt armastame koondist rohkem kui tervisele kasulik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X