320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks podkast, küll venekeelne.
    В подкасте RusDelfi мы поговорили про сборную Эстонии по футболу, которая из 14 матчей сыграла вничью 4 раза, а 10 поединков проиграла. В студии — Владимир Воскобойников и Андрей Титов.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Mõni mees nutab siis silmad peast välja.
      Eks vastupidi ka. Ma kujutan ette, et kui saaks mõni neutraalne ja asjalik inimene EJL presidendiks, siis nii mõnigi teine Flora prillidega juss koos sinuga tõmbaks oksa end.

      Kommentaar


        Eesti jalgpallikoondise toetajatel on käes rasked ajad. Kokkuvõttes on kindel see, et nii halba seisu lähiminevikust ei mäletagi. Vikerraadio saate "Spordipühapäev" stuudios käis antud teemal oma mõtteid avaldamas Õhtulehe sporditoimetuse juht Kaarel Täll.



        Väljavõte:
        "Me vajame revolutsiooni hästi erinevatel tasanditel, ma arvan. Ühel hetkel peaks hakkama jalgpalliliidus kindlasti midagi muutuma. Seal on inimestel olnud mandaat 15+ aastat olla juhatuses ja teha kõike oma äranägemise järgi. Sellest ju ühel hetkel saab küllalt, kui kaua see mandaat kestab? Ma ei teagi, see on väga lai teema, mida mõne minutiga raske kokku võtta."
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Mis kontent YouTUbe'le siis ei meeldinud?

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mis kontent YouTUbe'le siis ei meeldinud?






            ilmselt kaadrid rahvuste liiga mängudest

            Kommentaar


              no pagan, ma ei olnudki varem aru saanud, et eesti jalgpall on nii mudas, et aasta parim jalgpallur tuleb fc florast. Viimati 2002

              Kommentaar


                Päris tabavad sketšid olid galal. 66.aastaselt endiselt koondist esindav Kostja ja Pohlak Jose Mourinhoga.

                Kommentaar


                  kas tõesti lisatakse lõpuks andmebaasi ka rannajalgpalli mängud?

                  Kommentaar


                    Kas keegi võiks jalkaliidult küsida, millal on plaanis luua seenioride liiga?
                    Vanus on sealmaal, et noortega võidu ei jaksa, kuid soov liigutada on endiselt. Taanis nt 60selt mängitakse liigat ja tuntakse suurt rõõmu sellest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Kas keegi võiks jalkaliidult küsida, millal on plaanis luua seenioride liiga?
                      Vanus on sealmaal, et noortega võidu ei jaksa, kuid soov liigutada on endiselt. Taanis nt 60selt mängitakse liigat ja tuntakse suurt rõõmu sellest.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        pmts see kuu peaks saama eesti kõige suurem spordiliit uue peremehe, aga kes keegi reaalselt üldse midagigi sellest kuulnud on? ilmselt mittte muidugi jep. kui võrgu, kossu ja isegi võimlemisliit annab sellest teada, et miskit kuskilt toimub, aga kuidas meil toimuvad asjad? tuleb pressiteade peale jube salajasi valimisi, kus üks mees saab läbi fiktiivsete häälte taas peremeheks ja keegi ei köhi ka. aga eesti vutt on endiselt perses. ilus

                        Kommentaar


                          Tere kallis liidu rahvas,

                          Homme te mõistate Getuliole eluaegse jalgpallikeelu. Miks ma seda tean? See otsus on juba ette ära tehtud. Esiteks ma arvan, et distsiplinaari pädevuses ei ole teha selliseid otsuseid. Selleks, et sellise kaaluga otsus teha võiks olla kohtulik otsus, millele nõjatudes saaks selgelt öelda, et keegi on süüdi. Me elame siiski õigusriigis ja ma ei leia, et selline elimineerimine oleks õige.

                          «Kui politsei midagi uurib ja ütleb, siin ei ole seadusrikkumist, siis see ei tähenda, et poleks midagi valesti tehtud. Me saame endale valida, kellega koostööd teeme. Me ei pea nende inimestega, kes käitunud ebaeetiliselt, olgugi, et seaduse järgi õigeks mõistetud, koostööd jätkama,» tõi Uiboleht välja.

                          24 tundi, et vastata teie poolt X ajal alustatud distsiplinaarmenetlusele? Me saame ju kõik aru, et selline idee täidab oma eesmärki protestiks ebaõiglasele punasele kaardile. Kohtunikule mängu ajal vastu hambaid andmise eest jne. Kas ka sellisel teisel suurel temaatlikal on selline ajaline väärtus aus? Näiteks: Ma lähen neljapäeval nädalavahetuseks reisile. Lülitan telefoni välja. Teie olete kellegi vihje peale alustanud oma menetlust. Mul ei ole reaalset võimalustki ennast kaitsta, sest esmaspäeval te teatate oma ebapädeva komisjoni otsusena, et ma olen eluaegselt Eesti professionaalsest jalgpallist eemaldatud. Selge.

                          Nii. Kuhu ma oma kogu jutuga jõuda tahan. Kuna antud jutu puhul oli tegemist 13 aasta taguse meenutusega, mis pälvis nii suure tähelepanu. Lähme nüüd üheskoos aastast 2021 kiire põikega aastasse 2004, kus Eesti Jalgpalliliidu presidendi naine meenutas 20 aasta pikkust abielu Signe Pohlak kui pikka hirmuööd.

                          “Ma ei ole oma elust varem rääkinud põhjusel, et tahan lapsi kaitsta,” ütles Signe Pohlak ajakirjanikule.

                          “Olen iga asja pärast peksa saanud. Kui ütlesin talle, et armastan teda kõigest hoolimata, vedas ta mind maja esimesele korrusele ja peksis. Ootasin hirmuga, millal ta mind maha lööb,” meenutas Signe.

                          Tulles tagasi nüüd Uibolehe väljaütlemise juurde Me ei pea nende inimestega, kes käitunud ebaeetiliselt, olgugi, et seaduse järgi õigeks mõistetud, koostööd jätkama,» tõi Uiboleht välja.

                          Ma leian ka, et kuu aega enne valimisi võiks ebaeetliselt käitunud inimestega koostöö lõpetada. Võiksite ka selle uuesti läbi menetleda, sest minu teada see kohtus ei pädenud aga tundub üpris üks ühele näide Getulio vääriti käitumistega.

                          Ei kaitse siin loos Getuliot ega süüdista Aivarit vaid juhiks tähelepanu sellele, et selline distslipnaarsüsteem ei ole minu meelest päevakohane ja vajaks värskendust. Aga kui te teete Getulio osas otsuse siis tekib vähemalt minul küsimusi, miks need kaks välja toodud juhtumit üksteisest erinevad?

                          Kommentaar


                            jep, hea postitus enrito, võtab ideaalselt kokku olukorra. aga oh üllatust, vaikus. tõsine vaikus

                            küll aga mind tõsiselt häirib, mida praegu liit korraldab" meil on tulnud kõik üllatusena" ja nagu aivar räägib" täielik jama" räägib seda mees, kes on kursis absoluutselt kõigega eesti jalgpallis, kõigega. viimane pl ülekande jooksul sai kuulatud sk tääksi klubi ajaloost ja sain isegi targemaks, aga näed, selline teema on täielik shokkpommuudis. nagu kangur pikas ette ütles, täielik bullshit. ei usu ma getuliot, ei usu ma kaljut ja ei usu ka ma liitu ja nende teooriat, et nemad ei olnud kuulnud mitte kui millesgist, cmon. lõpetage ära. väga silmakirjalik. tol ajal kui mbt mängis koondises, oli keith boanas naiste peatreener. tahaks tema arvamust kuulda.

                            Kommentaar


                              FC Elva treener Marek Naaris on EJL noortekomisjoni liige? WTF Eesti Jalgpalliliit? Te olite ju 2016 intsidendist teadlikud? Kuidas see võimalik on? Hakake rääkima või muidu veereb see lumepall ka EJL-i.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                FC Elva treener Marek Naaris on EJL noortekomisjoni liige? WTF Eesti Jalgpalliliit? Te olite ju 2016 intsidendist teadlikud? Kuidas see võimalik on? Hakake rääkima või muidu veereb see lumepall ka EJL-i.
                                Jalgpalliklubi FC Elva teatas täna sotsiaalmeedias, et lõpetas koostöö klubi tegevjuhi ja noortetreeneri Marek Naarisega ning Eesti jalgpalliliit algatas mehe suhtes distsiplinaarasja. Vutiliidu avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Mihkel Uibolehe sõnul said nad viimastel päevadel mehe kohta uut infot. Samas ta tõdeb, et tagantjärele targana poleks Naarist tohtinud kaasata jalgpalliliidu noortekomisjoni töösse.


                                eika: Mul on ees jalgpalliliidu noortekomisjoni liikmete nimekiri, kus esimees on Mart Poom ja tema järel teine nimi on Marek Naaris. Kuidas selline asi on võimalik? Isegi kui oli teada vaid varasemad killud 2016. aastast.

                                Uiboleht: Noortekomisjoni andsime FC Elvale kui piirkonna juhtivale noortetööga tegelevale klubile ühe koha. Kellega ta selle täidab, on klubi otsus.

                                Naaris ei saanud küll süüdistust, aga temaga oli varem jama. Elva klubis on inimesi veel. Miks jalgpalliliit ei öelnud, et see inimene ei sobi?


                                Küsimus on mõistetav ja praeguse info valguses olekski tulnud nii öelda. Taustainfo mõttes ütlen, et noortekomisjon ei tegele noorte jalgpalluritega, vaid arutab võistluste formaate ja muud taolist.

                                Oleme nõus, et selliselt käituv inimene ei sobi komisjonidesse. Uue informatsiooni valguses teatas FC Elva meile juba varajastel hommikutundidel, et nad lõpetavad Naarisega koostöö ja see tähendab ka muudatust noortekomisjonis.

                                Klubi president Margus Ivask ütles, et komisjoni määras ennast tegevjuht, kelleks oli, oh üllatust, Marek Naaris. Sisuliselt Naaris ise ütles, et ta on noortekomisjonis. Kuidas see on loogiline?

                                Me oleme kaardistanud Eesti suurimad noortetöö tegijad, kellel on kõigil oma esindajad. Lõuna-Eestist oli seal Elva esindajana Naaris. See on juba Elva klubisisene küsimus, keda nad saadavad. Kas tuleb Ivask või Naaris – meie tava on, et me aktsepteerime klubi otsust. Kui nad saadaksid Naarise praegu, siis me muidugi seda ei võtaks vastu.

                                Ja natuke veel EJLi vaadet, kuidas asjad sinnani jõudsid. Tasuline samas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X